E RE
2,000€ / month
Tek Stadiumi Dinamo, Super Ambient Openspace Për Zyra +... - 156m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Tek Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient per zyra Openspace, plus 2 poste parkimi ne pallat te ri te 2019 dhe te mireadministruar. Ambienti ndodhet n...

E RE
67,000€
Prane 5 Majit, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !... - 74m2
5 Maji - Rruga Hamdi Sulcebe

Near May 5, 1 + 1 apartment for sale in a new high quality building. The apartment took place on the 5 floor of a new building with elevator and is or...

E RE
220€ / month
Tek Rruga Kavajes, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Opensp... - 42m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra !! Ambienti ndodhet ne katin e 3 brenda qendres kondor dhe ka nje siperfaqe prej 42 m2 neto. Ambient...

E RE
750€ / month
Cmim i diskutueshem
Pas Kullave Binjake, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sap... - 70m2
Blv. Bajram Curri - Rruga Donika Kastrioti

Pas Kullave Binjake, Tek Ambasada e Kosoves jepet me qira apartament 1+1 i sapo investuar. Apartamenti ndodhet katin e 7-te te nje pallati te ri 15-ka...

58,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Hotel Diplomat 2, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per... - 63m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Prane Hotel Diplomat 2, ne rrugen "Irfan Tomini" shitet apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh...

57,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar !... - 56m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, Ne rrugen Rrapo Hekali, prane Big Market, shitet apartament 1+1, ne katin e dyte banim te nje pallati 5 katesh ndertim i 2018. Apa...

E RE
30,000€
Tek Uzina Dinamo, Shitet Garsoniere Ideale Per Investim... - 30m2
Medrese - Rruga Ferit Xhajko

Ne rrugen "Ferit Xhajko" tek Tregu Uzina Dinamo shitet garsoniere ideale per investim. Garsonieria ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 5-katesh e...

54,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rr... - 69m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane KMY shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 71 m2 dhe neto 61 m2 ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashen...

240,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Njesi Ne Katin Zero... - 141m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Ambjent Komercial, ne katin zero, i pershtatshem per biznese te ndryshme!!! Ga...

E RE
52,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike !! - 59m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, tek Kompleksi Lugano 2 shitet apartament 1+1 me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar me ash...

52,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rr... - 65m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane Vodafonit shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 65 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati 8-katesh te mireadmi...

E RE
350€ / month
Prane Sheshit Willson, Jepet Me Qira Ambient Komercial... - 50m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

Prane Sheshit Willson, pas Supermarket Xhangollit jepet me qira ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 8-kateshe ndertim...

E RE
60,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite !... - 51m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen "Kongresi i Lushnjes" prane Supermarket Spar shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n...

E RE
400€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Bulevardin Zhan D'ark, Jepet Me Qira Super Ambient P... - 65m2
Blv. Zhan D'Ark - Bulevardi Zhan D'Ark

Ne Bulevardin Zhan D'Ark, jepet me qira per zyra, super ambjent, ne nje ndertim te viteve te fundit. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te godines, kat i c...

E RE
93,000€

97,900€

Tek Hipoteka, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Jug-Per... - 68m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Prane Hipotekes, shitet apartament 1+1, ne kompleks ndertim i vitit 2020. Kompleksi eshte me punime cilesore, shkalle me ndricim, ashensor cilesor, ka...

70,000€
Prane Selvise, Shitet Ambjent Komecial/dyqan !! - 28m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Prane Selvise shitet ambjent komercial/dyqan ne katin zero te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe 28m² dhe eshte e organizuar me nje ambient open...

500€ / month
Prane Qendres Toptani, Jepet Me Qira Ambjent Komercial... - 40m2
Qender - Rruga George W. Bush

Shume prane qendres tregtare Toptani jepet me qera ambjent komecial 40m2 ne katin zero te nje pallati 9 katesh. Ambjenti eshte hapesire e hapur me nje...

72,000€
Te Farmacia 10, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire! - 72m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10 Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Spektakolare! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe totale prej 72...

