500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

600€ / muaj

Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo... - 94m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Sapo Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mire administruar. Apa...

75,000€

81,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Te Lire!!! - 81m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fillim Te Freskut, Prane Njesise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti me siperfaqe neto 72 m2 dhe siperfaqe bruto 81 m...

112,000€

120,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!... - 104m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu", Prane Deges Se Thesarit Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 104 m2...

124,000€

126,000€

Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Apartament 2+1, I Mobilua... - 81m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit ,tek Kompleksi Kontakt shitet apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje godine 9 kateshe me dy...

128,000€

135,000€

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1, Me Po... - 99m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1, Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim, I Investuar Dhe Me Orientim Perfekt! Apartamenti n...

130,000€
Cmim i diskutueshem

144,000€

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2+ Post Parkimi Te... - 101m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko , Rruga "Eshref Frasheri", Shitet Apartament 2+1+2+Post Parkimi . Apartamenti me siperfaqe totale 101 m2, ndodhet ne katin e 3-te banim t...

500€ / muaj

550€ / muaj

Ne Qender Te Qytetit,Jepet Me Qira Super Apartament 1+1... - 90m2
Qender - Kavaja Street

Ne Qender, Pallati I Raiffeisen Bank Jepet Me Qera Super Apartament 1+1 Per Zyra!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 teknik te nje pallati te ri te...

83,660€

89,300€

Okazion Kleringu! Tek Kompleksi Tirana Entry 2 , Shitet... - 94m2
Casa Italia - Rruga 29 Nëntori

Okazion Kleringu! Prane Casa Italia, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 94 m2, dhe siperfaqe neto 79...

220,000€
Cmim i diskutueshem

250,000€

Durres, Prane "Hotel Belavista", Shitet Apartament 3+1... - 208m2
Durres - Durrës

Durres, Prane "Hotel BelaVIsta" , Shitet Apartament 3+1+2 me verande, Buze Detit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar te ndertuar n...

73,000€

75,000€

Te Kthesa E Kamzes, Shitet Apartament 1+1+Verande, Me O... - 117m2
Kthesa e Kamzes - Rruga Kastriotet

Te Kthesa E Kamzes, Shitet Apartament 1+1+Verande, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe totale 117 m2 dhe siperfaqe neto 103 m2, ndodhet ne...

190,000€

230,000€

Ne Yzberisht, Shitet Lokal Ne Gjendje Pune Me Planimetr... - 124m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Shitet super lokal ne gjendje pune i investuar me 2 veranda. Prona ndodhet ne nje zone shume te zhvilluara me shume levizje, e investuar me ambIente k...

350,000€
Cmim i diskutueshem

370,000€

Prane Xhamllikut, Shitet Super Ambjent Komercial Buze... - 100m2
Xhamlliku - Rruga Hoxha Tasim

Ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ne rrugen Hoxha tasim, buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan). Ambienti ndodhet ne katin zero, me...

60,000€

69,000€

Tek Drejtoria E Policise Se Tiranes, Shitet Ambient Biz... - 22m2
Drejtoria e Policise - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Drejtoria E Policise , Shitet Ambient Biznesi, I Investuar Si zyre!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9-katesh te mireadministruar. Ambi...

143,000€

145,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 3+1, Me... - 143m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit ! Apart...

166,000€
Cmim i diskutueshem

200,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Verand Ide... - 125m2
Liqeni i Thate - Rruga Adem Sina

Prane Liqenit Te Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Me Verande!!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 125 m² dhe neto 112 m² Bashke me Veranden dhe organiz...

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem

400€ / muaj

Ne Myslym Shyri Jepet Me Qira Zyre Me Planimetri Perfek... - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyri, ne hyrje te tregut Ҫam, Jepet me Qira Zyre ne nje objekt te ri te 2020 me administrim perfekt dhe 2 kate parkim nentokesor. Zyra ndod...

125,000€

134,000€

Ne Misto Mame, Shitet Apartament 3+1+2 Me Planimetri Te... - 134m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, prane pallateve Derveni shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 125 m2 dhe bruto 134 m2 ne katin e 1 banim te nje ndertimi 8 katesh i m...

