E RE
800€ / muaj
Prane Shkolles Baletit, Jepet Me Qira Kati 2 I Nje Vile... - 160m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit, jepet me qira kati i 2 te i nje vile me siperfaqe 160 m2. Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori ku behet shpernda...

E RE
500€ / muaj
Tek Kompleksi Kontakt, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe apartamenti 102 m² dhe 123 m2 verande, ne katin e 5-te te...

280€ / muaj
Cmim i diskutueshem

300€ / muaj

Tek Jordan Misja, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 100m2
Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Jordan Misja, prane Kompleksit Halili, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti...

350€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Ha... - 100m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, prane Abi Bank jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 neto ne katin e 7-te te nje pallati 10 katesh i mireadministruar...

E RE
300€ / muaj

350€ / muaj

Tek Piazza, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 !! - 56m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Tek Piazza, Jepet Super Apartament me Qera. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje kryqezim qendrash te frekuentuara dhe te banuara sic eshte Sheshi S...

E RE
450€ / muaj
Cmim i diskutueshem

500€ / muaj

Perballe Harry Fultz, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I In... - 106m2
Harry Fultz - Rruga Petro Marko

Perballe Harry Fultz, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 96 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor nde...

430€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 110m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Spiro Dedja

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Apartament 3+1 !! Apartamenti ndodhet i pozicionuar ne nje lokacion perfekt, ne Bulevardin Zogu I Pare, prane...

850€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Touch Of Sun, Jepet Me Qera Apartament 2... - 102m2
Sauk - Rruga Ibrahim Shalqizi

Tek Kompleksi Rezidencial Touch of the Sun, jepet me qira apartament 2+1, i super investuar se bashku me post parkimi. Apartamenti eshte i organizuar...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Fiore Di Bosco, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Pe... - 94m2
Don Bosko - Don Bosco

Tek Kompleksi Fiori Di Bosko, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri me ashensor! Apartamenti ka...

E RE
400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Në Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar... - 60m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 totalisht i mobiluar me cdo gje bashkohore. Aparta...

350€ / muaj
Tek Kompleksi Magnet, Jepet Me Qira Apartament 1+1 !! - 60m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Magnet, jepet me qira apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 6 ka...

E RE
325€ / muaj
Cmim i diskutueshem

350€ / muaj

Te Rruga E Durresit, Prane Kafe Flora Jepet Me Qira Apa... - 45m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Te Rruga e Durresit, prane Kafe Flora jepet me qira per zyra apartament 1+1 me siperfaqe 45 m2 ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh i mirembajtur,...

330€ / muaj
Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Papafingo !! - 85m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Prane Pazarit te Ri, ne rrugen Qemal Stafa jepet me qira papafingo ne katin e 3-te te nje vile ndertim i vitit 2007. Apartamenti ka organizim si me po...

600€ / muaj

700€ / muaj

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 141m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ka nje siperfaqe te madhe dhe nje ballkon me pamje nga...

E RE
480€ / muaj
Cmim i diskutueshem

600€ / muaj

Prane Xheko Imperial, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra !! - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Prane Xheko Imperial, Jepet Me Qira Ambient me siperfaqe 60 m2 per Zyra ne katin e pare te nje pallati 12 katesh i mireadministruar me ashensor nderti...

450€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Rruga Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Super Apartament 1... - 79m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Te Rruga Dritan Hoxha, jepet me qira super apartament 1+1 me siperfaqe 79 m2 ne katin e dyte te nje pallati 8 katesh te mire administruar me ashensor,...

E RE
260€ / muaj
Tek 5 Maji , Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 75m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji , Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !! Prane Concord Center, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne katin e dyte te nje pallat...

E RE
1,400€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,600€ / muaj

Te Etc, Jepet Me Qira Ambient Komercial Per Zyra !! - 100m2
Qender - Rruga Papa Gjon Pali II

Ne zemer te Tiranes, tek ETC jepet me qira ambient open space me siperfaqe 80 m2 ne katin e 4 te ETC-se. Ambienti organizohet ne nje hapesire openspac...

E RE
1,300€ / muaj
Tek Sunrise Residence, Jepet Me Qira Super Apartament 3... - 155m2
Sunrise Residence - Rruga Vilave

Te Rezidenca Sunrise jepet me qira super apartament 3+1 me siperfaqe totale 155 m2, ne katin e 3 te nje pallati 4 katesh te mireadministruar me ashe...

400€ / muaj

550€ / muaj

Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 87m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Te Kopshti Botanik, Prane xhamise se Selites jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe 87 m2 ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh i mireadmin...

350€ / muaj
Ne Zonen Me Te Mire Te Bllokut, Jepet Me Qira Apartame... - 70m2
Blloku - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Zonen Me Te Mire Te Bllokut, Jepet Me Qira Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te pallatet Agimi, te cilat jane 6-kateshe dhe ka...

450€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 1+1 !! - 63m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte...

500€ / muaj
Tek Petro Nini, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 93m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Ymer Kurti

Perballe shkolles “Petro Nini Luarasi” jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar me ashenso...

E RE
500€ / muaj
Tek Ish-Fusha E Aviacionit, Jepet Me Qira Super Apartam... - 114m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Androniqi Zengo Antoniu

Tek Ish-Fusha Aviacionit, prane Bar Amar jepet me qira super apartament 3+1+2 tualete i pabanuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje p...