E RE
75,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !... - 65m2
Vasil Shanto - Rruga 21

Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1+ Depo Me Shume Drite! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues me pese kate i ndertuar me t...

E RE
128,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2, Ne Ndertim... - 128m2
Don Bosko - Rruga Albanopoli

Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2, ne nje ndertim te ri te Vitit 2020, me Hipoteke. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te cile...

E RE
47,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 78m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Fresk, shitet apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallati 5 katesh ne nje kompleks ndertim i vitit 2021. Apartamenti ka organizim si me poshte...

E RE
83,000€
Prane Qsut, Shitet Aparatment 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!... - 93m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri, te vitit 2021 shume cilesor ku struktura e nderteses ka organizim te ve...

67,000€

75,000€

Ultra Okazion Per Vetem 870 Euro/m2 !!! Tek Kopshti Bot... - 77m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

OKAZION!!! Te Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 I Pa Banuar Me Pare! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri gjashte katesh, i m...

103,000€
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi perbehet nga disa godina banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 k...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshm... - 104m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Ne Qender, mbrapa Piazes dhe Cirkut te Tiranes shitet apartament 2+1 me siperfaqe ne certifikate pronesie 69.84 m2, siperfaqe neto te shkelshme 94.6 m...

65,000€
Cmim i diskutueshem

67,000€

Ne Don Bosko, Shitet Apartament Me Planimetri Perfekte... - 79m2
Don Bosko - Rruga Muzaket

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet tek pallatet Arabi prane Viva Market. Nje zone e qete, jo e zhurmshm...

59,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Tregu Elektrik, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim P... - 69m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen "Todi Shkurti" shitet apartament 1+1 i mobiluar me orientim perfekt Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin 1-re te nje...

99,000€
Cmim i diskutueshem

105,000€

Prane Kompleksit Halili, Shitet Apartament 2+1 Ideal... - 101m2
Selvia - Rruga e Dibres

Prane Kompleksit Halili, shitet apartament 2+1 ne katin e 6-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen...

73,000€
Cmim i diskutueshem

75,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rreg... - 88m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Tek Astiri, prane ish Hotel Rolandi shitet apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt Apartamenti ka siperfaqe 88m2 bruto dhe 80m2 neto. Ndodhet ne k...

E RE
150,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te Myslym Shyri-t shitet apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe 130 m/2 , ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka struktu...

E RE
135,000€
Cmim i diskutueshem

152,000€

Te Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Duplex Me Pamje... - 126m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet dupleks i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me orientim Jug duke te ofrua...

88,000€
Cmim i diskutueshem

90,000€

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Shitet Apartament 1+1 Mundes... - 76m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu i Pare, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mire administruar...

66,500€
Cmim i diskutueshem
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 74m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2...

E RE
157,000€
Ne Komunen E Parisit, Shitet Apartament 2+1+2, Me Struk... - 137m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, prane Lulishtes shitet apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe strukture shume te rregullt. Apartamenti eshte i organizuar m...

60,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rr... - 62m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, shitet apartament 1+1, me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Organiz...

E RE
66,000€
Cmim i diskutueshem

68,000€

Ne Porcelan, Prane Urdherit Te Farmacisteve Shitet Apar... - 67m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, prane Urdherit te Farmacisteve shitet apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2 dhe siperfaqe neto 60 m2, ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh i...

85,000€

86,000€

Prane Qsut, Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu !! - 98m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 +2 tualete me dritare me cmim klerigu ne ndertim te ri, te vitit 2021. Apartamenti ndodhet ne katin...

62,000€
Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Boll... - 110m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Tek Fresku, Prane shkolles "17 Shkurti" shitet Apartamnet 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 7-...

40,000€
Te Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 1+1 Me Planime... - 54m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Selaudin Bekteshi

Te Shkolla e Bashkuar, mbrapa konviktit te vajzave shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 53.6 m2 ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh i mirembajtur...

97,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira... - 70m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Tek Stadiumi Dinamo, ne Rrugen Emin Duraku, shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 70 m/2, ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 198...

73,000€
Prane Uet, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshm... - 73m2
Vasil Shanto - Rruga Shefqet Musaraj

Prane Universitetit Europian te Tiranes, shitet apartament 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 7-katesh te...

120,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21-Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 107m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Ne nje zone mjaft te kerkuar ne Tirane prane market Joena, ne rrugen “Frederik Shiroka” shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme ne nje pallat te...

61,500€
Cmim i diskutueshem

68,000€

Okazion!!! Ne Tufine, Shitet Penthouse 3+1 + Verande Pe... - 138m2
Tufine - Rruga Myslym Keta

OKAZION!!! Ne Tufine, Shitet Penthouse 3+1 + Verande Per Vetem 490 euro/m2! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte (te fundit) te nje pallati te ri te...

70,000€
Te Komuna Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inve... - 64m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna Parisit, prane Kompleksit Kika, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!! Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 11-te te nje pallati t...

