222,000€
Ne Vasil Shanto, Te Spring Residence, Shitet Super Apar... - 111m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super apartament 2+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 111m2 bruto - 95m2 neto. Orientimi i apartamen...

240,000€
Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto, Shitet Super Apar... - 120m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super apartament 2+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 bruto dhe 102.5 neto. Orientimi i apartame...

230,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 3+1+2, Me... - 129m2
Stacioni i Trenit - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje ndertimi te ri me ashen...

88,500€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt - 101m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt dhe Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri tete katesh,...

336,000€
Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto, Shitet Super Apar... - 131m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super apartament 3+1+2 me Verande!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 168m2 bruto - 112m2 neto dhe verand...

207,800€
Cmim i diskutueshem
Te Palladium Residence ,Shitet Super Apartament 3+1+2 M... - 122m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Te Palladium Residence, ne zonen e Liqenit te Thate , shitet super apartament 3+1+2!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 me nje siperfaqe bruto 122.24m2...

156,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Kleringu!! Tek Rezidenca Porta Tirana E Re, Shi... - 116m2
Sauk - Rruga Gjon Krisli

Okazion Kleringu!! Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej...

241,000€
Te Spring Residence Ne Vasil Shanto Shitet Super Aparta... - 120m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence ne Vasil Shanto shitet super apartament 2+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120m2 bruto - 102m2 neto. Orientimi i apartament...

626,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Downtown One, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pamj... - 174m2
Blv. Bajram Curri - Rruga e Elbasanit

Ne Kryqezimin e Rruges se Elbasanit Me Bulevardin Bajram Curri, Ne Zemer Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete, Ne Kullen Downtown One. Ap...

220,000€
Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto Shitet Super Apart... - 110m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence, ne Vasil Shanto shitet super apartament me pamje 2+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 bruto dhe 94m2 neto. Orientimi i...

545,000€
Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto, Shitet Super Apar... - 370m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence, ne Vasil Shanto shitet super apartament 3+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 175.5m2 bruto - 150m2 neto dhe 194m2 verande. O...

260,000€
Tek Sheshi Willson, Shitet Dupleks 2+1 Me Super Pamje!!... - 98m2
Sheshi Wilson - Sheshi Uillson

Te sheshi Willson, shitet dupleks ne katin 8 dhe 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 98m² ku kati i pare eshte 4...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Gjirin E Lalzit, Shitet Super Apartament 1+1 Me Vera... - 113m2
Gjiri i Lalzit - Lalëz

Ne Gjirin e Lalzit, ne Kompleksin Rezidencial Lura 5, shitet apartament 1+1+ Verande. Aktualisht Rezidenca eshte ne faze ndertimi, nje projekt ambicio...

795,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Downtown One, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pamj... - 220m2
Blv. Bajram Curri - Rruga e Elbasanit

Ne Kryqezimin e Rruges se Elbasanit Me Bulevardin Bajram Curri, Ne Zemer Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete + Depo + Dy Ballkone Tek Do...

222,000€
Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto Shitet Super Apart... - 111m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super apartament 2+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 111m2 bruto - 95m2 neto. Orientimi i apartamen...

163,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Kompleksin "Ndregjoni" Shitet Ap... - 112m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 2+1+2 !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 112.2m² dhe siperfaqe neto 96.7m². Ndodhet ne...

185,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Kompleksin "Ndregjoni" Shitet Ap... - 128m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 Me Kuzhine te Vecuar !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 127.6m² dhe siperfaqe ne...

112,000€
Cmim i diskutueshem

120,000€

Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Orien... - 80m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 79.9m² dhe siperfaqe neto 69....

188,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim T... - 114m2
Bulevardi i Ri - Rruga Skender Kosturi

Tek Bulevardi i Ri, Prane Burgut , Shitet Apartament 2+1+2 Me Strukture Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 114m² dhe siperfaqe neto 101m², ndo...

112,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim 900 E... - 125m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers City, Prane QTU, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim 900 Euro/m², Ne Faze Perfundimtare!!! Apartamenti me siperfaqe totale 124.5.4m², ndodhet...

75,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 I Investuar Totalisht!!... - 55m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 I Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe i mire...

158,000€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 117m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale prej 116.9 m2 dhe siperfaqe neto pre...

Tek Rruga E Kavajes, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tota... - 138m2
Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Tek Ruga e Bogdaneve, prane Supermarket SPAR shitet super apartament 3+1+2 tualete totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje...

111,500€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira T... - 83m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe totale prej 82.6 m2 dhe siperfaqe neto prej 7...

135,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Misto Mame, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te R... - 100m2
Misto Mame - Rruga Besim Alla

Ne Misto Mame, Ne Fillim Te Rruges Besim Alla, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ka siperfaqe siperfaqe bruto 100m² dhe ne...

176,500€
Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmi... - 126m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Javer Malo

Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 126.07m² nga ku 102.8m² eshte siperfaqe neto dhe...

