E RE
87,900€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 1+1 Me Pamje Te... - 71m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 1+1 ne kompleks te ri ndertim i vitit 2022, ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim dhe te fund...

124,000€
Cmim i diskutueshem

127,000€

Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Hapesira... - 128m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Tek Rruga 3 Deshmoret, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 127.4 m2 dhe siperfaqe ne...

E RE
102,000€
Ne Vasil Shanto, Shitet Super Apartament 1+1 I Sapo Inv... - 61m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Ne Vasil Shanto, Shitet Super Apartament 1+1 I Sapo Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat 5-katesh ndertim i viteve 2000, pa ashe...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Banim Ose... - 70m2
Yzberisht - Rruga Rexhep Shala

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per Banim Ose Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallatI te ndertuar ne vitin 2014....

100,000€
Cmim i diskutueshem

105,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Te Rregull... - 92m2
Astir - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, Perballe Kompleksit Vila L, Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8-katesh te mire...

E RE
125,000€
Tek Rose Garden Residence, Shitet Apartament 1+1 Me Cmi... - 83m2
TEG - Tirana–Elbasan Highway

Tek "Rose Garden Residence" nje nga komplekset me te reja te qytetit shume prane TEG, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfa...

129,000€
Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Su... - 108m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Planimetri Te Rregullt Dhe Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ka siperfaqe...

100,000€
Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Garsoniere Ideal... - 49m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Ne Kompleksin Torquaise Marina Gjiri i Lalzit shitet Garsoniere, Ideale per Investim ! Garsonieria ndodhet ne katin e dyte te nje prej objekteve te ko...

99,000€

105,000€

Ne Myslym Shyri, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per... - 56m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri shitet apartament 1+1 me depo dhe gatim te vecuar ne katin e 5 -te dhe te fundit te nje pallati ndertim i vitit 1989 pa shensor...

138,000€
Ne Fresk, Shitet Super Papafingo Totalisht I Mobiluar!!... - 169m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, ne Rrugen Muhamet Deliu, shitet papafingo me pamje te lire. Apartamenti ne strukture ka qene 2+1 me verande por eshte pershatur ne 1+1 me si...

128,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1, Me Kubatu... - 80m2
Komuna e Parisit - Rruga Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit , prane Kompleksit Kika 2 shitet apartament 1+1 me kubature te rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 80 m2 dhe siperfaqe neto...

115,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 110m2
Astir - Rruga Kasem Qafezezi

Tek Bulevardi Migjeni, Shitet Apartament 2+1+2 i Bollshem Dhe Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 8-katesh te mir...

96,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te... - 64m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, ne Rrugen "Jordan Misja" Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri. Apartamenti me siperfaqe bruto 64.2 m2 dhe siperfaqe neto 54.5m2...

E RE
143,900€
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 115m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2 ndertimi te vitit 2023 ne faze fillestare, me afat perfundimi 48 muaj. Apartamenti ndodhet ne kat...

E RE
220,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar... - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Pamje Nga Liqeni i Thate!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5 katesh me ashe...

87,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 112m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, ne nje kompleks te ri, shitet apartament 2+1 me 2 ballkone ne katin e 4 banim te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2021. Apartamenti ka...

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt... - 120m2
Laprake - Rruga Gjergj Legisi

Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe Neto 120 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 8-katesh te m...

E RE
129,000€
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 102m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2 ndertimi te vitit 2023 ne faze fillestare, me afat perfundimi 48 muaj. Apartamenti ndodhet ne kat...

E RE
125,000€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim... - 100m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 2+1+2 ne kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim dhe te fundit...

E RE
125,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 118m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor dhe o...

E RE
131,000€
Prane Tv Klanit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 105m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri, Ne Faze Karabina!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim ne nje godine banimi 10 ka...

E RE
158,000€
Tek Rezidenca Oberon, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Nd... - 79m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek ”Rezidenca Oberon”, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 79.1m² dhe siperfaqe neto 66.37m², ndodhet ne...

E RE
347,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu !! - 100m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Tek "Unico Residence", Ne Zonen e Bllokut, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu Ne Faze Karabinaje!!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 99.2 m² & sip...

E RE
123,000€
Okazion Kleringu! Tek Golden Park 3, Shitet Apartament... - 111m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri dhe organizohe...

E RE
70,000€
Ne Vasil Shanto, Shitet Garsoniere E Sapo Investuar!! - 42m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Ne Vasil Shanto, Shitet garsoniere E Sapo Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat 5-katesh ndertim i viteve 2000, pa ashensor. Orga...

78,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike!! - 86m2
Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Rrugen Muhamet Deliu, shitet apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallatI te ndertuar ne vitin 2012. Apartamenti ka siperfaqe totale 86m/2 dhe...

E RE
137,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mozaiku I Tiranes, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesir... - 85m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Mihal Ciko

Tek Mozaiku i Tiranes, Shitet Apartament 2+1 Brenda Unazes Se Vogel!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues pese katesh. Aparta...

85,000€
Ne Astir, Shitet Super Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 72m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Shitet Super Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ka siperfaqe neto 72m² dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministru...

101,000€

113,000€

Ne Sarande, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande, prane Rruges Idriz Aldhima, Shitet Apartament 2+1+2 + ballkone ne nje godine 6,7 dhe 8 kateshe. Objekti eshte ne faze fillestare me afat p...

