260€ / month
Prane Condor Center, Jepet Me Qira Apartamet 1+1 !!! - 63m2
Rr. e Kavajes - Rruga Kongresi i Lushnjes

Me rrugen Kongresi Lushnjes, prane Condor Center, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim si me p...

650€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Gjimnazi ''petro Nini Luarasi", Jepet Me Qira Apart... - 105m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Tek Gjimnazi ''Petro Nini Luarasi" prane supermarket Spar jepet me qira super apartament 2+1 totalisht i investuar me shume drite dhe hapesira te boll...

250€ / month
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo Inves... - 74m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Ne Bulevardin e Ri jepet me qira apartament 1+1 me sipefaqe 70 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me as...

600€ / month
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perf... - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, 20 meter nga Sheshi Wilson jepet me qera apartament 106 m2 ne katin e 3 te nje pallati 10 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i v...

350€ / month
Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hap... - 84m2
Kodra e Diellit - Rruga Xhorxh Uashington

Te Kodra e Diellit, ne vije te pare te unazes se re jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 84 m2 ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh i mireadminis...

400€ / month
Cmim i diskutueshem
Te Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hape... - 120m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Te Tregu Elektrik, jepet me qera super apartament 3+1 me siperfaqe 120 m2 ne katin e 2 te nje vile 5 kateshe te rikonstruktuar totalisht se fundmi. Ap...

450€ / month
Tek Piazza, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investu... - 86m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Pas Piazzes, ne rrugen "Sulejman Pasha" Jepet me qira super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-ka...

300€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 75m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Dervish Hatixhe

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtatshem Dhe Per Ambjent Biznesi!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te m...

E RE
500€ / month
Te Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me O... - 110m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Te Stacioni i Trenit, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ne katin e 8 te nje pallati 12 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i...

E RE
750€ / month

900€ / month

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Super Apartame... - 70m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 I Investuar !!

415€ / month
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 !! - 120m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues me shkalle dhe administrim shume te mire. Apa...

E RE
400€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Gjimnazi "ismail Qemali", Jepet Me Qira Apartament... - 88m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Ne rrugen "Tefta Tashko" prane Gjimnazit "Ismail Qermali" jepet me qira apartament 2+1 I mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati...

E RE
750€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Square 21, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra !! - 127m2
Ish Parku - Kavaja Street

Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 1...

500€ / month
Cmim i diskutueshem

600€ / month

Te Shallvaret, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hapesira... - 157m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Te Shallvaret, jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 157 m2 ne katin e 2 te nje pallati 9 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2...

1,500€ / month
Tek Air Albania, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 M... - 158m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Ne zonen me te preferuar te Tiranes tek Stadiumi "Air Albania" Prane Pasticeri Venezia jepet me Qira super apartament 3+1+2 tualete me pamje fantastik...

350€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 79m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Tek Liqeni i Thate ne rrugen e "Ullishtes" jepet me qira apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 5-katesh te...

480€ / month
Tek Square 21, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 !! - 77m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek Kompleksi Square 21, jepet me qira apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me 1...

700€ / month

800€ / month

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 160m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender te Tiranes, pas 15-katshit jepet me qira super apartament 2+1+Garazhd, ne katin e 9 te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Apartamenti str...

650€ / month
Tek Kompleksi Kika 2, Jepet Me Qira Zyre E Investuar !! - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek kompleksi Kika 2, Jepet Me Qira Zyre me siperfaqe 125 m2 per profile te ndryshme biznesi. Zyra ndodhet ne ndertim elitar te viteve te fundit me...

E RE
800€ / month
Prane Shkolles Baletit, Jepet Me Qira Kati 2 I Nje Vile... - 160m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit jepet me qira kati i 2 te i nje vile me siperfaqe 160 m2. Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori ku behet shperndar...

E RE
500€ / month
Tek Kompleksi Kontakt, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe apartamenti 102 m² dhe 123 m2 verande, ne katin e 5-te te...

400€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Fiore Di Bosco, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Pe... - 94m2
Don Bosko - Don Bosco

Tek Kompleksi Fiori Di Bosko, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri me ashensor! Apartamenti ka...

E RE
325€ / month
Cmim i diskutueshem

350€ / month

Te Rruga E Durresit, Prane Kafe Flora Jepet Me Qira Apa... - 45m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Te Rruga e Durresit, prane Kafe Flora jepet me qira per zyra apartament 1+1 me siperfaqe 45 m2 ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh i mirembajtur,...

E RE
750€ / month
Cmim i diskutueshem

800€ / month

Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Super Apartament 2... - 121m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjeter Budi

Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashenso...