87,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 Buze Rrug... - 88m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, prane Big Market shitet apartament 2+1+2 Me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 88 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pall...

72,000€
Cmim i diskutueshem

75,000€

Ne Fresk, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 103m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, tek Kompleksi Lugano Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-katesh te mireadmin...

99,900€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 89m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi...

115,000€
Tek Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 Me Hapes... - 120m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri Boulevard

Tek Pallati me Shigjeta, shitet apartament 2+1 me hapesire te bollshme buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe neto 100 m2 dhe 20 m2 verande nd...

57,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar !... - 56m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, Ne rrugen Rrapo Hekali, prane Big Market, shitet apartament 1+1, ne katin e dyte banim te nje pallati 5 katesh ndertim i 2018. Apa...

75,000€
Cmim i diskutueshem
Te Bulevardi Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Ver... - 90m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Te Bulevardi Bajram Curri, prane shkolles Besnik Sykja shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 90 m2 nga te cilat 63.4 m2 neto, 20.7 m2 verande si dh...

E RE
57,000€
Ne Shkoze, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 87m2
Shkozë - Rruga Alajdin Frasheri

Ne Shkoze, shitet super apartament 2+1+2 ne nje kompleksin rezidencial! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te vitit 2020, te pa...

105,000€
Tek Square 21, Shitet Super Apartament 1+1 !!!! - 76m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Ne kompleksin me te mire ne Tirane, “Square 21” shitet super apartament 1+1 me planimetri te rregullt dhe orientim plot drite. Apartamenti organizohet...

137,000€
Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri... - 113m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Te ish Parku i Autobuzave, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, shitet Apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne...

90,000€
Cmim i diskutueshem

93,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me C... - 110m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me cmim okazion. Garden Residence Turdiu eshte nje komp...

62,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt... - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi ne rrugen "Idriz Dollaku" prane Xhamise shitet apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh...

186,500€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfek... - 111m2
Qender - Rruga Papa Kristo Negovani

Ne Qender, tek Rruga Papa Kristo Negovani, ne Rezidencen Mozart, Shitet Super Apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt !! Apartamenti lokalizohet n...

95,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 110m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi ne rrugen "Idriz Dollaku" prane Xhamise shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-kate...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 112m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Tek Bulevardi i Ri i Yzberishtit, prane Gega Oil, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 9-kate...

50,000€
Prane Xhamllikut, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te... - 55m2
Xhamlliku - Rruga Gjolek Kokona

Prane Xhamllikut tek Restorant Alteo Shitet apartament 1+1 me hapesira te bolleshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5-katesh ekzis...

101,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim... - 84m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1 ne katin 2 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi ne objekt b...

87,000€

94,000€

Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1, Mundesi Ide... - 73m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tasim

Prane Pazarit te Ri, shitet apartament 1+1, si mundesi ideale investimi dhe konvertimi ne 2+1. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor d...

70,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1+2 Ballkone, Buze Rrug... - 94m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne rrugen "Dritan Hoxha" tek kryqezimi i Laprakes shitet apartament 2+1+2 Ballkone buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe bruto 94 m2 dhe 85 m...

E RE
32,000€

34,000€

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Garsoniere Me Orientim P... - 34m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, shitet garsoniere me siperfaqe neto 34 m2 ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh pa ashensor, ndertim i vitit 1970. Apartamenti...

37,000€
Ne Kombinat, Shitet Apartament 1+1 I Sapo Rinovuar !! - 55m2
Kombinat - Rruga Haki Stërmilli

Ne Kombinat, prane shkolles Musine Kokalari, shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 55 m2 ne katin e 1 te nje pallati 4 katesh ekzistues i mirembajtu...

65,700€
Ne Rezidencen Euro 3D, Shitet Apartament 1+1 Me Orienti... - 71m2
Selita - Rruga Hasan Vogli

Ne rrugen Hasan Vogli, shitet apartament 1+1 ne Rezidence, ndertim i vitit i 2020 shume cilesor dhe i mirembajtur. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te...

164,000€

189,000€

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 I S... - 100m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar dhe i...

58,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Hotel Diplomat 2, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per... - 63m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Prane Hotel Diplomat 2, ne rrugen "Irfan Tomini" shitet apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh...

54,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rr... - 69m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane KMY shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 71 m2 dhe neto 61 m2 ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashen...

E RE
165,000€
Tek Rruga Bogdaneve, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesir... - 102m2
Blloku i Ambasadave - Rruga e Bogdanëve

Tek Rruga Bogdaneve, prane Supermaket Spar, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 8 kate...

