Për Shitje
55,000€
Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!!! - 105m2
Misto Mame - Rruga Artin Basha

Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe aktualish...

Për Shitje
66,000€
Te Unaza E Re Shitet Super Apartament 2+1 I Mobiluar!!! - 75m2
Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Te Unaza e Re Shitet Super Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri pjese e nje kompleski me punime nga...

Për Shitje
80,000€
Super Okazion Tek Pista Iliria - 165m2
Durres - Rruga Pavaresia

Vetem pak minuta larg Pistes Iliria ndodhet nje super apartament me hapesira te bollshme dhe i investuar totalisht ne menyre moderne. Sapo hyn ne apa...

Për Shitje
125,000€
Tek Kopeshti Zologjik, Shitet Super Apartament 2+1+2 +... - 98m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet super apartament 2+1 me mobilim bashkohore . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cile...

Për Shitje
41,000€
Okazion , Shitet Apartament 1+1 I Pamobiluar! - 55m2
Kinostudio - Rruga e Dibrës

Shitet apartament 1+1 , i pamobiluar , prane Kinostudio. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 me certifikate pronesie. Apartamenti ka kubature te rregu...

Për Shitje
220,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 3+1+3... - 192m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet super apartament 3+1+3 tualete me siperfaqe totale 192 m/2 dhe me cmim okazional, referuar vendo...

Për Shitje
100,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+... - 129m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perball Kompleksit Delijorgji shitet apartament 2+1+2, ne katin e 8 te nje pallati 11 katesh, te mireadministruar dhe me ashensor...

Për Shitje
80,000€
Okazion, Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1 Me... - 80m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Rruga Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit Shitet Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartame...

Për Shitje
75,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 117m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne rrugen Idriz Dollaku shitet apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ka s...