E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt... - 120m2
Laprake - Rruga Gjergj Legisi

Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe Neto 120 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 8-katesh te m...

E RE
900€ / muaj
Perballe Ish Ekspozites, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra... - 99m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Perballe Ish Ekspozites, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra I Sapo Investuar!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe t...

E RE
2,500€ / muaj
Tek Ambasador 3, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Loka... - 115m2
Stadiumi Air Albania - Rruga Dervish Hima

Tek Ambasador 3, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne Zone Elitare!!! Ambienti ndohet ne katin e 7 ne ndertesen e Ambasador 3, ne nje nga godinat me pres...

350,000€
Tek Selvia, Shitet Super Apartament 3+1 Me Orientim Per... - 294m2
Selvia - Rruga Dishnica

Tek Selvia Shitet Super Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashens...

118,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Misto Mame, Shitet Super Dupleks 3+1 Me Hapesira Te... - 142m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, Shitet Dupleks 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Dupleksi ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh te mireadministruar me ashensor...

400€ / muaj
Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! - 147m2
Fresku - Rruga Xhon Belushi

Ne Fresk, ne rrugen Xhon Belushi, jepet me qira apartament 3+1+2 tualete+2 ballkone i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri,...

209,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1+2 I M... - 93m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Fiks ne qender te Tiranes, ne kryqezim te Rruges Ibrahim Rrugova me fillim e Rruges se Kavajes, shitet super apartament 3+1+2 tualete i mobiluar, ne k...

450€ / muaj
Ne Fresk, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Bashke... - 124m2
Fresku - Rruga Xhon Belushi

Ne Fresk, ne Rrugen Xhon Belushi, jepet me qira super apartament 3+1+2 bashke me 1 post parkimi te pershire ne cmim. Apartamenti ka siperfaqe bruto 12...

140,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Boll... - 125m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Zonen e Laprakes, Tek Blloku Gintash Shitet Apartament 3+1+2 Tualete +depo me hapsira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe Neto 124.57 m2 ndodhet...

130,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Demi, Shitet Shtepi Private Bashke Me Truallin!!... - 216m2
Ali Demi - Rruga Dhimitër Kamarda

Ne Ali Demi, Shitet Shtepi Private 3+1 Me Siperfaqe Ndertimi 75m2 Dhe Siperfaqe Totale Bashke Me Truallin 216m2 !!! Shtepia private ndodhet ne...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles Partizani, Shitet Apartament 3+1 Me Vera... - 101m2
Selvia - Rruga Tafaj

Prane Shkolles Partizani, Shitet Apartament 3+1 Me Verande Dhe Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti organizohet nga nje korridore shperndares i cili ka...

Ne Fresk, Shitet Super Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! - 124m2
Fresku - Rruga Xhon Belushi

Ne Fresk, ne Rrugen Xhon Belushi, shitet apartament 3+1+2 tualete i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe bruto 123.60 m/2 ,siperfaqe neto 109.80 m/2 ,nd...

240,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Duplex Me... - 159m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Siperfaqe 159m² bruto dhe 149m2 neto. Siperfaqia eshte e organizuar ne menyre perfekte ku kati...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Shkoze, Jepet Me Qera Ambjent Bashke Me Biznesin - 290m2
Shkozë - Rruga Shote Galica

Ne zonen e Shkozes, ne rrugen "Shote Galica", 20 metra nga Unaza e Madhe e Tiranes, jepet me qira ambient bashke me biznesin e prodhimit te dritareve...

160,000€
Ne Astir Shitet Apartament 3+1+2 Totalisht I Investuar!... - 132m2
Astir - Rruga Gjergj Elez Alia

Ne Astir Shitet Apartament 3+1+2 Totalisht I Investuar!!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor dh...

850,000€
Ne Green Coast Residences, Shitet Super Vile Individual... - 294m2
Vlore - Llogara Communications Base

Vila është e organizuar në dy kate, me një sipërfaqe ndërtimi prej 151.42 m2, sipërfaqe verande 9.23 m2 sipërfaqe parcele prej 294.87 m2 dhe garazhd 3...

381,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2 I Konvertueshem Ne 2... - 165m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok,ne Rrugen Pjeter Bogdani shitet apartament 3+1+2 tualete dhe gatim te vecuar.Apartamenti ka siperfaqe bruto 165.47 m/2 siperfaqe neto 156.3...

