E RE
800€ / muaj
Tek Gjimnazi Petro Nini, Jepet Me Qira Ambient Biznesi... - 60m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Tek Gjimnazi Petro Nini, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Fasade Xhami!!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 11 katesh, te pajisur me ash...

E RE
1,300€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge... - 50m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruges Kryesore!!! Njesia e biznesit ka siperfaqe bruto 35m² njesi plus 15m² dubleks. Organizohet ng...

E RE
2,300€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Biznes Fastfood Buze Rru... - 2300m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Biznes Fastfood Buze Rruge!!! Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh, buze rruges kryesore. Ka nje si...

E RE
300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Bashkuar, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge!... - 35m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Ismail Agë Petrela

Tek Shkolla E Bashkuar, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge!!! Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe te sapo investuar dhe siperfaqja e...

E RE
300€ / muaj
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Jepet Me Qira Apartament 1+... - 77m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Beniamin Kruta

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2022!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh, i pajisur me...

E RE
87,900€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 1+1 Me Pamje Te... - 71m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 1+1 ne kompleks te ri ndertim i vitit 2022, ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim dhe te fund...

E RE
102,000€
Ne Vasil Shanto, Shitet Super Apartament 1+1 I Sapo Inv... - 61m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Ne Vasil Shanto, Shitet Super Apartament 1+1 I Sapo Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat 5-katesh ndertim i viteve 2000, pa ashe...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Banim Ose... - 70m2
Yzberisht - Rruga Rexhep Shala

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per Banim Ose Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallatI te ndertuar ne vitin 2014....

E RE
125,000€
Tek Rose Garden Residence, Shitet Apartament 1+1 Me Cmi... - 83m2
TEG - Tirana–Elbasan Highway

Tek "Rose Garden Residence" nje nga komplekset me te reja te qytetit shume prane TEG, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfa...

100,000€
Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Garsoniere Ideal... - 49m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Ne Kompleksin Torquaise Marina Gjiri i Lalzit shitet Garsoniere, Ideale per Investim ! Garsonieria ndodhet ne katin e dyte te nje prej objekteve te ko...

99,000€

105,000€

Ne Myslym Shyri, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per... - 56m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri shitet apartament 1+1 me depo dhe gatim te vecuar ne katin e 5 -te dhe te fundit te nje pallati ndertim i vitit 1989 pa shensor...

128,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1, Me Kubatu... - 80m2
Komuna e Parisit - Rruga Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit , prane Kompleksit Kika 2 shitet apartament 1+1 me kubature te rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 80 m2 dhe siperfaqe neto...

138,000€
Ne Fresk, Shitet Super Papafingo Totalisht I Mobiluar!!... - 169m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, ne Rrugen Muhamet Deliu, shitet papafingo me pamje te lire. Apartamenti ne strukture ka qene 2+1 me verande por eshte pershatur ne 1+1 me si...

96,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te... - 64m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, ne Rrugen "Jordan Misja" Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri. Apartamenti me siperfaqe bruto 64.2 m2 dhe siperfaqe neto 54.5m2...

E RE
300€ / muaj
Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!... - 42m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar, te pajisur me ashen...

E RE
450€ / muaj
Ne Laprake, Jepet Me Qira Garsoniere E Sapo Investuar!!... - 50m2
Laprake - Rruga Bernard Bilota

Ne Laprake, Jepet Me Qira Garsoniere E Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati i vitit 2005, pa ashensor. Siperfaqja e apart...

E RE
70,000€
Ne Vasil Shanto, Shitet Garsoniere E Sapo Investuar!! - 42m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Ne Vasil Shanto, Shitet garsoniere E Sapo Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat 5-katesh ndertim i viteve 2000, pa ashensor. Orga...

200,000€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per... - 75m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe ka nj...

