E RE
1,600€ / muaj
Prane Ministrise Se Jashtme, Jepet Me Qira Super Ambjen... - 320m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

Prane Ministrise se Jashtme, jepet me qira super ambjent komercial i investuar per Bar-Restorant-Zyra ose aktivitete te tjera te ngjashme, buze rruge....

E RE
400€ / muaj
Prane Vasil Shantos, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Vetem... - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek Kryqezimi I Vasil Shantos Me 21 Dhjetorin, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Vetem Per Ambjente Biznesi!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pa...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Blloku, Jepet Me Qira Apartament 3+1 I Pershtat... - 60m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Tek Ish Blloku, Jepet Me Qira Apartament 3+1 I Pershtatshem Per Zyre!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit te nje pallati ekzistues i vitit...

700€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Biznesi !! - 70m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Tek Myslym Shyri, Prane Drejtorise Se Policise Jepet Me Qira Ambient Biznesi! Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor buze...

2,200€ / muaj
Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira Ambient Komercial N... - 170m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen Kavajes, prane Spitalit Amerikan 3, jepet me qira ambient komercial openspase ne katin 2 teknik te nje pallati te ri shume cileror ndertim i...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

650€ / muaj

Te Rruga E Durresit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruge !... - 85m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Ne rrugen e Durresit, buze rruge, jepet me qira ambient me hapesira te bollshme. Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati 5 katesh por qe ka fasade...

E RE
1,200€ / muaj
Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zy... - 170m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes jepet me qira super ambient per zyra, ne nje ndertim te vitit 2021. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te godines, kat i cili eshte i o...

E RE
4,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Prane Kristal Center Jepet Me Qira... - 413m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Te Komuna e Parisit, prane Kristal Center jepet me qira njesi biznesi me siperfaqe bruto 413m2 dhe neto 391 m2 ne katin e pare te nje ndertimi 8 kates...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem

850€ / muaj

Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Zyre Buze Rruges... - 95m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Tek rruga e Elbasanit, ne fillim te rruges prane Alpha Bank jepet me qira zyre e mobiluar buze rruges kryesore. Zyra ndodhet ne katin e 3-te te nje pa...

E RE
380€ / muaj
Cmim i diskutueshem

400€ / muaj

Tek Rruga E Bogdaneve, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I... - 65m2
Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Tek Rruga e Bogdaneve, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Investuar!! Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar me ashens...

E RE
200€ / muaj
Tek Ish Ekspozita, Jepet Ambient Biznesi Me Qira!! - 30m2
Ish Ekspozita - Bajram Curri Boulevard

Tek Ish Ekspozita, Jepet Ambient Biznesi Me Qira !! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar buze rruge. Ambienti ka siperfaqe...

410€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Ambient Biznesi !! - 90m2
Astir - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Ozone Electronics, Jepet Ambient Biznesi Me Qera!! Ambienti eshte 90 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 9 Katesh. Ambienti ndo...

E RE
500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

700€ / muaj

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Njesi Biznesi !! - 148m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Prane Big Market jepet me qira njesi biznesi me siperfaqe bruto 148 m2 dhe neto 124 m2 ne katin 0 te nje pallati 8 katesh ndertim i viti...

2,700€ / muaj

3,000€ / muaj

Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Ambient Komercial Per... - 332m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen Petro Nini Luarasi, Jepet Me Qira Ambient Komercial per Biznes! Ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik dhe -1, te nje pal...

1,700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Fortuzi, Jepet Me Qira Super Ambient Komercia... - 300m2
Qender - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi, shume prane Qendres se Tiranes, jepet me qira super ambient komercial, i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti. Ambienti ndodhet n...

250€ / muaj
Prane Misto Mames, Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze... - 29m2
Misto Mame - Rruga Konferenca e Pezës

Ne Rrugen "Konferenca e Pezes" prane Misto Mames jepet me qira ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti me siperfaqe 29 m2 ndodhet ne katin ze...

E RE
600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Zyre Totalisht E... - 65m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish-Stacioni i Trenit, ne Rrugen "Reshit Petrela" prane Usluges jepet me qira zyre totalisht e investuar. Zyra me siperfaqe 65 m2 ndodhet ne katin...

