Për Shitje
120,000€
Shitet Apartament 2+1 + 2 Afer Qendres ! - 102m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi ne zonen e Shkolles se Baletit , Shitet Apartament 3+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apart...

Për Shitje
117,000€
''okazion'' Shitet Apartament 3+1 Me Pamje Nga Rrug... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Buzë Rrugës kryesore Myslym Shyri, në katin e 3 Teknik te një Pallati Ekzistues 5 katësh, Shitet Apartament 2+1 Plus Kuzhine e Veçuar (ose Apartame...

Për Shitje
83,000€
Shitet Super Apartament 2+1 Ne Don Bosco - 113m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne zonen e Don Boskos prane shkolles “Qazim Turdiu” shitet super shtepi 2+1 me planimetri shume te mire dhe me siperfaqe te bollshme. Siperfaqja e hip...

Për Shitje
85,000€
Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1+2! - 125m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht, ngjitur me pallatet Cabej. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2016, me punime shume cilesore d...

Për Shitje
187,000€
Shitet Super Apartament 3+1+2 Tek Kompleksi Kika 2! - 156m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe i organizohet ne: 1 living room me nje siperf...

Për Shitje
144,000€
Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Orga... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Mujo Ulqinaku

Rruga Mujo Ulqinaku, pranë zonës së Myslym Shyrit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete të 2-ja tualetet janë me dritare, me hapsira të bollshme...

Për Shitje
90,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2, M... - 116m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perball Kompleksit Delijorgji shitet apartament 2+1+2, ne katin e 6 te nje pallati 11 katesh, te mireadministruar dhe me 2 ashens...

Për Shitje
124,000€
Shitet Apartament Komod 2+1 ! - 131m2
Vasil Shanto - Rruga Ramazan Demneri

Rruga Ramaxan Demneri, ne zonen e Tirana e Re, Shitet Apartament 2+1 , ndertim i ri me ashensor, me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik...

Për Shitje
170,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Super Duplex, Me Cmim Okaz... - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit, Shitet Super Duplex, Me Cmim Okazional Per Zonen. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me c...