E RE
800€ / month
Tek Fakulteti Juridik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 105m2
Blloku - Rruga Milto Tutulani

Tek Fakulteti Juridik, ne rrugen "Milto Tutulani" jepet me qira apartament 3+1 me pamje te lire fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje...

260,000€
Prane Tegut, Te Rezidenca Sunrise Shitet Super Apartame... - 145m2
TEG - Rruga e Vilave

Te Rezidenca Sunrise prane Tegut shitet super apartament 3+1 me siperfaqe totale 145 m2, ne katin e 2 te nje pallati 4 katesh te mireadministruar me a...

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Gardes, Shitet Apartament 3+1 Perfekt Per Investi... - 113m2
Garda - Rruga Vaso Pasha

Prane Gardes se Republikes, shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 113 m2 ne katin 6 te nje pallati 6 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim...

95,000€
Cmim i diskutueshem

107,000€

Ne Astir, Shitet Super Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 119m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Ne Astir, prane Bar Unik shitet apartament 3+1 me siperfaqe bruto 119 m2 dhe neto 104m2 ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh i mireadministruar me ash...

87,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Apartament 3+1 Me... - 103m2
Bulevardi i Ri - Rruga Karl Gega

Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh i mireadministruar, ndertim i vitit...

61,500€
Cmim i diskutueshem

68,000€

Okazion!!! Ne Tufine, Shitet Penthouse 3+1 + Verande Pe... - 138m2
Tufine - Rruga Myslym Keta

OKAZION!!! Ne Tufine, Shitet Penthouse 3+1 + Verande Per Vetem 490 euro/m2! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte (te fundit) te nje pallati te ri te...

E RE
750€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Square 21, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra !! - 127m2
Ish Parku - Kavaja Street

Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 1...

445,000€
Cmim i diskutueshem
Te Rezidenca Touch Of The Sun, Shitet Apartament 3+1 Me... - 303m2
Sauk - Rruga e Elbasanit

Te Rezidenca Touch Of The Sun, shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 164 m2, siperfaqe te perbashket 16 m2 si edhe siperfaqe verande 122 m2 ne katin...

72,000€
Prane Tregut Elektrik, Shitet Apartament 3+1 Me Orineti... - 80m2
Rr. Mihal Grameno - Rruga Mihal Grameno

Te Shkolla Mihal Grameno, shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 80 m2 ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim i...

1,500€ / month
Ne Bulevardin Zogu I, Jepet Me Qira Apartament Per Ambi... - 155m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Ne fund te Blv. “Zogu I” ne nje zone mjaft optimale per biznes jepet me qira apartament per ambjent komercial. Prona ndodhet ne katin e pare mbi dyqan...

149,000€
Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 3+1+2, Me Planim... - 114m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Tek Stadiumi Dinamo, shitet apartament 3+1+2, me siperfaqe 114 m/2, ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka strukture mjaft t...

280,000€
Cmim i diskutueshem

315,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 3+1 Me Pam... - 170m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, Shitet Super Apartament 3+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te mireadministruar me...

190,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Perxhola, Shitet Super Apartament 3+1 Ne Nje Nga Nd... - 113m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Perxholla, shitet apartament 3+1 ne nje ndertimet me te mira te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te superadministruar me d...

160,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ministrise Se Jashtme, Shitet Apartament 3+1 Me H... - 130m2
Ministria e Jashtme - Rruga Vllazën Huta

Prane Ministrise se Jashtme, shitet apartament 3+1 me siperfaqe 130 m2 neto ne katin e pare banim te nje pallati 9 katesh i mireadministruar me ashen...

3,000€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Sauk, Jepet Me Qira Super Vile 3 Kateshe !! - 230m2
Sauk - Rruga Dr Shefqet Ndroqi

Ne Sauk, ne rrugen Shefqet Ndroqi, jepet me qira Vile tre kate mbi toke dhe nje kat nentoke, me oborr me siperfaqe totale trualli 400 m2 dhe siperfaqe...

E RE
89,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 115m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk, prane Fizikes Berthamore shitet apartament 3+1 me siperfaqe bruto 115 m2 dhe neto 107 m2 ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh i mireadminist...

150,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Tower Bridge, Shitet Apartament 3+1+2 Me Post Parki... - 120m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Tek Shkolla e Bashkuar, tek kompleksi me i mire ne zone, tek "Tower Bridge", shitet super apartament 3+1+2, ne katin e trete, me planimetri perfekte !...

E RE
98,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1+2 Me Shume Drite! - 146m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir Shitet Apartament 3+1+2 Me Shume Drite Dhe I Pa Banuar Me Pare! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri tete katesh te p...