129,000€

134,000€

Ne Misto Mame, Shitet Apartament 3+1+2 Me Planimetri Te... - 134m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, prane pallateve Derveni shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 125 m2 dhe bruto 134 m2 ne katin e 1 banim te nje ndertimi 8 katesh i m...

135,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Te Rr... - 116m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Prane Shkolles 'Qazim Turdiu' Shitet Apartament 3+1+2 tualete me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pall...

175,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1 Ne Ndertim Te Ri! - 135m2
Astir - Rruga Tom Plezha

Ne Zonen e Astirit, shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 134.77m² dhe siperfaqe neto 117.6m², me super planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhe...

159,000€

170,000€

Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Hapesira... - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallai 8-katesh te mireadministruar me...

160,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Durres, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Verande Me... - 150m2
Durres - Rruga Taulantia

Ne Durres, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Verande Te Bollshme Me Pamje Nga Deti. Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares i cili ben shp...

183,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Apartament 3+1+... - 141m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Te zgjatimi i Kodres se Diellit 1, shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe bruto 141 m/2 dhe siperfaqe neto 120.5 m/2 ne katin e 3 te nje ndertimi te ri...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I... - 140m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Tek Komuna Parisit Prane Stadiumit Olimpik jepet me qira Apartament 3+1+2 per zyra i sapoinvestuar me lokacion perfekt! Ambienti ndodhet ne katin e...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Blv. Bajram Curri, Jepet Me Qira Apartament 3+1 M... - 103m2
Blv. Bajram Curri - Rruga Sadik Petrela

Prane Blv. Bajram Curri, Tek Rruga Sadik Petrela, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt, Me Siperfaqe 103m²!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

223,000€
Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 3+1+2+ Verande M... - 178m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik ne Rezidencen Fratari shitet super apartament 3+1+2 tualete dhe verande me pamje Fatastike. Apartamenti me siperfaqe bruto 120.6 m...

1,800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qera Ambjent Ne Katin E Pare!... - 120m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek Kryqezimi i 21 Dhjetorit, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Planimetri Te Rregullt!!! Ambieti organizohet nga korridori nderlidhes, 3 dhoma, nje...

245,000€
Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira... - 164m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik ne Rezidencen Fratari shitet Apartament 3+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 163.4 m2, neto 151.4...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,200€ / muaj

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 130m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu IPare, ne nje Qender Biznesi, Jepet me Qira Ambient ne nje pallat te ri dhe cilesor buze Bulevardit. Ambienti ndodhet ne katin e ka...

1,600€ / muaj
Tek Lsi-Ia Prane Market Xhangolli, Jepet Me Qira Aparta... - 220m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Tek LSI-ia Prane Market Xhangolli, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Verande Dhe Nje Post Parkimi, Ideale Per Zyra Ose Banim. Apartamenti ndodhet ne...

780€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Super Apartame... - 118m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Tek Ish Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Totalisht i Mobiluar!!! Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje e bollshme, nje...

88,000€
Tek Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 3+1 Me Gatim... - 80m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Njazi Meka

Prane Shkolles Bashkuar, ne fillim te Rruges Njazi Meka, shitet apartament 3+1 me gatim te vecuar dhe i mobiluar.Apartamenti ndodhet ne katin 4 (jo te...

400€ / muaj
Tek Fabrika E Miellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per... - 108m2
Teodor Keko - Rruga Teodor Keko

Tek Fabrika E Miellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra Ose Per Banim!!! Apartamenti organizohet nga korridori nderlidhes, 3 dhoma dhe 2 tualete,...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Priftit, Jepet Me Qira Dupleks 3+1 Totalish... - 130m2
Kodra e Priftit - Rruga Kodra e Priftit

Te Kodra e Priftit, prane Shkolles Mrekullia Jepet me Qira Duplex 3+1+4 Ballkone!!! Apartamenti ka nje siperfaqje 130 m2 dhe organizohet ne dy kate: K...

143,000€

145,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 3+1, Me... - 143m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit ! Apart...

172,000€
Tek Stacioni I Trenit Shitet Super Apartament 3+1+2 Ne... - 119m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Ne Nje Nga Zonat Elitare Te Tiranes, Tek Stacioni I Trenit Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati...