1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 3+1,... - 190m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet me Qira Apartament 3+1, Totalisht I Mobiluar!! Apartamenti me siperfaqe totale 190 m2, ndodhet ne katin e 8 dhe eshte...

750€ / muaj
Tek Sheshi Willson, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1... - 100m2
Sheshi Wilson - Rruga Milto Tutulani

Tek Sheshi Willson, Prane Juridikut, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri...

700€ / muaj
Prane Prokurorise Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per... - 130m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Hapesira Te Bollshme!! Ambienti me siperfaqe totale 130 m2, ndodhet ne katin e 3 dhe t...

1,200€ / muaj
Tek Long Hill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1,... - 135m2
Long Hill Residence - Long Hill Residence

Tek Long Hill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Verande Dhe 2 Poste Parkimi Te Pershire Ne Cmim!! Apartamenti me siperfaqe totale 135 m2, nd...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Apartament 3+1, Su... - 120m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni i Trenit, tek "Kompleksi Usluga", ne rrugen "Reshit Petrela", jepet me Qira Apartament 3+1+2 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete tekn...

600€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Po... - 100m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Tek Kompleksi Colombo tek Liqeni Thate jepet me qira Apartamet 2+1 me post parkimi. Apartamenti me siperfaqe totale 100 m2, ndodhet ne katin e dyte te...

1,400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Super Apartament 3... - 140m2
Kopshti zoologjik - Rruga Kopshtit

Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Super Apartament Me Pamje Fantastike !! Apartamenti eshte super i investuar me cilesine me te mire dhe me nje org...

750€ / muaj
Tek Kompleksi Kristal, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I... - 96m2
Komuna e Parisit - Rruga Ndrek Luca

Tek Kompleksi Kristal, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 i Sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet brenda kompleksit Kristal dhe organizohet nga hyrja me korr...

850€ / muaj

900€ / muaj

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Planimetri P... - 120m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Fondit Besa, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 ne katin e 9-te te nje pallati 12 katesh i mireadministruar me ashensor,...

500€ / muaj
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me O... - 115m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Fillimi i Kodres se Diellit, ne Rrugen Frank Bardhi, jepet me QIra Apartament 2+1+2, super i investuar ne katin e 3 banim te nje pallati te miread...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me... - 70m2
Qender - Rruga e Elbasanit

Shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i Rruges se Elbasanit, mbrapa Shkolles se Baletit, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, jepet me qira a...

650€ / muaj
Tek Kompleksi Panorama, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I... - 69m2
Hipoteka - Rruga Asim Vokshi

Tek Hipoteka, ne Kompleksin Panorama jepet me qira apartament 2+1, i mobiluar. Apartamenti me siperfaqe totale 69 m2, ndodhet ne katin e 10-te te n...

400€ / muaj
Prane Uet Ne Porcelan, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 110m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne zone e Porcelanit, prane UET jepet me qira apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe neto 100 m2 dhe 10 m2 siperfaqe te perbashk...

550€ / muaj
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me H... - 80m2
Blv. Zogu i Pare - Bulevardi Zogu I

Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 80...

800€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent Per Biznes !! - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen e Bllokut, prane sheshit Willson jepet me qira apartament i cili shfrytezohet si ambjent biznesi me siperfaqe neto 106m². Apartamenti ndodhet...

1,500€ / muaj
Tek Zogu I Zi,Jepet Me Qira Super Penthouse 3+1+2,Me Ve... - 217m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu I Zi Jepet Me Qira Super Penthouse 3+1+2 Me Verande Dhe Pamje Fantastike!! Apartamenti ndodhet ne katin e 14 te nje pallati te mireadminist...

400€ / muaj
Prane Spitalit Universitar 'Shefqet Ndroqi', Jepet Me Q... - 100m2
Sauk - Rruga Vanghel Argjiri

Prane Spitalit Universitar 'Shefqet Ndroqi', Jepet Me Qira Apartament 2+1, I Pershtashem Per Banim Ose Per Zyra. Apartamenti ndodhet ne ndertim te ri...

700€ / muaj
Tek Kompleksi Green City, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 130m2
Teodor Keko - Rruga Teodor Keko

Te Kompleksi Green City, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri 7-katesh dh...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1,... - 120m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga Barrikadave jepet me qira apartament 2+1+2 ne katin e nente te nje pallat te ri me ashensor me siperfaqe totale 120 m². Apartamenti organizo...

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Per Banim Ose Bi... - 170m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok ne rrugen Pjeter Bogdani, afer Shkolles ish -11 Janari, jepet me qira apartament me sip 170 m2 ne katin e pare banim te nje pallati te ri me...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 9 Kateshet, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Per Zyra... - 110m2
9 kateshet - Rruga Kostandin Kristoforidhi

Shume afer qendres, tek 9 kateshet, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, jepet me qira apartament 2+1+2 per zyra, me siperfaqe 110m2. Apartamenti ndodhe...

Ne Bllok ,Jepet Dublex Me Qira Me Pamje Te Lire !!! - 268m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok ,ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira Duplex me sallon te madh, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 ballkone, 1 verande dimerore, 1 verande e hapur...

800€ / muaj
Prane Ambasades Gjermane, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 107m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Xhezmi Delli

Prane Ambasades Gjermane, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje koridor, hapesira ne e...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Joy Residence, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 B... - 94m2
TEG - Rruga Rezervat e Shtetit

Tek Joy Residence, nje nga rezidencat me te mira ne zonen e Teg-ut si per cilesine e ndertimit ashtu dhe per dizajnin e vecante, jepet me qira apartam...