Tek Kompleksi Green City, Shitet Ambjent Komencial Ideal Per Zyra Ose Dyqan!!! - 44m2

E pa mobiluar
120,000€

  • Rruga Nexho Konomi
  • 109

Përshkrimi i pronës

REFAK086614 - Tek Kompleksi Green City, Shitet Ambjent Komencial Ideal Per Zyra Ose Dyqan!!! Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ndërtim i vitit 2020. Siperfaqe totale e ambientit eshte 44m² dhe neto 43.14m². Hapësira përbëhet nga një shkallë e vogël, tre dritare të mëdha dhe një tualet i pajisur me lavaman, tualet dhe një aspirator. Kompleksi ku ndodhet eshte nga komplekset me te mira te viteve te fundit me shume hapesira te perbashketa, pishina, etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 44m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Nexho Konomi
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer Dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Ne Katin Zero Te Nje Pallati Te Ri Me Administrim Shume Te Mire. Ambient...

126,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Oxhaku, Tek Kompleksi "Asl", Shitet Ambjent Komerci... - 42m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Kompleksi ASL, tek zona e Oxhakut, Shitet Ambjent Komercial, me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne ka...

129,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Pl... - 104m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Abedin Rexha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim te Ri, mundesi e mire banimi !!! Ndertimi eshte ne faze grope. Apartamenti ndodhet ne...