97,000€
Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Jug-Perendim !! - 72m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

Prane Liqenit Artificial ne zonen me te mire te Tiranes, shitet apartament 1+1 ideal per te jetuar ose per investim. Apartamenti ndodhet midis 3 zona...

450€ / muaj
Prane Kopshtit Zoologjik, Jepet Apartament 1+1 Me Qira... - 80m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Ne nje nga zonat me te preferuara, prane kopshtit zoologjik, jepet me qira apartament 1+1, i mobiluar ! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit...

180,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Uet, Shitet Ambient Biznesi ! - 129m2
UET - Rruga Sali Butka

Prane UET shitet ambjent biznesi me mundesi investimi. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi 4 katesh te vitit 2001, dhe ka hapesire te bollshme...

45,000€
Ne Yzberisht Shitet Apartament 1+1, Me Mundesi Investim... - 63m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht shitet apartament 1+1 me mundesi investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nja pallati te ri 8 katesh dhe ka orinetim nga perendimi...

64,000€
Tek Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 1+1 !! - 58m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, prane Spitalit Gjerman, shitet apartament 1+1 buze rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues...

81,500€
Tek Kompleksi Magnet, Shitet Super Apartament 1+1 Total... - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek kompleksi "Magnet" ne rrugen "Frosina Plaku" Shitet super apartament 1+1 totalisht i investuar me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne k...

53,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 1+1 I Inv... - 47m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane spitalit Nene Tereza, shitet apartament 1+1 ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh ndertim i vitit 1977. Apartamenti organizohet ne koridorin i ci...

86,000€
Prane Gjimanzit Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 1... - 53m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 53 m2. Apartamenti gjendet ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh te mireadminist...

77,000€
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per In... - 57m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12 katesh te mireadministruar dh...

170,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Stacioni I Trenit, Shitet Ambient Komercial Buze Rr... - 84m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish-Stacioni I Trenit, prane Gjykates se Krimeve te Renda shitet ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti me siperfaqe neto 84 m2 ndodhet...

77,000€
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per In... - 54m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12 katesh te mireadministruar dh...

E RE
139,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 1+1 Me Verande... - 111m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjetër Budi

Tek Rruga e Elbasanit, prane "Mullirit Te Vjeter", Shitet Apartament 1+1 Me Verande Me Super Pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9...

E RE
65,700€

69,000€

Prane Bulevardit Te Ri Te Tiranes, Shitet Apartament 1+... - 73m2
Stacioni i Trenit - Rruga Filip Jano

Prane Bulevardit te Ri te Tiranes, Tek Ish Stacioni i Trenit, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 73 m2 ne kompleks te ri. Firma ndertuese eshte Gener...

68,000€

75,000€

Ultra Okazion Per Vetem 880 Euro/m2 !!! Tek Kopshti Bot... - 77m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

OKAZION!!! Te Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 I Pa Banuar Me Pare! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri gjashte katesh, i m...

54,000€
Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bol... - 78m2
Misto Mame - Rruga Besim Alla

Ne Misto Mame, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 78 m2. Apartamenti gjendet ne katin e pare banim te nje pallati 8 katesh te mire administruar me ash...

E RE
90,000€
Tek Liqeni Thate, Shitet Ambient Biznesi !! - 43m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni Thate, Shitet Ambient Biznesi !! Ambienti eshte 43 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 8 katesh. Ambienti eshte openspace dhe ka...

E RE
55,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 89m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri te Rregullt dhe Hapesira te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 8-katesh...

68,000€
Prane Liqenit Te Thate, Shitet Apartament 1+1, Me Super... - 68m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Ne zonen e Liqenit te Thate, shitet apartament 1+1 me hapesira te rregullta dhe super pamje !! Apartamenti ndodhet prane rruges “Hamdi Sina” dhe organ...

300€ / muaj

350€ / muaj

Tek Uet, Jepet Me Qira Apartament Duplex 1+1 Me Orienti... - 60m2
UET - Rruga Shefqet Musaraj

Tek UET, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon...

53,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 I Sapo Investuar !!... - 56m2
Ali Demi - Ali Demi

Tek Ali Demi Shitet Apartamnet 1+1 I Sapo Investuar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues te mirembajtur dhe te mireadminist...