130,000€

149,100€

Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 1+1 Ne Nde... - 76m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Se Baletit Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri Te vitit 2022 ne faze suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 71.37 m/2,siperfaqe ne...

90,000€
Tek Casa Italia, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perf... - 89m2
Casa Italia - Rruga Kastriotet

Prane Cassa Italia, tek Kompleksi Malajziani shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 88.58m2 dhe siperfaqe neto 78....

147,000€

150,000€

Prane Xhamllikut, Shitet Apartament 2+1+2+Depo Me Plan... - 110m2
Xhamlliku - Rruga Sadik Petrela

Tek Kompleksi ASL-2, ne Xhamllik shitet apartament 2+1+2 tualete + depo ne ndertim te ri me planimetri te rregullt . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-...

350,000€
Tek Selvia, Shitet Super Apartament 3+1 Me Orientim Per... - 294m2
Selvia - Rruga Dishnica

Tek Selvia Shitet Super Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashens...

134,200€
Okazion! Tek Oasis Residence, Shitet Apartament 2+1+2 M... - 107m2
Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Prane Unazes se re, tek Oasis Residence shitet super apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje kompleksi te ri shume cilesor, i...

118,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Misto Mame, Shitet Super Dupleks 3+1 Me Hapesira Te... - 142m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, Shitet Dupleks 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Dupleksi ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh te mireadministruar me ashensor...

138,000€
Cmim i diskutueshem

158,000€

Te Zogu Zi Shitet Apartament 1+1 I Sapo Investuar Me Ob... - 51m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Te Zogu Zi Shitet Apartament 1+1 I Sapo Investuar Me Oborr Dhe Post Parkimi! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi privat 2 katesh dhe o...

71,000€
Tek Fusha E Aviacionit Shitet Apartament 1+1 Me Planime... - 59m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Simon Gjoni

Tek Fusha e Aviacionit Shitet Apartament 1+1 me Planimetri Perfekte ! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 59m2 prej te cilat 50.4m2 siperfaqe net...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Misto Mame, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te R... - 102m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, tek pallatet Cabej, shitet apartament 2+1, me siperfaqe neto 91 m2 dhe sip bruto 102 m2, ne katin e 1 banim te nje ndertimi 8 katesh i...

209,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1+2 I M... - 93m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Fiks ne qender te Tiranes, ne kryqezim te Rruges Ibrahim Rrugova me fillim e Rruges se Kavajes, shitet super apartament 3+1+2 tualete i mobiluar, ne k...

86,000€
Ne Kompleksin Golden Gate, Shitet Super Apartament 1+1... - 69m2
Ali Demi - Bajram Curri

Ne Kompleksin Golden Gate, ne zonen e Ali Demit, shitet apartament 1+1, me siperfaqe bruto 68.58 m2 dhe siperfaqe neto 60.16 m2 ne katin e 2 banim te...

79,000€
Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 1+1 Me Hapsi... - 66m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri dhe organizohet nga sal...

96,000€
Tek Kompleksi Univers City Prane Qtu, Shitet Apartament... - 130m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri, Per Vetem me 730 euro/m2 !! Apartamenti me siperfaqe bruto 131.42 m2...

95,000€
Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament... - 73m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri!! !Apartamenti me siperfaqe bruto 72.53 m2 dhe siperfaqe neto 62.45 m2, n...

129,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Pl... - 104m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Abedin Rexha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 ne ndertim te Ri, mundesi e mire banimi !!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te njeres nga ku...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Se Kosovareve, Shitet Apartament 1+1 Me Ha... - 72m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Margarita Tutulani

Prane Rruges Se Kosovareve Shitet Apartament 1+1 i bollshem. Apartamenti ka organizim si me poshte: korridori shperndares, salloni ku kemi gatimin e...

87,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Pazarit Te Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Totali... - 46m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1, Totalisht E Investuar!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses,...

209,000€
Cmim Kleringu! Tek Mine Peza Rezidence, Shitet Apartame... - 116m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone, me Cmim Kleringu ne Faze Suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 116 m² dh...

95,300€
Ne Sarande, Rezidenca "Marina City Park", Shitet Aparta... - 77m2
Saranda - Rruga Mitat Hoxha

Ne Sarande tek "Marina City Park" shitet apartament 1+1 ne ndetim te ri. Apartamenti ka siperfaqe bruto 73.30 m/2 siperfaqe neto 63.10 m/2 ,siperfaqe...

140,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Inves... - 99m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 99 m2 dhe siperfaqe neto 90 m2, ndodhet ne katin e kater...

128,000€
Cmim i diskutueshem
Mbrapa Ish Ekspozites, Shitet Apartament 2+1 Me Planime... - 72m2
Ish Ekspozita - Rruga Vangjush Furxhi

Tek Ish Ekspozita, mbrapa Grepit te Arte, shitet Apartament 2+1, shume afer Unazes!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati egzistues pese...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Gjirin E Lalzit, Shitet Super Apartament 1+1 Me Vera... - 113m2
Gjiri i Lalzit - Lalëz

Ne Gjirin e Lalzit, ne Kompleksin Rezidencial Lura 5, shitet apartament 1+1+ Verande. Aktualisht Rezidenca eshte ne faze ndertimi, nje projekt ambicio...