600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Ambient Komercial... - 114m2
Qender - Rruga Mihal Grameno

Shume afer Qendres, tek Shkolla e Baletit, ne Rrugen Mihal Grameno, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 114 m2 p...

900€ / muaj

1,000€ / muaj

Jepet Me Qira Ambjent Komercial, I Pershtatshem Per Zyr... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja...

300€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Dyqan Me Qira !! - 17m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok, prane farmaci Daja, jepet me qira dyqan i pershtatshem per exchange. Dyqani ndodhet ne katin -1 te nje pallati ne zone e ish Bllokut dhe esh...

800€ / muaj

850€ / muaj

Jepet Me Qira Super Ambient Zyrash Per Biznese !! - 100m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ambienti jepet me qira me cmimin 850 euro neto ne muaj. Ambienti eshte i investuar ne menyre moderne. Struktura: ndahet ne 3 zyra pune nga te cilat n...

1,000€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Ambient Biznesi Me Qira !! - 80m2
Blloku - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Bllok, Jepet Ambient Biznesi Me Qira ! Ambienti eshte gjysem bodrum dhe eshte me pamje nga rruga kryesore e hyrjes ne bllok. Ambienti organizohet n...

500€ / muaj
Prane Kristal Center, Jepet Ambient Biznesi Me Qira!! - 32m2
Komuna e Parisit - Rruga Frang Bardhi

Prane Kristal Center, Jepet Ambient Biznesi Me Qira!! Ambienti eshte ne katin 0 te nje ndertese 6 kateshe me fasade xhami, e cila te jep mundesi brand...

E RE
500€ / muaj

550€ / muaj

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra !! - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyr, prane Gjykates se Larte jepen Zyra me Qira. Zyrat ndodhen ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar dhe me sistem sigurie. Am...

800€ / muaj
Tek Ministria E Jashtme, Jepet Ambient Biznesi Me Qira... - 153m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria e Jashtme, Jepet Ambjent Biznesi me Qira !! Ambjenti ka sherbyer si Bar-Kafe dhe eshte totalisht i mobiluar dhe investuar. Ambienti ka n...

500€ / muaj
Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Komercial ! - 75m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Tek zona e Mine Pezes, ne rrugen "Petro Matko" përballë shkollës Harry Fultz, jepet ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë t...

250€ / muaj
Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Dyqan ! - 17m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Tek zona e Mine Pezes, ne rrugen Petro Matko, përballë shkollës Harry Fultz, jepet ambient komercial (dyqan) në katin 0 të një pallati me administrim...

850€ / muaj
Prane Blv. Bajram Curri, Jepet Me Qira Ambient Komercia... - 160m2
Blv. Bajram Curri - Rruga Isuf Elezi

Prane Blv. Bajram Curri, ne fillim te rruges Isuf Elezi, jepet me qera Ambient (gjysem bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaq...

500€ / muaj
Tek Etc-Ja, Jepet Me Qira Ambient Biznesi !! - 67m2
Qender - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa Piramides Jepet me qira Am...

2,000€ / muaj
Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra ! - 180m2
Drejtoria e Policise - Rruga Reshit Çollaku

Tek Shallvaret, prane shkolles "Dora Distria", jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe eshte...

1,000€ / muaj

1,200€ / muaj

Okazion!! Ambient Komercial Me Qira, Buzë Rrugës Kryeso... - 220m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge. Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje dhe akses dire...

E RE
300€ / muaj
Prane Sheshit Wilson, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyre! - 60m2
Sheshi Wilson - Rruga Abdyl Frashëri

Prane Sheshit Wilson jepet me Qira Ambjent i pershtatshem per Zyra! Ambjenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka siperfaqe 60 m2. Eshte i organizuar ne 3 ambj...

1,800€ / muaj
Te Turdiu Center, Jepet Ambient Me Qira Per Biznese! - 179m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender, Te Turdiu Center, Jepet me Qira Ambjent me Siperfaqe 170 m2! Ambjenti, i cili eshte ne formen e nje hapesire open space dhe 2 tualete, ofro...