E RE
210€ / muaj
Tek Kompleksi Kontakt, Jepet Garsoniere Me Qira!! - 60m2
Ish Parku - Kavaja Street

Tek Kompleksi Kontakt, Jepet Garsoniere Me Qira, me hapesira te bollshme !! Garsoniera ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te mireadministrua...

120,000€

150,000€

21 Dhjetori, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion !!! - 61m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Ne zonen e 21 Dhjetorit, 20 m nga rruga "Frederik Shiroka", prane market "Joena" shitet dyqan me cmim okazion. Ambienti eshte nje hapsire e lire prej...

E RE
51,800€

56,000€

Okazion! Shitet Apartament 1+1 Ne Kompleksin Rezidencia... - 73m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

OKAZION! Shitet Apartament 1+1 Ne Kompleksin Rezidencial Mangalem 21!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ashens...

E RE
88,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Invest... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori, prane rruges kryesore, shitet apartament 2+1 ideal per investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues te miread...

E RE
41,800€

45,000€

Okazion! Shitet Apartament 1+1 Ne Kompleksin Rezidencia... - 59m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

OKAZION! Shitet Apartament 1+1 Ne Kompleksin Rezidencial Mangalem 21!!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te pajisur me ashen...

125,000€

140,000€

Shitet Ambjent Biznesi Ne Laprake ! - 69m2
Laprake - Rruga Lord Bajron

Ne laprake, Rruga Lord Bajron, shitet ambjent biznesi i cili momentalisht eshte i leshuar me qera dhe sherben si Bar Kafe. Ambjenti ka hapesire te kon...

115,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Ambient Per Zyra, Me Cmim... - 62m2
Qender - Rruga Qemal Stafa

Ne Qender, prane 9-katsheve, shitet ambient per zyra, me cmim nen referencen e zones. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese, te profilizuar pe...

E RE
80,000€

87,000€

Tek Galeria, Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Njesi Bizn... - 60m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Qendra Tregtare Galeria, ne Rrugen e Barrikadave, shitet njesi biznesi me siperfaqe 60 m/2 dhe cmim okazion. Njesia ndodhet ne katin e 2 te qendre...

E RE
34,000€
Tek Rruga Kongresi I Manastirit, Shitet Ambient Per Zhv... - 30m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Okazion!! Te Rruga Kongresi i Manastirit ne nje zone shume te preferuar per zhvillim biznesi shitet super ambient. Ambienti ka nje siperfaqe prej 30...

62,500€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 89m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, shitet apartament 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti gjendet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh qe pritet te mbaroje punimet ne fund...

600,000€
Ne Fresk Shitet Ambient Komercial, Plus 12 Poste Parkim... - 740m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk shitet Super ambient komercial openspace bashke me 12 poste parkimi me cmim super okazion! Ambienti ndodhet ne zonen kryesore te freskut atje...

90,000€
Prane Hotel Diplomat, Shitet Super Apartament 1+1, Tota... - 80m2
Tirana e Re - Rruga Irfan Tomini

Prane Hotel Diplomat, shitet super apartament 1+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne kati e 6-te te nje pallati te mireadministruar. Organi...

E RE
90,000€
Tek Hipoteka, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Jug-Per... - 68m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Prane Hipotekes, shitet apartament 1+1, ne kompleks ndertim i vitit 2020. Kompleksi eshte me punime cilesore, shkalle me ndricim, ashensor cilesor, ka...

60,000€

65,000€

Prane Shkolles Se Kuqe, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per... - 50m2
Shkolla E Kuqe - Rruga 4 Dëshmorët

Prane Shkolles se Kuqe, Shitet Apartament 1+1 Ideal per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te mire administruar me ashensor...

E RE
425,000€
Te 21 Dhjetori, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te... - 82m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Ne kompleksin "Tirana Garden Building" tek 21 Dhjetori, shitet ambient komercial me vendodhje shume te mire. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe...

73,300€
Okazion!!! Te Farmacia 10 Shitet Apartament 1+1 Me Pamj... - 73m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

OKAZION!!! Te Farmacia 10 Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Spektakolare! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe tot...