1,200€ / muaj

1,500€ / muaj

Te 5 Maji, Prane Concord Center, Jepet Me Qira Ambient... - 150m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Te Rruga 5 Maji, prane Concord Center, jepet me qira restorant me siperfaqe 150 m2. Restoranti Gjendet ne katin 0 te nje pallati 7 katesh ndertim i vi...

350€ / muaj
Cmim i diskutueshem

400€ / muaj

Te Bulevardi Bajram Curri, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 67m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Te bulevardi Bajram Curri, mbi Alfa Bank prane Pallatit me Shigjeta jepet me qira njesi tregtare per biznes me siperfqe 67 m2 ne katin e 2 te nje pall...

330€ / muaj

370€ / muaj

Tek Pallati Me Shigjeta, Prane Shkolles Teknologjike Je... - 45m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri Boulevard

Te Pallati me Shigjeta, prane shkolles Teknologjike jepet me qera ambient biznesi open space me siperfaqe 45 m2. Zona ne te cilen ndodhet eshte e favo...

E RE
700€ / muaj
Ne Fresk, Buze Rruges Kryesore, Jepet Me Qira Njesi Biz... - 202m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, Prane Restorant Qesarakes shitet njesi biznesi me siperfaqe 202 m2 ne katin 0 te nje pallati 7 katesh ndertim i vitit 2012. Njesia organizoh...

230€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Ish Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Dyqan !! - 38m2
Stacioni i Trenit - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Ish stacionit te Trenit, Jepet Me Qira Dyqan! Ambienti ndodhet ne nje kompleks te ri mbrapa fakultetit te shkencave te natyres dhe eshte totalis...

800€ / muaj

1,000€ / muaj

Ne Bllok, Jepet Ambient Biznesi Me Qira !! - 80m2
Blloku - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Bllok, Jepet Ambient Biznesi Me Qira ! Ambienti eshte gjysem bodrum dhe eshte me pamje nga rruga kryesore e hyrjes ne bllok. Ambienti organizohet n...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Ambient Komercial... - 114m2
Qender - Rruga Mihal Grameno

Shume afer Qendres, tek Shkolla e Baletit, ne Rrugen Mihal Grameno, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 114 m2 p...

800€ / muaj

1,000€ / muaj

Jepet Me Qira Ambjent Komercial, I Pershtatshem Per Zyr... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja...

300€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Dyqan Me Qira !! - 17m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok, prane farmaci Daja, jepet me qira dyqan i pershtatshem per exchange. Dyqani ndodhet ne katin -1 te nje pallati ne zone e ish Bllokut dhe esh...

500€ / muaj
Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Komercial ! - 75m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Tek zona e Mine Pezes, ne rrugen "Petro Matko" përballë shkollës Harry Fultz, jepet ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë t...

850€ / muaj
Prane Blv. Bajram Curri, Jepet Me Qira Ambient Komercia... - 160m2
Blv. Bajram Curri - Rruga Isuf Elezi

Prane Blv. Bajram Curri, ne fillim te rruges Isuf Elezi, jepet me qera Ambient (gjysem bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaq...

250€ / muaj
Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Dyqan ! - 17m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Tek zona e Mine Pezes, ne rrugen Petro Matko, përballë shkollës Harry Fultz, jepet ambient komercial (dyqan) në katin 0 të një pallati me administrim...

500€ / muaj
Tek Etc-Ja, Jepet Me Qira Ambient Biznesi !! - 67m2
Qender - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa Piramides Jepet me qira Am...

2,000€ / muaj
Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra ! - 180m2
Drejtoria e Policise - Rruga Reshit Çollaku

Tek Shallvaret, prane shkolles "Dora Distria", jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe eshte...

E RE
1,400€ / muaj

1,700€ / muaj

Tek Twin Towers, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra - 135m2
Blv. Deshmoret e Kombit - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tek Twin Towers jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 135 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillte te orientuar vetem...

1,000€ / muaj
Tek Spitali Amerikan 3, Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 159m2
Misto Mame - Rruga Bedri Karapici

Tek Spitali Amerikan 3, jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 159 m2. Ambjenti ka 2 tualete. Prona ndodhet ne nje zone te preferuar per aktivitet...

