550€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vil... - 125m2
Bulevardi i Ri - Rruga Gjon Mili

Tek Rr. Gjon Mili Bulevardi i Ri Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vile Me Super Pamje !!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4 kateshe, me...

4,500€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Jordan Misja, Jepen Me Qira Dy Vila Per Banim... - 1000m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Tek Rruga Jordan Misja, Jepen Me Qira Dy Vila Per Banim Ose Biznes!!! Vilat jane te organizuara me oborr te perbashket. Vila e pare organizohet ne tre...

1,300€ / month
Prane Shkolles Se Kuqe Jepet Shtepi Private Me Qira!!! - 272m2
Shkolla E Kuqe - Rruga At Shtjefën Gjeçovi

Prane Shkolles se Kuqe, Rruga At Shtjefën Gjeçovi Jepet me Qira Shtepi Private. Shtepia ka siperfaqe truall 272m2 nga te cilat 134m2 jane gjurma e nde...

800€ / month
Ne Paskuqan, Jepet Me Qira Vile Me Hapesira Te Bollshme... - 170m2
Paskuqan - Rruga Dali Lita

Ne Paskuqan, ne rruga Dali Lita, jepet me qira kati i pare dhe i dyte !!! Kati 0 funksionon si depo. Kati i pare organizohet nga korridori i cili ben...

2,700€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Teg, Rezidenca Vila Lule , Jepet Me Qira Super Vi... - 606m2
TEG - Rruga Xhaferr Shaba

Prane TEG, Rezidenca Vila Lule ne rrugen Xhaferr Shaba, jepet me Qira super vile tre kateshe e pa mobiluar , me oborr me siperfaqe totale trualli 606m...

30,000€ / month
Ne Rrugen Nacionale Tirane-Rinas, Jepet Me Qira Objekt... - 4600m2
Kashar - Rinas

Ne Autostraden Tirane-Durres, ne aksin Tirane-Rinas Jepet Me Qira Super Godine Industriale e investuar per ekspozitor, per cdo lloj aktiviteti tregtar...

4,000€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Ambasades Turke, Jepet Me Qira Super Vile, E Sapo... - 900m2
Vilat Gjermane - Rruga Pandeli Vangjeli

Prane Ambasades Turke ,Rruga Pandeli Vangjeli , Jepet Me Qira Super Vile E Sapo Investuar !!! E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet ajri...

5,000€ / month

6,000€ / month

Ne Autostrade, Jepet Me Qira Super Godine Tregtare Per... - 2200m2
Autostrada Tirane-Durres - Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4

Ne Autostraden Tirane-Durres, Jepet Me Qira Super Godine e investuar per ekspozitor, per cdo lloj aktiviteti tregtar. Godina eshte e perbere nga 4 kat...

2,500€ / month
Tek Kompleksi Dinamo, Jepet Me Qira Vile 3-Kateshe, E S... - 310m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Bilal Golemi

Ne nje nder zonat me te kerkuar te Tiranes, Tek Kompleksi Dinamo, Jepet Me Qira Vile 3-kateshe e sapo investuar. Vila ka sipërfaqe totale ndërtimi 330...

8,000€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Vilat Gjermane, Jepet Me Qera Vile 4 Kateshe Me Shu... - 1000m2
Vilat Gjermane - Rruga Gramoz Pashko

Tek vilat Gjermane, ne rrugen Gramoz Pashko, jepet me qera Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks...

2,500€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Sauk, Prane Ullishtes, Jepet Me Qira Vile 2 Kate + B... - 2500m2
Sauk - Rruga Xhebrahimi

Ne Sauk, prane Ullishtes, dhe hotel Olivar jepet me qira vile me siperfaqe ndertim neto 400 m² dhe siperfaqe toke 2500 m² e organizuar ne dy kate bani...

5,000€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Teg, Jepet Me Qira Vile 2 Kate, Me Siperfaqe 1300... - 1300m2
TEG - Rruga Vilave

Prane Teg-ut, jepet me qira vile me siperfaqe toke 1300 m2 dhe e organizuar ne dy kate hapesire openspace me siperfaqe nga 400 m2 nje kati bodrum 400...

1,000€ / month
Cmim i diskutueshem
Te Vilat Gjermane, Jepet Me Qira Kati I Pare I Nje Vile... - 177m2
Vilat Gjermane - Rruga Vilat Gjermane

Tek Vilat Gjermane, jepet me qira kati i pare i nje vile me hyrje te dedikuar. Siperfaqja e banuar eshte prej 177m2 dhe organizohet ne nje sallon pri...

3,000€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Sauk, Jepet Me Qira Super Vile 3 Kateshe !! - 230m2
Sauk - Rruga Dr Shefqet Ndroqi

Ne Sauk, ne rrugen Shefqet Ndroqi, jepet me qira Vile tre kate mbi toke dhe nje kat nentoke, me oborr me siperfaqe totale trualli 400 m2 dhe siperfaqe...

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Jepet Me Qera Super Vi... - 491m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, jepet me qera Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke...

4,000€ / month
Ne Kinostudio Jepet Me Qira Godine 5 Kate Me Cmim Okazi... - 2500m2
Kinostudio - Pjetër Dungu

In Kinostudio 5 Floor Building For Rent With Bargain Price! The building is located in a very favorable area as very close to is designed to pass the...