E RE
1,000€ / month
Perballe Harry Fultz, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sa... - 130m2
Harry Fultz - Rruga Petro Marko

Perballe Harry Fultz, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2 ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i...

500€ / month
Cmim i diskutueshem

600€ / month

Ne Astir, Jepet Me Qira Njesi Open Space E Pershtatshme... - 100m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, ne vijen e pare te ndertimeve jepet me qera zyre me siperfaqe 100 m2 ne katin e pare mbi dyqane te nje pallati te mireadministruar me ashens...

74,000€
Tek Siri Kodra, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfe... - 73m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Tek Siri Kodra, shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 72 m2 dhe neto 66 m2 ne katin e 2 banim te nje pallati 4 katesh i mireadministruar pa ashenso...

E RE
450€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla Siri Kodra, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I... - 110m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Prane Selvise, Tek Shkolla "Siri Kodra" jepet me Qira apartament 2+1+2 tualete i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 7...

E RE
79,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Kubature Te Rregullt... - 112m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, tek rruga "Muhamed Deliu" prane Furre Buke Melisa shitet apartament 2+1 me kubature te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik...

350€ / month
Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hap... - 84m2
Kodra e Diellit - Rruga Xhorxh Uashington

Te Kodra e Diellit, ne vije te pare te unazes se re jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 84 m2 ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh i mireadminis...

E RE
115,000€
Te Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Me Verande !! - 163m2
Kodra e Diellit - Rruga Xhorxh Uashington

Te Kodra e Diellit, shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 83 m2 dhe verande 80 m2 ne katin e pare te nje pallati 6 katesh i mireadministruar me ashe...

105,000€
Cmim i diskutueshem

110,000€

Prane Globe, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfek... - 105m2
Ish Parku - Rruga Vaçe Zela

Prane Globe ne rrugen "Vace Zela" Shitet apartament 2+1+2 tualete me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati 5-kate...

78,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ures Se Delijorgjit, Shitet Apartament 2+1 Me Hap... - 92m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Tek Rruga "Irfan Tomini" shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh pa ashensor ndert...

E RE
300,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2, Me... - 126m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne Qender te Tiranes, shitet super apartament 2+1+2, me pamje te rralle dhe strukture perfekte. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe t...

E RE
90,700€
Prane Qsut, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!... - 98m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri, te vitit 2021 shume cilesor ku struktura e nderteses ka organizim te ve...

E RE
115,000€
Prane Qendres Globe, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Rr. e Kavajes - Rruga Stavri Themeli

Prane Qendres Globe, ne Rrugen Stavri Themeli, shitet apartament 2+1+2 totalisht e mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri...

E RE
93,500€
Tek Zirkon Residence, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim... - 104m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2021, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional 900 Euro/m2. Ndertimi dallohet per punime ciles...

85,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bolls... - 110m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe...

84,000€
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim... - 84m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1 ne katin 2 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi ne objekt b...

87,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Super Investim !! - 98m2
Fresku - Rruga Aleksander Konda

Ne Fresk, prane Hotel Gaxherri shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 98 m2 dhe neto 87 m2 ne katin e 3 te nje pallati 4 katesh i mirembajtur me ash...

E RE
100,000€
Cmim i diskutueshem

110,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 I In... - 88m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 i sapoinvestuar. Garden Residence Turdiu eshte nje komp...

E RE
110,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me P... - 110m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me planimetri perfekte. Garden Residence Turdiu eshte n...

175,000€

220,000€

Prane Qendres, Ne Rrugen Fortuzi Shitet Dyqan Buze Rrug... - 55m2
Qender - Rruga Fortuzi

Prane Qendres se Tiranes, ne Rrugen Fortuzi shitet dyqan buze rruge, si nje mundesi ideale investimi. Dyqani ka nje siperfaqe prej 55 m/2, i vendosur...

380€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 84m2
Komuna e Parisit - Rruga Robert Shvarc

Ne Komunen e Parisit, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ngjitur me Qendren Kristal, jepet me qira apartament 2+1, ne katin 6-te te nje pallati t...

70,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1+2 Ballkone, Buze Rrug... - 94m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne rrugen "Dritan Hoxha" tek kryqezimi i Laprakes shitet apartament 2+1+2 Ballkone buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe bruto 94 m2 dhe 85 m...

E RE
500€ / month
Te Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me O... - 110m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Te Stacioni i Trenit, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ne katin e 8 te nje pallati 12 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i...

E RE
120,000€
Cmim i diskutueshem

130,000€

Tek Ish Stacioni I Trenit, Shitet Apartament 2+1+2 Me H... - 116m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish-Stacioni I Trenit, prane Gjykates se Krimeve te Renda shitet apartament 3+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katine 8...

122,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosco, Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !... - 109m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosco, Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri 8 katesh te mireadministruar m...

E RE
120,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamlliku, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume D... - 120m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Ne zonen e Xhamllikut prane Supermarket SPAR shitet super apartament 2+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne kat...

186,500€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfek... - 111m2
Qender - Rruga Papa Kristo Negovani

Ne Qender, tek Rruga Papa Kristo Negovani, ne Rezidencen Mozart, Shitet Super Apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt !! Apartamenti lokalizohet n...

130,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Or... - 110m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit, te njesia bashkiake nr.2, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te...

91,800€
Prane Qsut, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!... - 99m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri, te vitit 2021 shume cilesor ku struktura e nderteses ka organizim te ve...

164,000€

189,000€

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 I S... - 100m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar dhe i...

147,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Super Apartament 2+1 I Inve... - 117m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, prane kompleksit Delijorgji shitet super apartament 2+1 me orientim plot drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati t...

99,900€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 89m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi...

89,000€
Ne Rrugen Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 105m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Ne Rrugen Jordan Misja, shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 105 m2 dhe neto 91 m2 ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh i mireadminidtruar me ashe...

85,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kompleksit Panorama, Shitet Apartament 2+1 Me Pla... - 100m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Prane kompleksit Panorama dhe Hipotekes, shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullte. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadmi...

95,000€
Okazion!! Tek Kompleksi Molla, Shitet Penthouse 2+1 Me... - 190m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, Tek "Kompleksi Molla", Shitet Penthouse Me Pamje Fantastike !! Apartamenti ka siperfaqe totale prej 190 m2 nga te cilat siperfaqe neto 1...

92,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi, Ne Nd... - 92m2
Don Bosko - Rruga Egnatia

Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2, ne nje ndertim te ri te Vitit 2021. Apartamenti ndodhet shume prane kompleksit Vizion Plus, ne nje ndertim te ri...

150,000€

171,600€

Super Okazion !! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te... - 143m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Super Okazion, per vetem 1050 euro/m2 !! Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike, shitet apartament 2+1+2 me cmim kler...