Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

E RE
104,000€
Cmim i diskutueshem
Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament Me Planimetri P... - 104m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10 Shitet Super Apartament Me Planimetri Perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 11 katesh i 2022 ne faze rifinitu...

E RE
72,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Fakultetit Europian, Shitet Apartament 1+1 Me Shume... - 55m2
UET - Shefqet Musaraj

Pas Fakultetit Europian, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite Dhe I Sapo Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri te miread...

E RE
75,000€
Te Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per Inve... - 55m2
Vasil Shanto - Rruga Jusuf Vrioni

Te Vasil Shanto, Pas American Computer, shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 55 m2 dhe neto 48 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 8 katesh i...

E RE
72,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Kompleksin Tirana Golden Park 3, Shitet Apartament 2... - 85m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Ne Kompleksin Tirana Golden Park 3, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe Shume Drite! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati 13 katesh n...

E RE
550€ / muaj
Prane Teg, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Rezidence !! - 60m2
TEG - Rruga e Vilave

Prane TEG, Tek “Halisoft” Residence, jepet me qira super apartamet 1+1 totalisht i investuar dhe i arreduar me arkitekt. Apartamenti eshte ne nje komp...

E RE
70,000€
Cmim i diskutueshem
Te Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Super Apartament... - 75m2
Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Te Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Super Apartament 1+1 Me Cmim OKAZION!!! Rezidenca kodra e diellit njihet per cilesine superiore te ndertimit,...

E RE
550€ / muaj
Prane Teg, Jepet Super Apartament 1+1 Me Qira !! - 60m2
TEG - Eastern Ring

Prane TEG, Tek “Halisoft” Residence, jepet me qira super apartamet 1+1 totalisht i investuar dhe i arreduar me arkitekt. Apartamenti eshte ne nje komp...

E RE
850€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Secret Garden Rezidence, Jepet Super Apartament 2+1... - 102m2
TEG - Rruga Rezervat e Shtetit

Te Rezidenca Secret Garden, prane Teg, jepet super apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 3-katshe me ashensor ka...

82,000€
Prane Restorant Freskut, Shitet Apartament 2+1+2 Me Ori... - 94m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Prane Restorant Freskut, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 4 banim te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2007. Apartamenti organizohet si...

59,700€
Prane Qsut, Shitet Dublex I Mobiluar, Ne Ndertim Te Ri... - 36m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza", shitet Dublex me lartesi 4.6 m, sipefaqe 35.70 m2 e llogaritur per secilin kat te ndare me lartesi 2.30 m. Apartamenti n...

E RE
62,000€

66,000€

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investu... - 68m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane karburantit Anel shitet apartament 1+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 7-katesh te mirea...

69,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Fakultetit Te Mjeksise, Shitet Apartament 1+1 Me... - 78m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Njazi Meka

Prane Fakultetit te Mjekesise, Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe neto 78 m2 ne katin e dyte te nje pallati 6 katesh ndertim i vitit 2005. Apartamenti...

E RE
98,500€

108,000€

Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I I... - 101m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane Eco Market Shitet Apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-të një pallati të ri 9 katësh, i pajisur...

73,500€
Cmim i diskutueshem

74,500€

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rr... - 96m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane Vodafonit shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 96 m2 dhe neto 80 m2 ne katin e 4 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me...

E RE
99,000€

103,000€

Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Buze Rru... - 83m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit, ne nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje...

450€ / muaj
Te 21-Dhjetori, Jepet Super Apartament 1+1 Me Qira !! - 69m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Te 21-Dhjetori, pas Hotel Mondial, jepet super apartament 1+1 totalisht i mobiluar me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati -*katesh n...

E RE
58,000€
Cmim i diskutueshem

62,000€

Prane Unazes Se Re, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 73m2
Unaza e Re - Rruga Irfan Tomini

Tek Rruga "Irfan Tomini" , buze Unazes Se Re, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe me planimetri shum te rregullt. Apartamenti ndodhet ne...

83,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rreg... - 93m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laparke, ne Rrugen "Dritan Hoxha" prane ProCredit Bank, shitet apartament 2+1+2 tualete me kubature te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t...

91,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 101m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Don Bosko, prane kompleksit Vizion Plus shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 9-katesh i m...

77,500€
Prane Spitalit Amerikan 2, Shitet Apartament 2+1 Ne Nde... - 91m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Lluke Kacaj

Prane Spitalit Amerikan 2, shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri, per vetem 850 euro/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 9-katesh...

59,000€
Prane Spitalit Amerikan 2, Shitet Apartament 1+1 Ne Nde... - 69m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Lluke Kacaj

Prane Spitalit Amerikan 2, shitet apartament 1+1 ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 9-katesh ndertim i vitit 2022. A...

170,000€
Te Fabrika E Birres, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim T... - 136m2
Pallati me Shigjeta - Kavaja Street

Te Fabrika e Birres, ne kompleksin Milo 2000 shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 136 m2 dhe neto 115 m2 ne katin e 4-te te nje pallati 10 katesh...

75,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Garazhd Per 4 Makina !!! - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori, prane Supermarket Joena shitet Garazh me siperfaqe 75.4m2 per 4 makina. Garazhdi ndodhet ne katin -1 eshte i mbyllur me qepen nga te...

100,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Investuar !! - 107m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, prane Bar Bosfor shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 107 m2, nga te cilat 58.2 m2 siperfaqe neto, si edhe 40 m2 verande e ndodhur ne...

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.