Find the property you are looking for.

Search
or

New Properties

E RE
88,000€
Tek 21-Dhjetori , Shitet Apartament 1+1, I Sapo Investu... - 48m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek 21 Dhjetori ,Rruga E Kavajes Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe neto 47.9m2 i pa mobiluar i cili ndodhet ne katin e trete te nje pallati 4 katesh...

E RE
125,000€
Te Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1, Me Hape... - 76m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni Thate Shitet Super Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh te mireadministruar me...

125,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1, Me Post Parkimi Te... - 115m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht,Prane Eco Market,Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar Dhe Me 1 Post Parkmi Te Perfshire Ne Cmim!!! Apartamenti me siperfaqe bruto...

E RE
87,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Tek... - 79m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 . Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

78,000€
Mundesi Pagese Me Keste- Prane Sheshit Shqiponja Shitet... - 65m2
Dogana - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, ne rezidencen "Akses Tirana" Shitet Apartament 1+1, Mundesi Pagese me Keste! Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës,...

122,300€
Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1, Me Orie... - 65m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Super Apartament 1+1 me orientim Jug-Perendim ne ndertim te ri , ne faze perfundimtare ku se shpejti fillon banimi. Ap...

83,000€
Perballe Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+,1... - 53m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri Boulevard

Perballe Kompleksit Delijorgji Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim ose i 3 nga toka te nje pallati te...

E RE
203,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+... - 169m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Zallit

Ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane, tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet super apartament 3+1+3. Apartamenti organizohet ne nje sallon nden...

98,000€
Perballe Me Spitalin Amerikan 3, Shitet Apartament 2+1,... - 82m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Perballe Me Spitalin Amerikan 3 Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!! . Apartamenti ka siperfaqe bruto 81.63 m2 dhe siperfaqe neto 70.49m2, dhe ndo...

123,000€
Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 1+1, I Sapo... - 76m2
Liqeni Artificial - Rruga Eduard Mano

Prane Liqenit Artificial Shitet Apartament 1+1 i sapo Investuar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar i pajisur me ashensor, ne nje...

500€ / month
Cmim i diskutueshem

600€ / month

Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo... - 94m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Sapo Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mire administruar. Apa...

75,000€

81,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Te Lire!!! - 81m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fillim Te Freskut, Prane Njesis Bashkiake Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadminis...

E RE
183,900€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 2+1+2, Ne... - 99m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Baletit shitet apartament ne ndertim te ri te vitit 2022 ne faze karabina.Apartamenti ka siperfaqe bruto 98.72 m/2 ,siperfaqe neto 87m/...

E RE
400€ / month
Tek Ishparku I Autobusave, Jepet Me Qira Apartament 1+... - 60m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek ish Parku i Autobuzave jepet me qera apartament 1+1 bosh per zyra. Apartamenti ka siperfaqe 60m² dhe organizohet ne 2 ambiente, nje korridor dhe...

E RE
3,000€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Ambient Komercial, Buze Rr... - 310m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu i Zi, buze rruges dytesore dhe shume afer me Unazen, jepet me Qera Ambjent Komercial (aktualisht funksionon si Lokal me klientele te rregullt...

105,500€
Cmim i diskutueshem
Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1 Okazion Kler... - 79m2
Pazari i Ri - Rruga Beqir Luga

Okazion Kleringu Prane Pazarit te Ri Shitet Super Apartament 1+1 !!! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri & cilesore me punime bashkekohore ku vih...

380€ / month
Ne Astir, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, Me Mobili... - 106m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Tek Rrethrrotullimi Buze Unaze, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, Me Mobilim Bashkekohor. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pall...

E RE
112,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1, Ne... - 102m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Karabina!! Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks r...

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Per... - 68m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen e Myslym Shyrit, ne rrugen Him Kolli, shitet apartament 1+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje godine 10 kateshe, i mire...

112,000€

120,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!... - 104m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu", Prane Deges Se Thesarit Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 104 m2...

124,000€

126,000€

Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Apartament 2+1, I Mobilua... - 81m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit ,tek Kompleksi Kontakt shitet apartament 2+1 i mobiluar.Apartamemti ndodhet ne katin e shtate banim te nje godine 9 kateshe me dy...

128,000€

135,000€

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1, Me Po... - 99m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1 I Investuar Dhe Me Orientim Perfekt Dhe Nje Post Parkimi. Apartamenti ndodhet ne katin e...

155,000€
Tek Ish Parku, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bol... - 115m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Te Ish Parku Shitet Apartament 3+1 Me Hapsira te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh ndertim ekzistues i mireadministr...

130,000€
Cmim i diskutueshem

144,000€

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2+ Post Parkimi Te... - 101m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko , Rruga Eshref Frasheri, Shitet Apartament 2+1+2+Post Parkimi . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 9-kateshe me ashensor...

Looking to sell your property?

Contact now

Blog

You are in safe hands

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet blandit turpis, nec hendrerit tellus. Aenean feugiat, augue vel tempor gravida, nunc quam sollicitudin quam, nec feugiat risus urna in nisi. Vestibulum rhoncus lacus nisi, at ullamcorper metus hendrerit sodales.

How much is your property worth?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.