E RE
1,400€ / muaj

1,700€ / muaj

Tek Twin Towers, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra - 135m2
Blv. Deshmoret e Kombit - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tek Twin Towers jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 135 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillte te orientuar vetem...

1,250€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Komercial, Ne Qender Te Tiranes !... - 250m2
Qender - Rruga Urani Pano

Jepet me qira ambient komercial ne qender te Tiranes, ne nje pallat te vitit 2013 me pamje nga 15-kateshi. Ambienti ndodhet ne nje pallat 13 katesh me...

400€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre, Prane Stadiumit Qemal Stafa! - 78m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Ne rrugen "Dervish Hima" tek Stadiumi Qemal Stafa jepet zyre me qira. Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne kembe ne z...

500€ / muaj
Tek Brryli, Jepet Ambienti Komercial Me Qira!! - 35m2
Brryli - Rruga Xhanfize Keko

Ne Zonen e Brrylit, jepet me qira ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me fasade xhami e cila te jep mundesi brandimi. Ambienti ka si...

250€ / muaj
Jepet Zyre Me Qira E Mobiluar Tek Drejtoria E Policise! - 30m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Tek Drejtoria e Policise, ne nje pallat te ri, jepet ambient zyre me qira. Ambienti eshte openspace i mobiluar dhe nje tualet. Orientimi krijon krijo...

1,000€ / muaj
Tek Spitali Amerikan 3, Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 159m2
Misto Mame - Rruga Bedri Karapici

Tek Spitali Amerikan 3, jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 159 m2. Ambjenti ka 2 tualete. Prona ndodhet ne nje zone te preferuar per aktivitet...

E RE
300€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Brryli !! - 39m2
Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Ne Zonen e Brrylit, ne ndertim te Vitit 2020 jepet me qira ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me fasade xhami e cila te jep mundesi...

E RE
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

450€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Ambient Me Qira Per Zyra! - 77m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyri jepet ambient 77 m2 me qira. Ambienti eshte totalisht openspace por mund te krijohet nje zyre private ne pjesen fundore te tij, ka edh...

250€ / muaj
Prane Qendres Qatar, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra - 20m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu i Zi, Prane Qendres Qatar Jepet Ambient me Qira per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 13-katesh te mireadministrua...

300€ / muaj
Jepet Ambjent Komercial Me Qira! - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m2, t...

850€ / muaj

950€ / muaj

Prane Zogut Zi, Jepet Me Qera Ambjent Open Space Per Zy... - 186m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me a...

300€ / muaj
Ne Astir, Jepet Ambient Komercial Me Qira!! - 72m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, tek pallati Conadit, jepet me qera ambient komercial ne zone te mire. Ambienti eshte ne katin 2 te nje pallati dhe organizohet ne nje ambie...

300€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Zyre Per Cdo Ll... - 45m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji jepet me qira super zyre. Zyra ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri dhe organizohet nje dhome dhe nje tualet . Zyra ka su...

E RE
660€ / muaj
Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Dyqan, Per Cdo L... - 55m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Ne Kompleksin Square 21, ndertim i sapo perfunduar me infrastruture moderne, bashkohore, jepet me qira Dyqan i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti....

E RE
1,250€ / muaj
Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Dyqan, Per Cdo L... - 102m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Ne Kompleksin Square 21, ndertim i sapo perfunduar me infrastruture moderne, bashkohore, jepet me qira Dyqan i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti....

1,000€ / muaj
Perballe Qsut, Jepet Ambienti Komercial Me Qira!!! - 138m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Perballe QSUT, jepet me qira super ambient per zhvillim biznesi. Ambienti ka nje siperfaqe prej 138 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vete...

210€ / muaj
Qytet Studenti, Jepet Ambienti Me Qira !!! - 20m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Tek rruga " Pjeter Budi", jepet me qira ambienti i pershtatshem per te zhvilluar biznesin tuaj. Ambienti ka nje siperfaqe prej 20 m2 dhe eshte i ndare...

250€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Ambient Komercial Me Qira!!! - 90m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, jepet me qira super ambient per zhvillim biznesi. Ambienti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vetem...

