400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Blv. Bajram Curri, Jepet Me Qira Apartament 3+1 M... - 103m2
Blv. Bajram Curri - Rruga Sadik Petrela

Prane Blv. Bajram Curri, Tek Rruga Sadik Petrela, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt, Me Siperfaqe 103m²!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

400€ / muaj
Ne Fresk, Prane Pasticeri Melisa, Jepet Me Qira Apartam... - 95m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Pasticeri Melisa, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh te...

550€ / muaj

600€ / muaj

Te Ambasada Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I M... - 66m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Te Ambasada Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 teknik te nje pallati te ri te pajisur me ashensor...

1,600€ / muaj
Tek Lsi-Ia Prane Market Xhangolli, Jepet Me Qira Aparta... - 220m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Tek LSI-ia Prane Market Xhangolli, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Verande Dhe Nje Post Parkimi, Ideale Per Zyra Ose Banim. Apartamenti ndodhet ne...

780€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Super Apartame... - 118m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Tek Ish Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Totalisht i Mobiluar!!! Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje e bollshme, nje...

400€ / muaj
Tek Fabrika E Miellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per... - 108m2
Teodor Keko - Rruga Teodor Keko

Tek Fabrika E Miellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra Ose Per Banim!!! Apartamenti organizohet nga korridori nderlidhes, 3 dhoma dhe 2 tualete,...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Priftit, Jepet Me Qira Dupleks 3+1 Totalish... - 130m2
Kodra e Priftit - Rruga Kodra e Priftit

Te Kodra e Priftit, prane Shkolles Mrekullia Jepet me Qira Duplex 3+1+4 Ballkone!!! Apartamenti ka nje siperfaqje 130 m2 dhe organizohet ne dy kate: K...

650€ / muaj
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sap... - 89m2
Rr. e Kavajes - Rruga Islam Alla

Tek Rruga e Kavajes, prane Mullirit te Vjeter, jepet me qira apartament 1+1 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe totale 89 m2 ndodhet ne katin e...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I... - 114m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopshti Zoologjik prane Pavarotit jepet me qera apartament 2+1+2 tualete i mobiluar. Apartamenti me siperfaqe totale 114 m2 ndodhet ne katin e 3-t...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Se Durresit, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 72m2
Rruga Durresit - Rruga Mihal Duri

Prane Rruges se Durresit, prane Bllokut te Ambasadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht i Mobiluar! Godina eshte ndertim i ri, i pajisur me ashe...

500€ / muaj
Ne Qender Te Qytetit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mo... - 68m2
Qender - Rruga Ded Gjo Luli

Ne Qender, Rruga Ded Gjo Luli, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti me siperfaqe totale 68 m2, ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Qsut, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pa Mobiluar... - 80m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibres

Prane QSUT, Rruga E Dibres ,Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pa Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati ekzistues 3 katesh. Ap...

600€ / muaj
Ne Ali Dem, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investu... - 106m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne zonen e Ali Demit prane shkolles “Kushtimi i Lirise” jepet me qera apartament 2+1 ne nje pallat te ri te sapo perfunduar. Apartamenti ndodhet ne k...

650€ / muaj
Ne Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Perfekt P... - 99m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra!!! Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 99m² dhe organizohet ne korridorin qe ndan hapesirat,...

650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2+Post... - 123m2
Qender - Kavaja Street

Te Rruga E Kavajes,Prane Sophie Caffe, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2+Post Parkimi, Pjeserisht I Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim...

400€ / muaj
Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Pa... - 131m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Te Kopshti Botanik, Rruga Selita E Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Pa Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri...

1,000€ / muaj
Prane Shkolles Se Kuqe, Jepet Me Qira Super Apartament... - 130m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Riza Cerova

Prane Shkolles Se Kuqe, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, Bashke Me 2 Poste Parkimi, Super I Investuar. Apartamenti me siperfaqe totale 130m2, eshte to...

400€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Mobiluar!! - 98m2
Astir - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, Ne Rrugen "Tom Plezha", Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!! Apartamenti me siperfaqe totale 98 m2, ndodhet ne katin e 5-te banim te...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Taiwanit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Inves... - 106m2
Blv. Gjergj Fishta - Rruga Reshit Çollaku

Prane Taiwanit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Investuar Dhe Me Post Parkimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje ndertese 14-kateshe te...

1,350€ / muaj
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Duplex, Me Hapesira... - 172m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne Zemer Te Bllokut, Jepet me Qira Duplex me hapesira te bollshme, i pershtatshem per banim por edhe per zyra, klinika etj. Duplexi ka siperfaqe te hi...

390€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me S... - 70m2
Qender - Kavaja Street

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Super Lokacion!! Apartamenti me siperfaqe totale 70 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese...

500€ / muaj
Ne Rrugen E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 1+1,... - 68m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Ne Rrugen E Barrikadave, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, bashke me nje post parkimi ne ndertim te ri! Apartamenti me siperfaqe totale 68m2, organi...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Kafe' Roma', Jepet Me Qira Apartament 3+1, Per Zy... - 95m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe 'Roma', Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Hapesira Te Bollshme!! Ambienti me siperfaqe totale 95m2, ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi e...

400€ / muaj
Ne Rrugen "Siri Kodra", Jepet Me Qira Apartament 2+1, M... - 100m2
Frigoriferi - Rruga Siri Kodra

Ne Rrugen "Siri Kodra" Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe bruto 100 m2 dhe siperfaqe neto 90 m2, ndodhet ne...