69,500€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me... - 77m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 me hapesira te bolleshme. Garden Residence Turdiu eshte nje kom...

69,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Xhamise Se Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Ideal... - 62m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise se Tabakeve, Shitet Apartament ideal per banim dhe per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te mireadministruar me...

57,000€
Tek Tirana Golden Park, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesi... - 71m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Tek Unaza E Re, ne nje nder komplekset me cilesore te Tiranes, shitet apartament 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti strukturohet ne ambjentin e...

78,500€
Cmim i diskutueshem
Prane Gjimnazit Cajupi, Shitet Apartament 1+1 I Investu... - 67m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Gjimnazit Cajupi, tek rruga Kongresi Manastirit, Shitet Super Apartament 1+1 I Investuar totalisht !! Apartamenti ndodhet ne kati e 4-te te nje...

52,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregul... - 69m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, prane Anna Market Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar me as...

280,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Nisharaku, Shitet Ambient Komercial Buze Rruges Kry... - 63m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ures se Nisharakut Shitet Ambient Komercial Buze rruges kryesore. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 10-...

61,000€
Tek Rezidenca Euro 3D, Shitet Ambient Komercial Openspa... - 35m2
Selita - Rruga Hasan Vogli

Prane Rezidences Euro 3D, shitet ambient komercial openspace me siperfaqe 35 m2 , openspace ne ndertim te vitit 2020.Ambienti eshte me fasade xhami e...

76,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Square 21, Shitet Apartament 1+1 I Pershtatur Ne... - 80m2
Ish Parku - Rruga Shefqet Musaraj

Prane Square 21, shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 80 m2 ne katin e 2 banim te nje pallati 8 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim i vi...

73,000€
Prane Pediatrise, Shitet Ambient Komercial !! - 55m2
Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Pediatrise, ne rrugen Kongresi i Manastirit, shitet ambient komercial ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i opensapace me 1 tu...

313,000€
Tek Rruga Dibres, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim T... - 115m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres, prane Spitalit Nene Tereza shitet ambient komercial openspace me siperfaqe 115 m2 dhe me lartesi 5.20 m e cila e ben te mundur te...

E RE
62,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Xhamllikut, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri T... - 62m2
Rr. Bardhyl - Rruga Sitki Çiço

Prane Shkolles Niket Dardani, shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt ne nje pallat te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati...

58,000€
Cmim i diskutueshem

60,000€

Tek Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inv... - 59m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, prane "Bocca Caffe" shiten dy apartamente 1+1 te pershtatur ne nje apartament 3+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te...

E RE
75,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 51m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne Bllok, prane karburant Alpet, Shitet Apartament 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 5-katesh ekzistue...

E RE
750€ / month
Prane "lulishte 1 Maji", Buze Unaze, Jepet Me Qira Dyqa... - 50m2
Stadiumi Dinamo - Bajram Curri Boulevard

Ne Bulevardin Bajram Curri, buze Unaze, jepet me qira ambient openspece ne katin 0 te nje pallati 8 katesh. Ambienti ka lartesi, fasade xhami me munde...

E RE
400€ / month
Te Kompleksi Green City, Jepet Me Qira Njesi Tregtare !... - 45m2
Unaza e Re - Rruga Nexho Konomi

Te Kompleksi Green City, jepet me qira njesi tregtare me siperfaqe 45 m2 ne katin 0 te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i...

E RE
320€ / month
Cmim i diskutueshem

400€ / month

Tek Pazari I Ri, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruges Kryeso... - 25m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Shume afer Pazarit te Ri, ne fillim te rruges Tefta Tashko, jepet me qira dyqan 25 m2. Ambienti eshte open space, me fasade xhami dhe eshte buze rruge...

570,000€

590,000€

Okazion !! Ne Myslym Shyr, Buze Rruges Kryesore Shitet... - 105m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan). Ambienti ndodhet ne katin zero, me...

50,000€

52,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komercial Ideal Pe... - 29m2
Komuna e Parisit - Rruga Komuna e Parisit

Ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Komuna e Parisit prane Lulishtes shitet ambient komercial ideal per investim. Ambienti ndodhet ne kat...