Për Shitje
305,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament I Rralle 2+1+ 2... - 195m2
Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Ne Rrugen e Kavajes pak minuta larg qendres se Tiranes, shitet super apartament 2+1+2, si dhe 2 garazhde private me sistem sigurie. Apartamenti ndodhe...

Për Shitje
70,000€
Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 Plus Garazhd Në... - 70m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Në rrugën Bill Klinton, Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1 plus Garazhd në një Kompleks të Ri shumë cilësor i ndërtuar këto 2 vitet e fundit. Kom...

Për Shitje
99,000€
Shitet Super Apartament 2+1 Ne Zonen E Xhamllikut - 116m2
Xhamlliku - Xhamlliku

Shitet nje super apartament 2+1 ne zonen e Xhamllikut me siperfaqe totale 116m² ne nje pallat te ri. Apartamenti ka strukture shume te mire dhe organi...

Për Shitje
94,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1+2!! - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Shitet apartamant 2+1+2, prane 21 dhjetorit, rruga Frosina Plaku, pallat i ri, me ashensor . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi, dhe eshte i org...

Për Shitje
70,000€
Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 Plus Garazhd... - 66m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Në rrugën Bill Klinton, Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1 plus Garazhd në një Kompleks të Ri shumë cilësor i ndërtuar këto 2 vitet e fundit....

Për Shitje
58,000€
Shitet Apartament 1+1 I Paperfunduar Tek Komuna Par... - 60m2
Komuna e Parisit - Rruga Dhimitër Shuteriqi

Rr. Dhimiter Shuteriqi ne zonen e Komunes se Parisit Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Lindje. Apartamenti ndod...

Për Shitje
105,000€
Shitet Apartament 2+1 Se Bashku Me Papafingo! - 120m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjetër Bogdani

Ne zonen e Rr. e Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 se bashku me Papafingo me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti...

Për Shitje
180,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Hapesire Te Ma... - 123m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon...

Për Shitje
103,000€
Tek Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2, Tersis... - 99m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Ne nje nder zonat me te qeta dhe rezidenciale te Tiranes, shitet apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi te ri, te...