42,000€
Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 Perfekte Per Inves... - 61m2
Misto Mame - Rruga Dionis Filozofi

Ne Misto Mame, prane Big Market dhe Bar Ciao shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 61 m2 dhe neto 51 m2 ne katin e 2 te nje pallati 7 katesh i mire...

E RE
47,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Ali Visha, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per In... - 52m2
Shkolla e Baletit - Rruga Ali Visha

Tek Rruga Ali Visha, prane shkolles "Osman Myderizi", Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ek...

109,000€

115,000€

Tek Medreseja, Shitet Duplex Me Cmim Okazion Per Vetem... - 143m2
Medrese - Rruga e Dibrës

Te Medreseja, Shitet Duplex Me Cmim Okazion!! Apartamenti orientohet Jug - Lindje - Veri cka ben qe te kete drite natyrale gjate gjithe dites. Apartam...

70,000€

75,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me... - 83m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 1+1 me planimetri te rregullt!!! Garden Residence Turdiu esht...

75,000€

77,000€

Te Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Inv... - 96m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, prane supermarket Aldi shitet apartament 2+1 me siperfaqe 96 m2 neto ne katin e pare te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me...

108,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Dinamo, Shitet Aparatment 2+1 Me Hapesira... - 80m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Grigor Heba

Tek Kompleksi Dinamo, ne fillim te Rruges Grigor Heba, shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 80 m/2 , ne katin e pare te nje pallati te ndertuar...

69,000€

71,000€

Tek Kompleksi Oasis, Shitet Super Apartament 1+1 Me Pla... - 79m2
Astir - Rruga Nexho Konomi

Tek kompleksi OASIS, shitet super apartament 1+1, me planimetri dhe orientim fantastik. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te mirea...

E RE
145,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 3+1 Per Vetem 95... - 152m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra E Diellit Shitet Apartament 3+1 Per Vetem 950 euro/m2 !! Apartamenti ndodhet ne nje zone preferenciale ne Tirane, ne katin e 5-te te nje pal...

E RE
68,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Mine Pezes, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Inves... - 58m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Prane Rruges Mine Peza, shitet apartament 2+1 ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne vitin 1988. Apartamenti eshte totalisht i rinovuar dhe i m...

87,000€

94,000€

Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1, Mundesi Ide... - 73m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tasim

Prane Pazarit te Ri, shitet apartament 1+1, si mundesi ideale investimi dhe konvertimi ne 2+1. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor d...

255,000€
Tek Liqeni Artificial, Shitet Ap 3+1+2 Me Pamje Fantast... - 185m2
Liqeni Artificial - Rruga Llazar Pulluqi

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, tek Liqeni Artificial, e vetmja mushkeri e gjelber e ngelur ne qytet, shitet Apartament 3+1+2, me pamje te mre...

Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 3+1+2, Super I Inv... - 142m2
Rruga Fortuzi - Rruga Prokop Myzeqari

Tek Rruga Fortuzi, shitet super apartament 3+1+2, i investuar ne menyre luksoze. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim 8 katesh me ashensor dhe te miread...

E RE
90,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me C... - 114m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me cmim okazion. Garden Residence Turdiu eshte nje komp...

73,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1 !! - 91m2
Don Bosko - Rruga Demir Progri

Prane rruges Jordan Misja, shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 91 m2 ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim...

62,500€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Vitit 202... - 89m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Vitit 2021, Per Vetem 700 Euro/m2 !! Apartamenti gjendet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh qe pritet...

106,500€

112,000€

Tek Rezidenca Future Home, Shitet Apartament 2+1 Per Ve... - 114m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Tek Rezidenca Future Home, Shitet Apartament 2+1!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, te mireadministruar me ashensor. Apartame...

47,000€

49,500€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rr... - 63m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Te Ali Demi, ne Rrugen Pasho Hysa shume prane kompleksit Mangalem 21, Shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt dhe me shume drite. Apartamenti...

68,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte... - 109m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, Prane Restorant Qesaraka, shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 109.24 m2 dhe neto 97.54m2 ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh i mireadm...

70,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me O... - 74m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 1+1 me planimetri te rregullt!!! Garden Residence Turdiu esht...

E RE
88,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Invest... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori, prane rruges kryesore, shitet apartament 2+1 ideal per investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues te miread...

72,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim... - 56m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra e Diellit, shitet apartament 1+1 me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe 56 m2 neto ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te miredminist...

E RE
133,000€
Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 3+1+2 Ne... - 143m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 3+1+2. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re...

E RE
99,000€
Cmim i diskutueshem
Te Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 106m2
Kodra e Diellit - Rruga Abraham Linkoln

Te Kodra e Diellit, shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 106 m2 dhe neto 98 m2 ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh te mireadministruar ndertim i...

134,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1 Me Hapes... - 112m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga e Barrikadave, prane Shkolles "Lidhja e Prizrenit" Shitet Apartament 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3...

50,500€
Okazion! Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te R... - 92m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Fresk, shitet apartament 2+1 ne katin e 3 banim te nje pallati 5 katesh ne nje kompleks shume cilesor ndertim i vitit 2021. Apartamenti ka organizi...