E RE
600€ / muaj
Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Kat Vile 2+1 I... - 100m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Kat Vile 2+1 I Sapo Investuar!!! Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares, ambient i gatimit i ve...

E RE
220,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar... - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Pamje Nga Liqeni i Thate!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5 katesh me ashe...

260,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I I... - 167m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Tek Liqeni i Thate Prane Hotel Radison Shitet Apartament 2+1 me dy tualete I Investuar Dhe Me Verande!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pal...

E RE
143,900€
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 115m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2 ndertimi te vitit 2023 ne faze fillestare, me afat perfundimi 48 muaj. Apartamenti ndodhet ne kat...

E RE
129,000€
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 102m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2 ndertimi te vitit 2023 ne faze fillestare, me afat perfundimi 48 muaj. Apartamenti ndodhet ne kat...

205,000€

222,500€

Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim... - 89m2
Qender - Rruga Mine Peza

Ne Qender te Tiranes, prane kafe "Flora" ne nje ndertim ne faze perfundimtare shitet apartament 2+1, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ndodh...

124,000€
Cmim i diskutueshem

127,000€

Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Hapesira... - 128m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Tek Rruga 3 Deshmoret, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 127.4 m2 dhe siperfaqe ne...

100,000€
Cmim i diskutueshem

105,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Te Rregull... - 92m2
Astir - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, Perballe Kompleksit Vila L, Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8-katesh te mire...

129,000€
Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Su... - 108m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Planimetri Te Rregullt Dhe Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ka siperfaqe...

115,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 110m2
Astir - Rruga Kasem Qafezezi

Tek Bulevardi Migjeni, Shitet Apartament 2+1+2 i Bollshem Dhe Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 8-katesh te mir...

87,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 112m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, ne nje kompleks te ri, shitet apartament 2+1 me 2 ballkone ne katin e 4 banim te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2021. Apartamenti ka...

E RE
125,000€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim... - 100m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 2+1+2 ne kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim dhe te fundit...

E RE
125,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 118m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor dhe o...

E RE
131,000€
Prane Tv Klanit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 105m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri, Ne Faze Karabina!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim ne nje godine banimi 10 ka...

E RE
158,000€
Tek Rezidenca Oberon, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Nd... - 79m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek ”Rezidenca Oberon”, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 79.1m² dhe siperfaqe neto 66.37m², ndodhet ne...

E RE
347,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu !! - 100m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Tek "Unico Residence", Ne Zonen e Bllokut, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu Ne Faze Karabinaje!!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 99.2 m² & sip...

E RE
123,000€
Okazion Kleringu! Tek Golden Park 3, Shitet Apartament... - 111m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri dhe organizohe...

1,200€ / muaj
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Super Apartament... - 130m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh te miread...

E RE
137,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mozaiku I Tiranes, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesir... - 85m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Mihal Ciko

Tek Mozaiku i Tiranes, Shitet Apartament 2+1 Brenda Unazes Se Vogel!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues pese katesh. Aparta...

E RE
1,000€ / muaj
Prane Kristal Center, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 200m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Prane Kristal Center, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh te mireadmini...

E RE
1,300€ / muaj
Tek Parku Olimpik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 N... - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Te Parku Olimpik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Ne Ndertim te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar...

101,000€

113,000€

Ne Sarande, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande, prane Rruges Idriz Aldhima, Shitet Apartament 2+1+2 + ballkone ne nje godine 6,7 dhe 8 kateshe. Objekti eshte ne faze fillestare me afat p...

90,000€
Tek Casa Italia, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perf... - 89m2
Casa Italia - Rruga Kastriotet

Prane Cassa Italia, tek Kompleksi Malajziani shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 88.58m2 dhe siperfaqe neto 78....

147,000€

150,000€

Prane Xhamllikut, Shitet Apartament 2+1+2+Depo Me Plan... - 110m2
Xhamlliku - Rruga Sadik Petrela

Tek Kompleksi ASL-2, ne Xhamllik shitet apartament 2+1+2 tualete + depo ne ndertim te ri me planimetri te rregullt . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-...

134,200€
Okazion! Tek Oasis Residence, Shitet Apartament 2+1+2 M... - 107m2
Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Prane Unazes se re, tek Oasis Residence shitet super apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje kompleksi te ri shume cilesor, i...

138,000€
Cmim i diskutueshem

158,000€

Te Zogu Zi Shitet Apartament 1+1 I Sapo Investuar Me Ob... - 51m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Te Zogu Zi Shitet Apartament 1+1 I Sapo Investuar Me Oborr Dhe Post Parkimi! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi privat 2 katesh dhe o...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Misto Mame, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te R... - 102m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, tek pallatet Cabej, shitet apartament 2+1, me siperfaqe neto 91 m2 dhe sip bruto 102 m2, ne katin e 1 banim te nje ndertimi 8 katesh i...

750€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Mobi... - 100m2
Sheshi Wilson - Rruga Ymer Kurti

Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Mobilim Te Ri Dhe Orientim Fantastik Me Drite Natyrale!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje p...

96,000€
Tek Kompleksi Univers City Prane Qtu, Shitet Apartament... - 130m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri, Per Vetem me 730 euro/m2 !! Apartamenti me siperfaqe bruto 131.42 m2...

200€ / muaj
Cmim i diskutueshem

250€ / muaj

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Perfekt Per... - 33m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht , Jepet Me Qira Ambient Biznesi, Mundesi E Mire Investimi !! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9-katesh i vitit 2010 i mireadminis...

500€ / muaj
Tek Bulevardi I Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Nde... - 92m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Ne Ndertim te Ri!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 92 m2 dhe siper...

129,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Pl... - 104m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Abedin Rexha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 ne ndertim te Ri, mundesi e mire banimi !!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te njeres nga ku...

209,000€
Cmim Kleringu! Tek Mine Peza Rezidence, Shitet Apartame... - 116m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone, me Cmim Kleringu ne Faze Suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 116 m² dh...

140,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Inves... - 99m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 99 m2 dhe siperfaqe neto 90 m2, ndodhet ne katin e kater...

128,000€
Cmim i diskutueshem
Mbrapa Ish Ekspozites, Shitet Apartament 2+1 Me Planime... - 72m2
Ish Ekspozita - Rruga Vangjush Furxhi

Tek Ish Ekspozita, mbrapa Grepit te Arte, shitet Apartament 2+1, shume afer Unazes!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati egzistues pese...

45,000€
Cmim i diskutueshem

49,000€

Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Perfekt Per Investim... - 33m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Perfekt Per Investim!!! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9-katesh i vitit 2010 i mireadministruar. Me siper...