300€ / muaj
Tek Spitali Amerikan 3, Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 28m2
Misto Mame - Rruga Bedri Karapici

Tek Spitali Amerikan 3, jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 28 m2. Ambjenti ka 1 tualet. Prona ndodhet ne nje zone te preferuar per aktivitet...

400€ / muaj
Tek Spitali Amerikan 3, Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 60m2
Misto Mame - Rruga Bedri Karapici

Tek Spitali Amerikan 3, jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 60m2. Ambjenti ka 1 tualet. Prona ndodhet ne nje zone te preferuar per aktivitete t...

600€ / muaj
Tek Spitali Amerikan 3, Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 99m2
Misto Mame - Rruga Bedri Karapici

Tek Spitali Amerikan 3, jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 99m2. Ambjenti ka 1 tualet. Prona ndodhet ne nje zone te preferuar per aktivitete t...

200€ / muaj
Tek Rruga E Dibres, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatshe... - 35m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres, Prane Hotel Victoria, jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 35 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te...

E RE
850€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatshem Per Bizn... - 60m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne Bllok, jepet me qira zyre me super vendodhje. Zyra ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati me 4 kate dhe organizohet ne 3 zyra, 2 ballkone dhe 1...

500€ / muaj
Tek Kryqezimi I Komunes Te Parisit, Jepet Me Qira Bar-K... - 40m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Jepet me qira ambient komercial i kategorise bar-kafe, prane kryqezimit te Komunes se Parisit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 40 m/2 dhe strukturohet...

2,000€ / muaj
Pranë Vesa Center, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Sapo... - 150m2
Libri universitar - Rruga Abdyl Frashëri

Prane Vesa Center, ne nje pallat te ri me sistem sigurie, jepet super ambient komercial me qira. Ambienti organizohet ne openspace, 2 zyra te vecuara,...

950€ / muaj

1,200€ / muaj

Qender Jepet Ambient Zyrash Me Qira! - 150m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Interenacional, ne nje pallat te ri, jepet ambient zyrash me qira. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyrash, kuzhine te kompl...

650€ / muaj

1,000€ / muaj

Qender, Jepet Ambient Zyre Me Qira! - 120m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Internacional, ne nje pallat te ri, jepet ambient zyrash me qira. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyrash, kuzhine te komple...

E RE
1,000€ / muaj
Mbrapa Maternitetit Te Ri, Jepet Ambienti I Pershtatshe... - 140m2
Brryli - Rruga Nazmi Rushiti

Tek Materniteti i Ri, ne rrugen "Nazmi Rrushiti", jepet me qira ambienti komercial per te zhvilluar biznesin tuaj. Ambienti ka nje siperfaqe prej 140m...

900€ / muaj

1,200€ / muaj

Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1 Me Qira! - 120m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i ci...

400€ / muaj

600€ / muaj

Ne Bulevardin Zogu I Jepet Me Qira Apartament 4+1 I Per... - 155m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu I, jepet me qira apartament per biznes me planimetri perfekte, me siperfaqe prej 155 m2, ne katin e 10 te nje pallati te ri te mire...

2,500€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Biznesi "fast Food " Me Klientel... - 75m2
Qender - Rruga 28 Nëntori

Ne qender, jepet me qira ambjent komercial "Fast Food" me klientele disa vjecae, ne gjendje funksionale pune. I gjithe ambjenti eshte i arreduar dhe i...

600€ / muaj

650€ / muaj

Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Super Ambient Per Inve... - 106m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Tek Sheshi Wilson Jepet Me Qira Ambient 106 m2,Me Nje Lokacion Fantastik. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte buze rruges kryesore, i organizuar ne ko...

1,700€ / muaj
Prane Ish Ekspozites, Jepet Me Qera Bar-Restorant - 175m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Jorga

Ndermjet Ish Ekspozites dhe Myslym Shyrit, jepet me qira ambjent komercial i kategorise Bar-Restorant, ne gjendje funksionale. I gjithe ambjenti eshte...

800€ / muaj

1,200€ / muaj

Etc, Apartament 2+1+2 Me Qira, Ideal Per Zyra! - 132m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne zemer te Tiranes, jepet me Qira Apartament 2+1+2 bosh ideal per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje prej ndertesave me te preferuara ne...