E RE
87,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Tek... - 79m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 . Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

E RE
112,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1, Ne... - 102m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Karabina!! Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks r...

190,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Nd... - 95m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Ndertim te ri prane qendres, rruga e Barrikadave, shitet super apartament 2+1+2 ! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje prej ndertime...

188,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1, Me Supe... - 94m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Ndertim te ri prane qendres, rruga e Barrikadave, shitet super apartament 1+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e nente banim te nje prej ndertimeve m...

160,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1, Me Hape... - 80m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Ndertim te ri prane qendres, rruga e Barrikadave, shitet super apartament 1+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e nente banim te nje prej ndertimeve m...

144,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 3+1, Me... - 120m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu",Shitet Apartament 3+1, Me Planimetri Te Rregullt, Me Orientim Perfekt Dhe Me Pamje Te...

165,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 3+1 Me H... - 138m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 3+1+2 . Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencia...

108,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1, Me... - 98m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit ! Apart...

143,000€

145,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 3+1, Me... - 143m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit ! Apart...

102,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1, Ne... - 92m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Karabina!! Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks r...

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem

400€ / muaj

Ne Myslym Shyri Jepet Me Qira Zyre Me Planimetri Perfek... - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyri, ne hyrje te tregut Ҫam, Jepet me Qira Zyre ne nje objekt te ri te 2020 me administrim perfekt dhe 2 kate parkim nentokesor. Zyra ndod...

92,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1, Me... - 83m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Me Pamje Te Lire Nga Fusha Aviacionit ! Ap...

500€ / muaj
Tek Fusha Aviacionit, Jepet Me Qira Apartament 2+1, I S... - 100m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Fusha Aviacionit Jepet Me Qira Apartament 2+1, I Sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim te nje pallati 9 katesh me ashensor, nde...

130,000€
Tek Shkolla Bashkuar, Shitet Apartament 2+1, Me Planime... - 97m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Njazi Meka

Perballe Shkolles se Bashkuar, ne rrugen e Dibres, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri te ndertuar ne vitin 2020, me ashensor dhe i mireadministrua...

1,200€ / muaj
Tek Long Hill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1,... - 135m2
Long Hill Residence - Long Hill Residence

Tek Long Hill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Verande Dhe 2 Poste Parkimi Te Pershire Ne Cmim!! Apartamenti me siperfaqe totale 135 m2, nd...

600€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Po... - 100m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Tek Kompleksi Colombo tek Liqeni Thate jepet me qira Apartamet 2+1 me post parkimi. Apartamenti me siperfaqe totale 100 m2, ndodhet ne katin e dyte te...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

700€ / muaj

Tek Sheshi Willson, Jepet Me Qira Zyre 145 M2 Me Pamje... - 145m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

Tek Sheshi Willson, jepet me qira super ambient per zyra me pamje te lire! Ambienti ka nje siperfaqe prej 145m2 dhe eshte i ndare ne 4 dhoma, nje depo...

136,000€

143,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me O... - 124m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt Me Pamje Nga Fusha !! Garden Residence Turd...

400€ / muaj
Tek Materniteti I Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me P... - 102m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Materniteti I Ri, buze bulevardit Zhan D'Ark jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe bruto 102 m2 dhe siperfaqe neto 93 m2, ne katin e 2 te nje...

230,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Njesi Biznesi, Me Planimetri Te... - 70m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyri, ne hyrje te tregut Ҫam, shitet njesi biznesi ne nje objekt te ri te 2020 me administrim perfekt dhe 2 kate parkim nentokesor. Njesi...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Me Planime... - 70m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyri, ne hyrje te tregut Ҫam, jepet me qira njesi biznesi ne nje objekt te ri te 2020 me administrim perfekt dhe 2 kate parkim nentokesor...

500€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Zyre E Sapoinvestua... - 82m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna Parisit, jepet me qira ambient per zyra i sapoinvestuar me lokacion perfekt! Ambienti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me pamje te...

56,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 63m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit shitet Apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te objektit, kompleks banimi...

114,000€
Cmim i diskutueshem

118,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me P... - 108m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt! Garden Residence Turdiu eshte nje ko...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen" Him Kolli", Jepet Me Qira Ambient Openspace... - 67m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne fillim te rruges "Him Kolli" , Jepet Me Qira Ambient Komercial I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!. Ambienti ne katin e pare te nje n...