320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Kavajes, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tota... - 138m2
Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Tek Ruga e Bogdaneve, prane Supermarket SPAR shitet super apartament 3+1+2 tualete totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje...

85,000€
Cmim i diskutueshem

95,000€

Ne Fresk, Shitet Super Papafingo 3+1+2 Me Hapesira Te B... - 158m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, ne Rrugen "Muhamet Deliu" prane Furre Buke "Melisa" Shitet super papafingo 3+1+2 tualete me hapesira te bollshme dhe me verande. Papafingo m...

650€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Blloku I Vilave Ne Selite, Jepet Me Qira Kati I Par... - 160m2
Blloku i Vilave ne Selite - Rruga Bedri Dedja

Tek Blloku i Vilave ne Selite, jepet me qira kati i pare i nje vile me hyrje te dedikuar. Siperfaqja e banuar eshte prej 160 m2 dhe organizohet ne nje...

1,500€ / month
Tek Air Albania, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 M... - 158m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Ne zonen me te preferuar te Tiranes tek Stadiumi "Air Albania" Prane Pasticeri Venezia jepet me Qira super apartament 3+1+2 tualete me pamje fantastik...

E RE
800€ / month
Prane Shkolles Baletit, Jepet Me Qira Kati 2 I Nje Vile... - 160m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit jepet me qira kati i 2 te i nje vile me siperfaqe 160 m2. Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori ku behet shperndar...

650€ / month
Tek Kompleksi Kika 2, Jepet Me Qira Zyre E Investuar !! - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek kompleksi Kika 2, Jepet Me Qira Zyre me siperfaqe 125 m2 per profile te ndryshme biznesi. Zyra ndodhet ne ndertim elitar te viteve te fundit me...

E RE
150,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te Myslym Shyri-t shitet apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe 130 m/2 , ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka struktu...

90,000€
Cmim i diskutueshem

100,000€

Tek Fresku, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Fant... - 196m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku, prane "Auto Kalaja" shitet super Apartament 3+1+2 tualete dhe Verande me pamje fantastike nga qyteti i Tiranes. Apartamenti me siperfaqe t...

123,000€
Tek Xhamlliku, Shitet Apartament 3+1 Ne Ndertim Te Ri !... - 134m2
Xhamlliku - Xhamlliku

Shitet Apartament ne zonen e Xhamllikut, tek ish Profarma 3+1+2 tualete +2 ballkone ne katin e 6-te banim ne nje ndertim te ri te vitit 2021. Apartame...

85,000€

88,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 123m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, prane Bar Bosfor shitet apartament 3+1 me siperfaqe 123 m2 ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh te mireadministruar me ashensor, ndertim i v...

71,000€

72,000€

Ne Allias, Shitet Apartament Me Hapesira Te Bollshme !!... - 122m2
Allias - Rruga Shyqyri Peza

Ne Allias, prane Shkolles Bajram Curri shitet apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apatamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues te...

E RE
1,500€ / month
Ne Tufine, Jepet Me Qera Vile Fantastike !!! - 220m2
Tufine - Rruga Myslym Keta

In Tufine, fantastic villas for rent in one of the quietest areas of Tirana. If you are looking for peace, relaxation, privacy and want to escape the...

E RE
99,000€

100,000€

Perballe Maternitetit Te Ri, Shitet Apartament 3+1 Me O... - 148m2
Brryli - Rruga Sitki Çiço

Perballe Maternitetit Te Ri, Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 148 m2 nga te cilat 59 m2 siperfaqe ne pallat ekzistues dhe 89 m2 shtese ne proces leg...

105,000€
Prane Farmacise 10, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim... - 133m2
Farmacia 10 - Rruga Bardhyl

Prane Farmacise nr 10, ne fillim te rruges Bardhyl shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullt ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh ndertim i viti...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 I... - 107m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Ures se Delijorgjit shitet apartament 3+1+2 tualete i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pall...

E RE
84,000€

90,000€

Tek Rruga Dritan Hoxha, Shitet Apartament 3+1 Ideal Per... - 120m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Rruga Dritan Hoxha, Shitet Apartament 3+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor 8- te katesh! Ne h...

160,000€
Cmim i diskutueshem

170,000€

Te Rruga E Durresit, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira... - 129m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Te Rruga e Durresit, perballe hotel Coloseo shitet apartament 3+1 ne katin e dyte te nje pallati 4 katesh i mirembajtur ndertim i vitit 1960. Apartame...

600€ / month

700€ / month

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 141m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ka nje siperfaqe te madhe dhe nje ballkon me pamje ng...