80,000€

90,000€

Tek Sheshi Willson, Shitet Ambient Per Zyra Openspace!... - 39m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Te Sheshi Willson Shitet Ambient Per Zyra Openspace!! Ambienti ndodhet ne katin e dyte te qendres Olympia dhe organizohet si nje ambient i vetem opens...

73,000€
Cmim i diskutueshem

75,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Ne N... - 71m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 . Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,500€ / muaj

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Planim... - 197m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Planimetri Perfekte!!! Ambienti me siperfaqe totale 196.4 m2 ndodhet ne katin e dyte banim te nje p...

135,000€

139,000€

Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1, Me Post Park... - 92m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID , Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 92 m2 dhe siperfaqe neto 84 m2, ndodhet n...

125,000€

130,000€

Tek Stacioni Trenit , Shitet Apartament 2+1, Totalisht... - 103m2
Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Stacioni Trenit , Ne Rrugen "Karl Gega" ,Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar !!! Apartamenti me siperfaqe totale 103 m2, ndodhet ne katin e katert te nje...

178,000€
Cmim i diskutueshem

180,000€

Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Super Apartament 2+1+2, T... - 90m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Super Apartament 2+1+2 , Totalisht i Investuar dhe me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 90 m2, ndodhet n...

126,000€
Cmim i diskutueshem

130,000€

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Shitet Ambient Kome... - 87m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Shitet Ambient Komercial Open Space . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 7-katesh dhe organizohet nga n...

95,000€

105,000€

Ne Fresk, Shitet Ambient Komencial Openspace Me Cmim Ok... - 113m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne rrugen e Dajtit, prane Rezidences Lugano shitet ambient komercial me siperfare 113.30 m/2 vetem per 930 euro m/2 me cmin okazion ku ne zone cmimi...

220,000€
Cmim i diskutueshem

250,000€

Ne Zonen E Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, T... - 125m2
Tirana e Re - Bajram Curri Boulevard

Ne Zonen e Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht E Investuar. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te mire, persa i perket nivelit te...

160,000€
Cmim i diskutueshem

180,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Super I Inve... - 120m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, pa shkuar tek Eleonora, Shitet Apartament 2+1 me shume hapesire, super investim i sapo perfunduar!!! Apartmenti ndodhet ne katin e...

45,500€
Cmim i diskutueshem

47,500€

Ne Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Apartame... - 58m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Ne Kompleksin Rezidencial Univers City ,Prane QTU Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallat...

136,000€

140,000€

Prane Ures Se Tabakeve, Shitet Apartament 2+1+2, I Pers... - 69m2
Blv. Zhan D'Ark - Bulevardi Zhan D'Ark

Prane Ures Se Tabakeve, Shitet Apartament 2+1+2, E Pershtatshme Dhe Per Biznes!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues 5 katesh...

104,000€

110,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, Ideal Per... - 68m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, si nje mundesi ideale investimi. Apartamenti me siperfaqe 68 m2 ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi ekzi...

120,000€
Cmim i diskutueshem

125,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartamenti 2+1, Me Orientim... - 102m2
Liqeni i Thate - Rruga Ullishtes

Tek Liqeni i Thate, tek rruga e Ullishtes, shitet Apartament 2+1, me punime cilesore. Apartamenti me siperfaqe totale 102 m2, ndodhet ne katin e dyte...

108,000€
Cmim i diskutueshem

113,500€

Ne Rezidencen Porcelan 1, Shitet Apartament 2+1 Ne Nder... - 108m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Fiks perballe Tv Klanit, shitet apartament 2+1 ne "Rezidencen Porcelan 1"ne faze ndertimi karabina. Apartamenti ndodhet ne kompleks banimi dhe sherbim...

82,000€
Cmim i diskutueshem

98,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Inves... - 45m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, Shitet Ambjent Komercial (per zyre) ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Aktualisht ambjenti...

195,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...

225,000€
Cmim i diskutueshem

245,000€

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2, Totalisht... - 112m2
Kopshti Botanik - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2, Totalisht I Investuar!!! Ndodhet ne Zonen me te mire te Tiranes, vetem 5 minuta larg nga Liqeni Artifici...