270,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1 Me Post... - 158m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Komoleksi Delijorgji, Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, plus Post Parkimi, i investuar ne menyre luksoze. Mundesi ideale per nje jetese cilesore...

87,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Super Investim !! - 98m2
Fresku - Rruga Aleksander Konda

Ne Fresk, prane Hotel Gaxherri shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 98 m2 dhe neto 87 m2 ne katin e 3 te nje pallati 4 katesh i mirembajtur me ash...

91,800€
Prane Qsut, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!... - 99m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri, te vitit 2021 shume cilesor ku struktura e nderteses ka organizim te ve...

65,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamlliku, Shitet Apartament 2+1+ Studio Buze Rruge... - 81m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Tek Xhamlliku, prane Bar Trinity shitet apartament 2+1+Studio buze rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh nder...

122,300€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 102m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 2 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi n...

122,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosco, Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !... - 109m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosco, Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri 8 katesh te mireadministruar m...

85,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bolls... - 110m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe...

93,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion! Tek Atsh, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fanta... - 96m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

Tek ATSH, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet n...

133,800€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 95m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 6 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi n...

260,000€
Prane Tegut, Te Rezidenca Sunrise Shitet Super Apartame... - 145m2
TEG - Rruga e Vilave

Te Rezidenca Sunrise prane Tegut shitet super apartament 3+1 me siperfaqe totale 145 m2, ne katin e 2 te nje pallati 4 katesh te mireadministruar me a...

E RE
105,000€

110,000€

Prane Liqenit, Shitet Apartament 2+1 I Investuar !! - 81m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

For sale near the Artificial Lake of Tirana, in Margarita Tutulani street, 2 + 1 apartment, totally invested. The apartment is located on the 5th floo...

79,000€
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt... - 87m2
Porcelan - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Porcelan, ne rrugen "Kongresi i Manastirit", prane bar Alehandro, shitet apartament me orientim perfekt Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e...

85,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kompleksit Panorama, Shitet Apartament 2+1 Me Pla... - 100m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Prane kompleksit Panorama dhe Hipotekes, shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullte. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadmi...

92,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi, Ne Nd... - 92m2
Don Bosko - Rruga Egnatia

Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2, ne nje ndertim te ri te Vitit 2021. Apartamenti ndodhet shume prane kompleksit Vizion Plus, ne nje ndertim te ri...

E RE
65,000€
Cmim i diskutueshem
Te Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 3+1 Me Orienti... - 90m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Te Shkolla e Bashkuar, shitet apartament 3+ 1 me siperfaqe neto 90 m2 ne katin 5 te nje pallati 5 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim ekzis...

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Gardes, Shitet Apartament 3+1 Perfekt Per Investi... - 113m2
Garda - Rruga Vaso Pasha

Prane Gardes se Republikes, shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 113 m2 ne katin 6 te nje pallati 6 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim...

E RE
64,000€
Prane Viles Gold, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri T... - 70m2
Vila Gold - Rruga Gjon Buzuku

Prane Viles Gold, shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 70 m2 ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim ekzistues...

E RE
110,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 I In... - 88m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 i sapoinvestuar. Garden Residence Turdiu eshte nje komp...

150,000€

171,600€

Super Okazion !! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te... - 143m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Super Okazion, per vetem 1050 euro/m2 !! Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike, shitet apartament 2+1+2 me cmim kler...

E RE
60,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite !... - 51m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen "Kongresi i Lushnjes" prane Supermarket Spar shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n...

52,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rr... - 65m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane Vodafonit shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 65 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati 8-katesh te mireadmi...

E RE
99,000€
Cmim i diskutueshem

107,000€

Prane Shkolles Se Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 Me Su... - 102m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles Se Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 Me Super Planimetri!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri te mireadministrua...

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Stacioni I Trenit, Shitet Apartament 2+1+2 Me H... - 116m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish-Stacioni I Trenit, prane Gjykates se Krimeve te Renda shitet apartament 3+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katine 8...

E RE
95,000€
Prane Shkolles Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1 I Mo... - 68m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Prane shkolles Vasil Shanto, shitet apartament 2+1 ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka siperfaqe 67.8 m2 me certifikate pronesie...

E RE
98,500€

105,000€

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 107m2
Don Bosko - Rruga Albanopoli

Ne Don Bosko, prane Alb Market, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 !! Apartamenti gjendet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh te mireadministrua...

85,000€
Cmim i diskutueshem

95,000€

Ne Fresk, Shitet Super Papafingo 3+1+2 Me Hapesira Te B... - 158m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, ne Rrugen "Muhamet Deliu" prane Furre Buke "Melisa" Shitet super papafingo 3+1+2 tualete me hapesira te bollshme dhe me verande. Papafingo m...