350,000€
Tek Selvia, Shitet Super Apartament 3+1 Me Orientim Per... - 294m2
Selvia - Rruga Dishnica

Tek Selvia Shitet Super Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashens...

133,000€
Okazion Kleringu! Tek Golden Park 3, Shitet Apartament... - 111m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri dhe organizohe...

198,000€

205,000€

Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2 Me Struktur... - 124m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1+2 Me Strukture Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 124m² dhe siperfaqe net...

298,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1,... - 149m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane, tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet super apartament 3+1+2, i sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet ne ka...

160,000€
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Pos... - 90m2
Materniteti i Ri - Rruga Millosh Shutku

Te Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 + 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Cmim!! Apartamenti nodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim...

160,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt... - 120m2
Laprake - Rruga Gjergj Legisi

Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe Neto 120 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 8-katesh te m...

73,000€

75,000€

Te Kthesa E Kamzes, Shitet Apartament 1+1+Verande, Me O... - 117m2
Kthesa e Kamzes - Rruga Kastriotet

Te Kthesa E Kamzes, Shitet Apartament 1+1+Verande, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe totale 117 m2 dhe siperfaqe neto 103 m2, ndodhet ne...

209,000€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Super Apartament 1+1... - 77m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Shitet Super Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe organizohet nga salloni ndenjes...

Prane Rtsh, Shitet Super Dupleks Me Super Strukture Dhe... - 564m2
RTSH - Rruga Themistokli Gërmenji

Ne Zonen Me Elitare Te Tiranes, Prane RTSH, Shitet Super Dupleks Me Super Strukture, Plus Nje Kat Tarrace Dhe Pamje 360°!!! Apartamenti ndodhet ne kat...

207,500€
Tek Rruga E Dibres, 150M Larg Qendres, Shitet Apartamen... - 83m2
9 kateshet - Rruga Ali Begeja

Tek Rruga e Dibres, 150m Larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri, Pagese Me Keste!!! Apartamenti ndodhe ne katin e 5 banim te nje ndert...

200,000€
Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalish... - 101m2
Medrese - Rruga Ferit Xhajko

Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ndodhet ne katin e 2 banim te nje ndertimi te ri te sapo p...

180,000€
Tek Rruga E Dibres, 150M Larg Qendres, Shitet Apartamen... - 76m2
9 kateshet - Rruga Ali Begeja

Tek Rruga e Dibres, 150m Larg Qendres, Shitet Apartament 1+1+Verande Ne Ndertim Te Ri, Pagese Me Keste!!! Apartamenti ndodhe ne katin e 3 banim te nje...

1,834,980€
Tek Rainbow Center, Shitet Super Ambjent Per Zyra Me Ha... - 306m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne Zonen e Ish Bllokut, Tek Rainbow Center, Shitet Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 4 me orientim jug-lindje....

235,000€
Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapes... - 131m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 130.65 m² dhe neto 11...

139,500€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, M... - 93m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Super Planimetri !!! Apartamenti me siperfaqe totale 93.2 m2 dhe siperfaqe neto 79 m2, ndodhe...

88,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 I Bollshem Dhe I Invest... - 77m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 I Bollshem Dhe I Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri i pajisur me ashens...

281,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Kosovareve, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo... - 112m2
Rr. e Kosovareve - Rruga e Kosovarëve

Tek Rruga E Kosovareve, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar!!! Apartamenti me siperfaqe totale 112 m² nga te cilat 98m² jane siperfaqe neto, ndod...

129,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Pl... - 104m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Abedin Rexha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim te Ri, mundesi e mire banimi !!! Ndertimi eshte ne faze grope. Apartamenti ndodhet ne...

85,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garden City, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te B... - 69m2
Kthesa e Kamzes - Rruga Allaman Dervishi

Tek Garden City, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Siperfaqja e apartamentit eshte 62 m² neto dhe 69 m² bruto. Apartamenti organizohet...

91,500€
Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bol... - 80m2
Misto Mame - Rruga Besim Alla

Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor...

192,000€

198,000€

Tek Kompleksi Vizion Plus, Shitet Super Apartament 2+1+... - 118m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Vizion Plus, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje prej godinave te kompleksit,...

87,000€
Tek Univers City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Planim... - 87m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers City, Prane QTU, Shitet Super Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 86.8 m² dhe neto 73.6m², ndodhet...

250,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Inv... - 112m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! Apartmanenti ka siperfaqe totale 112m² dhe 100m² me certifikate. Apartamenti eshte i...

143,000€
Tek Oasis Residence, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Po... - 94m2
Unaza e Re - Rruga Feizi Himzo

Prane Unazes se Re, Tek Oasis Residence, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim t...

175,500€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Pl... - 117m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Faze Perfundimtare!!! Apartamneti disponon nje post parkimi me cmim ekstra 25 mije euro ne k...