Për Shitje
71,000€
Super Apartament 1+1 Plot Drite Tek Garden Residence Tu... - 89m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Anesti Lubonja

Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 1+1 me siperfaqe totale...

Për Shitje
144,500€
Super Apartament 3+1 Tek Garden Residence Turdiu - 181m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Anesti Lubonja

Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 3+1 me siperfaqe totale...

Për Shitje
160,000€
Shitet Super Apartament 3+1 Pas Uet - 150m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Pas UET ne rrugen “Sali Butka” shitet super apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamenti organ...

Për Shitje
122,000€
Prane Kopshtit Botanik, Shitet Super Apartament 3+1+2 M... - 150m2
Kopshti Botanik - Rruga Kodra e Diellit

Pranë Kopshtit Botanik, ne katin e 7 të një Pallati të Ri 9 katësh të vitit 2007 i pajisur me Ashensor, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tualete me h...

Për Shitje
115,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko! - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri me ashens...

Për Shitje
140,000€
Përball Ambasadës Amerikane, Shitet Apartament 2+1... - 125m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga e Elbasanit

Pranë Stadiumit Qemal Stafa, në katin e 2 të një Pallati 6 katësh, Shitet Apartament 2+1 me hapsira të bollshme dhe strukture shumë të rregullt....

Për Shitje
85,000€
Te Fusha E Aviacionit Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nje Ng... - 134m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Anesti Lubonja

Te Fusha E Aviacionit Shitet Apartament 2+1+2 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasa...

Për Shitje
65,000€
Shitet Apartament 1+1 Tek Garden Rezidence Turdiu - 84m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Sapo doli ne shitje apartamenti i vetem 1+1 te kompleksi Garden Rezidence Turdiu (kulla A) te ish fusha e aviacionit per vetem 773 euro per m2! Nje ng...

Për Shitje
150,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2 Plus Post Parkimi Pranë... - 117m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Rruga Bilal Sina, pranë Liqenit Artificial të Tiranës, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete, me Hapsira të Bollshme dhe me strukture te rregu...