110,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Tek... - 92m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

96,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Tek... - 80m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 . Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

500€ / muaj
Tek Bulevardi I Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sap... - 100m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi I Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Sapomobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri 9-katesh dhe organizohe...

300€ / muaj
Tek Fusha E Aviacionit, Garden Residenc Turdiu Jepet Me... - 77m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Fusha e Aviacionit, Garden Residenc Turdiu, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti eshte totalisht i ri, i pabanuar me pare dhe jepet me qera...

66,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 80m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne zonen e Astirit,tek Bulevardi i Kasharit shitet Apartament 1+1 me cmim kleringu .Apartamenti ka siperfaqe bruto 80m/2 dhe organizohet si me poshte;...

85,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 100m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit shitet Apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te objektit, kompleksi banim...

138,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me O... - 102m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

1,050€ / muaj
Tek Selvia, Ne Kryqezim Jepet Me Qira Ambient Komercial... - 50m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Tek Selvia, ne rruge kryesore, perballe kryqezimit jepet ambient komercial 50 m2 per qira! Ambienti eshte openspace dhe ka 1 tualet, i investuar dhe k...

66,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 79m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne zonen e Astirit,tek Bulevardi i Kasharit shitet Apartament 1+1 me cmim kleringu .Apartamenti ka siperfaqe bruto 72 m/2 dhe organizohet si me poshte...

135,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planime... - 102m2
Materniteti i Ri - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Materniteti Ri, buze bulevardit Zhan D'Ark shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 102 m2 dhe siperfaqe neto 93 m2, ne katin e 2 te nje pallati...

185,000€
Tek Delijorgji, Shitet Apartament 2+1 I Investuar ! - 107m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Delijorgji shitet apartament 2+1 i investuar! Apartamenti organizohet ne 1 koridor qe ben shperndarjen ne ambiente, salloni i bollshem me ndricim,...

260,000€
Cmim i diskutueshem
Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt... - 107m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Rruga"Teodor Keko" Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri te vitit 20...

1,500€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Mobi... - 130m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne Bllok,Perballe Viles Enverit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht I Mobiluar Me Verande !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pall...

100,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 106m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit shitet Apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te objektit, kompleksi bani...

1,000€ / muaj
Prane Petro Ninit ,Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Ideal... - 155m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Ideal per zyra !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues 5 katesh te mireadministruar! Org...

66,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri, Me Pl... - 80m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit shitet Apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te objektit, kompleksi banim...

140,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me O... - 111m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

80,000€
Tek Komuna Parisit, Shitet Njesi Biznesi E Pershtatshme... - 48m2
Komuna e Parisit - Rruga Bilal Golemi

Tek Komuna Parisit, pas lulishtes shitet ambient komercial i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje p...

185,000€

220,000€

Prane Kesh Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht M... - 111m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Prane KESH shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me Kontrate Qiraje Afatgjate)! Lokali ka nje siperfaqe 111 m2 , totalisht i investuar, ne katin...

10,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Godine E Pershtatshme Per... - 1100m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Te Mine Peza, jepet me qira godine 4 kateshe plus nje kat bodrum me siperfaqe 220 m2 secili kat. Secili kat organizohet ne koridorin i cili ben shpern...

1,200,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Ambient Komercial I Pershta... - 350m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, shitet ambjent komercial dy kate me siperfaqe 175 m2 secili, ku nje pjese eshte me fasade xhami. Ambjenti eshte i ri dhe i invest...

4,500€ / muaj
Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira Ambient Komercial I... - 350m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, jepet me qira ambjent komercial dy kate me siperfaqe 175 m2 secili, ku nje pjese eshte me fasade xhami. Ambjenti eshte i ri dhe i...

295,000€
Okazion !!! Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Njesi B... - 147m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Njesi Biznesi Me Cmim Okazion. Aktualsht po shitet me 2600 euro m2 ne objektet...

1,000€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Me Qira Super Ambient Zyre Me L... - 97m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient zyre me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 3 ambiente zyrash, 1 tual...

120,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 3+1 Tek... - 120m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 3+1. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

97,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Tek... - 102m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...