E RE
423,000€
Tek Emerald Center, Shitet Dyqan I Sapo Investuar!!! - 88m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek Emerald Center, Shitet Dyqan I Sapo Investuar!!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje qendre tregtare 11 kateshe, ndërtim i vitit 2022. Siperfaqja bru...

78,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike!! - 86m2
Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Rrugen Muhamet Deliu, shitet apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallatI te ndertuar ne vitin 2012. Apartamenti ka siperfaqe totale 86m/2 dhe...

E RE
45,000€
Prane Tregut Çam, Shitet Ambient Biznesi Me Lokacion Pe... - 17m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Prane Tregut Cam, shitet ambient biznesi ne katin e pare me siperfaqe 16.71m². Ambienti eshte i pershtatshem per zyre, por aktualisht sherben si ambie...

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem

500€ / muaj

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 70m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile te ndertuar ne vitin 2013. Ka...

85,000€
Ne Astir, Shitet Super Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 72m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Shitet Super Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ka siperfaqe neto 72m² dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministru...

E RE
400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Bulervardi I Ri, Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Ne N... - 70m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulervardi i Ri, Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 I Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati 8 katesh dhe te pajisur m...

E RE
15,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Avid, Shitet Garazh Ne Ndertim Te 2023!!! - 29m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Te Rezidenca AVID, Shitet Garazh Ne Ndertim Te Ri!!! Garazhi ndodhet ne nje ndertim te ri, i vitit 2023. Garazhi ka siperfaqe bruto 29,38m2 dhe neto 1...

E RE
800€ / muaj
Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Ambient Per Zy... - 108m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Pamje Te Lire!!! Ambienti ndodhet katin e 7 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar m...

130,000€

149,100€

Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 1+1 Ne Nde... - 76m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Se Baletit Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri Te vitit 2022 ne faze suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 71.37 m/2,siperfaqe ne...

280,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Se Kosovareve, Shitet Ambjent Biznesi I Sa... - 70m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Grigor Heba

Prane Rruges Se Kosovareve, Shitet Ambjent Biznesi I Sapo Investuar!!! Ambjenti organizohet nga dy hyrje kryesore nje nga perpara dhe nje hyrje tjeter...

470€ / muaj
Tek Blv. Bajram Curri, Jepet Me Qira Bodrum Me Pamje Ng... - 60m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Tek Blv. Bajram Curri, Prane Kinema Agimi, Jepet Me Qira Bodrum Me Pamje Nga Rruga!!! Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje...

71,000€
Tek Fusha E Aviacionit Shitet Apartament 1+1 Me Planime... - 59m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Simon Gjoni

Tek Fusha e Aviacionit Shitet Apartament 1+1 me Planimetri Perfekte ! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 59m2 prej te cilat 50.4m2 siperfaqe net...

86,000€
Ne Kompleksin Golden Gate, Shitet Super Apartament 1+1... - 69m2
Ali Demi - Bajram Curri

Ne Kompleksin Golden Gate, ne zonen e Ali Demit, shitet apartament 1+1, me siperfaqe bruto 68.58 m2 dhe siperfaqe neto 60.16 m2 ne katin e 2 banim te...

400€ / muaj
Prane Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 140m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2, jepet me qira ambient ne katin -2 me siperfaqe bruto 140 m2 te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2022....

79,000€
Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 1+1 Me Hapsi... - 66m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri dhe organizohet nga sal...

95,000€
Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament... - 73m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri!! !Apartamenti me siperfaqe bruto 72.53 m2 dhe siperfaqe neto 62.45 m2, n...

280,000€
Tek Selvia, Shitet Kati -1 I Pershtatshem Per Magazine!... - 400m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Tek Selvia, Shitet Kati -1 I Pershtatshem Per Magazine, me siperfaqe 400m2 bruto dhe 360 m2 neto. Zona ku ndodhet ambjenti eshte e zhvilluar dhe ofron...

7,000€ / muaj
Buze Rruges Bulevardi Blu, Jepet Me Qira Kapanon + