700€ / muaj
Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Mob... - 105m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Tek Zogu i Zi, ne nje nga ndertimet me te mira te zones, jepet me qira super apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Siperfaqja e apartamentit eshte...

600€ / muaj

700€ / muaj

Tek Sunrise Residence, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I M... - 75m2
TEG - Rruga Vilave

Ne Residencen Sunrise, Prane Teg Jepet Me Qira Apartament 1+1 I mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese 4-katshe te rezidences dhe...

1,000€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Me Qira Super Ambient Zyre Me L... - 97m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient zyre me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 3 ambiente zyrash, 1 tual...

700€ / muaj
Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, Jepet Me Qira Super Apart... - 105m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Don Bosko, tek Fiori Di Bosco , jepet me qira super apartament 2+1+2 i sapoinvestuar, i pabanuar me pare!!! Apartamenti me siperfaqe 105m² ndodhet...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 96m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 4 katesh te mireadministruar, perbehe...

1,500€ / muaj
Tek "Joy Residence", Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 147m2
TEG - Lundër 1

Tek Joy Rezidence, prane Qëndrës Tregtare TEG, Jepet me qira super apartament 2+1+2 e sapo investuar dhe e pa banuar me pare, pjese e nje nga rezidenc...

700€ / muaj

800€ / muaj

Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 136m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zoologjik, jepet me qira apartament 3+1+2 tualete, me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati 4 kat...

800€ / muaj
Cmim i diskutueshem

850€ / muaj

Tek Rezidenca Touch Of Sun, Jepet Me Qera Apartament 2... - 102m2
Sauk - Rruga Ibrahim Shalqizi

Tek Kompleksi Rezidencial Touch of the Sun, jepet me qira apartament 2+1, i super investuar se bashku me post parkimi. Apartamenti eshte i organizuar...

800€ / muaj
Ne Qender, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Totalish... - 96m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender te Tiranes, jepet super apartament 2+1 me qera! I mobiluar totalisht me cdo gje qe ju nevojitet! I sapo investuar me kapot te brendeshme, e...

1,500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Blv.zhan D.ark Jepet Me Qira Apartamet 3+1 I Mobilua... - 144m2
Blv. Zhan D'Ark - Rruga Johan Fon Han

Ne Bulevardin Zhan D'Ark jepet me qira apartament 3+1+2 tualete +2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin 3 banim te nje pallati ndertim i vitit 2005...

1,000€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Duplex Per Ambient Biznes... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, jepet me qira dublex me siperfaqe 110 m2 ne ndertim te vitit 2000. Ambienti eshte i rinovuar aktualisht qe nga punimet elektrike, hidr...

1,500€ / muaj
Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1+2 Me Qira Per Biznese Me... - 150m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra, me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openspace i ci...

1,900€ / muaj
Qender Jepet Apartament 3+1+2 Per Qira Zyre Ose Banim! - 210m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Ne Qender te Tiranes jepet apartament me qira per Zyra ose banim me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga qendra...

900€ / muaj
Ne Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pershta... - 116m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, Ne Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Sapo Perfunduar Per Zyra!!! Apartamenti ndodhet ne kati e 6-te dhe...