E RE
300€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Brryli !! - 39m2
Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Ne Zonen e Brrylit, ne ndertim te Vitit 2020 jepet me qira ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me fasade xhami e cila te jep mundesi...

E RE
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

450€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Ambient Me Qira Per Zyra! - 77m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyri jepet ambient 77 m2 me qira. Ambienti eshte totalisht openspace por mund te krijohet nje zyre private ne pjesen fundore te tij, ka edh...

850€ / muaj

950€ / muaj

Prane Zogut Zi, Jepet Me Qera Ambjent Open Space Per Zy... - 186m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me a...

1,000€ / muaj
Perballe Qsut, Jepet Ambienti Komercial Me Qira!!! - 138m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Perballe QSUT, jepet me qira super ambient per zhvillim biznesi. Ambienti ka nje siperfaqe prej 138 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vete...

300€ / muaj
Tek Spitali Amerikan 3, Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 28m2
Misto Mame - Rruga Bedri Karapici

Tek Spitali Amerikan 3, jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 28 m2. Ambjenti ka 1 tualet. Prona ndodhet ne nje zone te preferuar per aktivitet...

600€ / muaj
Tek Spitali Amerikan 3, Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 99m2
Misto Mame - Rruga Bedri Karapici

Tek Spitali Amerikan 3, jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 99m2. Ambjenti ka 1 tualet. Prona ndodhet ne nje zone te preferuar per aktivitete t...

200€ / muaj
Tek Rruga E Dibres, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatshe... - 35m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres, Prane Hotel Victoria, jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 35 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te...

E RE
850€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatshem Per Bizn... - 60m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne Bllok, jepet me qira zyre me super vendodhje. Zyra ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati me 4 kate dhe organizohet ne 3 zyra, 2 ballkone dhe 1...

500€ / muaj
Tek Kryqezimi I Komunes Te Parisit, Jepet Me Qira Bar-K... - 40m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Jepet me qira ambient komercial i kategorise bar-kafe, prane kryqezimit te Komunes se Parisit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 40 m/2 dhe strukturohet...

2,000€ / muaj
Pranë Vesa Center, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Sapo... - 150m2
Libri universitar - Rruga Abdyl Frashëri

Prane Vesa Center, ne nje pallat te ri me sistem sigurie, jepet super ambient komercial me qira. Ambienti organizohet ne openspace, 2 zyra te vecuara,...

400€ / muaj

600€ / muaj

Ne Bulevardin Zogu I Jepet Me Qira Apartament 4+1 I Per... - 155m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu I, jepet me qira apartament per biznes me planimetri perfekte, me siperfaqe prej 155 m2, ne katin e 10 te nje pallati te ri te mire...

2,500€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Biznesi "fast Food " Me Klientel... - 75m2
Qender - Rruga 28 Nëntori

Ne qender, jepet me qira ambjent komercial "Fast Food" me klientele disa vjecae, ne gjendje funksionale pune. I gjithe ambjenti eshte i arreduar dhe i...

E RE
800€ / muaj
Kompleksi Panorama Jepet Super Ambient Me Qira Për Cdo... - 130m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Ne kompleksin 'PANORAMA', prane Stacionit te Trenit dhe Zogut te Zi, jepet me qira ambient per zyre me siperfaqe 117 m2 netto dhe lartesi 3.4m. Ambien...

E RE
2,000€ / muaj
Në Myslym Shyri Jepet Super Zyre Me Qira Për Cdo Aktivi... - 260m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen "Sami Frasheri " prane Drejtorise se Policise jepet me qira zyre 260 m2 netto ne nje pallat te mireadministruar. Ambienti eshte i sapoinves...

600€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 70 M2 Me Qir... - 70m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient komercial me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 2ambiente zyrash,1...

1,550€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 180 M2 Me Qi... - 180m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet apartament 2+1 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i cili komunikon...

E RE
1,800€ / muaj
Tek Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Super Ambient Openspa... - 90m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjin Bue Shpata

Tek Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient openspece ne katin 0 te nje pallati 5 katesh. Ambienti ka lartesi, fasade xhami me mundesi brandimi dhe mund...