145,000€
Cmim i diskutueshem

150,000€

Tek Rruga E Durresit, Shitet Apartament 2+1, Totalisht... - 80m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Tek Rruga e Durresit, Shitet Super Apartament 2+1, totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 5-katesh ekzistues me sip...

127,000€
Cmim i diskutueshem

130,000€

Ne Misto Mame, Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I... - 120m2
Misto Mame - Rruga Besim Alla

Ne rrugen "Besim Alla" prane "Helios Gastomi", shitet super apartament 2+1 ne katin e 6 banim te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe to...

45,500€
Cmim i diskutueshem

47,500€

Ne Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Apartame... - 58m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Ne Kompleksin Rezidencial Univers City ,Prane QTU Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallat...

320,000€
Cmim i diskutueshem

350,000€

Ne Peze, Shitet Vile 2 Kateshe, E Shfrytezueshme Edhe P... - 800m2
Peze-Helmes - Peze e Vogel

Ne Periferi Te Tiranes, Shitet Vile Me Kopesht Te Mrekullueshem! Vila ndodhet ne zonen e Peze se Vogel vetem 15-20 minuta ne distance nga Tirana, zon...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

700€ / muaj

Tek Sheshi Willson, Jepet Me Qira Zyre 145 M2 Me Pamje... - 145m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

Tek Sheshi Willson, jepet me qira super ambient per zyra me pamje te lire! Ambienti ka nje siperfaqe prej 145m2 dhe eshte i ndare ne 4 dhoma, nje depo...

136,000€

143,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me O... - 124m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt Me Pamje Nga Fusha !! Garden Residence Turd...

160,000€
Cmim i diskutueshem

165,000€

Prane Liqenit Te Thate, Shitet Apartament 2+1+2, Me Pla... - 113m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Prane Liqenit Te Thate Shitet Apartament 2+1+2 tualete me planimetri te rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim, te nje ndertimi te viti...

89,000€
Cmim i diskutueshem

93,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfek... - 93m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk , Rruga Shefqet Kuka , Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t banim te nje ndertese 6- kateshe...

850€ / muaj

900€ / muaj

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Planimetri P... - 120m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Fondit Besa, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 ne katin e 9-te te nje pallati 12 katesh i mireadministruar me ashensor,...

105,000€

110,000€

Ne Fresk , Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per... - 186m2
Fresku - SH54

Ne Fresk,Afer Bar Dion, Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per Investim !! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 6 katesh te miradminist...

280,000€

300,000€

Okazion!! Prane Oxhakut, Shitet Shtepi 3 Kateshe, Super... - 400m2
Oxhaku - Rruga Aleksandër Moisiu

Prane Xhamise Xhura, shitet Shtepi me 3 kate banimi, me cmim Okazion. Shtepia eshte e ndertuar me cilesi, muret te veshur me sistem kapot, ka sistem h...

115,000€

123,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Mun... - 79m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Kompleksit Delijorgji, shitet apartament 1+1, i pershtatshem per biznes(klinike dentare, zyra etj). Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pall...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

700€ / muaj

Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Total... - 115m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni I Thate,Ne Fillim Te Rruges 'Peti" Jepet Me Qira Apartament 2+1, Totalisht I Investuar !! Apartamenti me siperfaqe totale 115 m2, ndodhet...

109,000€
Cmim i diskutueshem

115,000€

Ne Fresk,Prane Restorant Qesaraka,Shitet Apartament 2+1... - 118m2
Fresku - SH54

Ne Fresk,Prane Restorant Qesaraka,Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt!! Apartamenti me siperfaqe bruto 119m² dhe 110m² neto ne kat...

87,900€

93,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Okazion, Bashke Me 1... - 101m2
Astir - New Boulevard Tirana

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Okazion, Bashke Me 1 Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim, Mundesi Ideale Per Investim. Apartamenti me siperfaqe bruto...

700€ / muaj

800€ / muaj

Prane Sheshit Selvia, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshe... - 121m2
Selvia - Rruga Gjon Buzuku

Prane Sheshit Selvia, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! Dyqani me siperfaqe totale 121 m2, ndodhet ne katin 0 te...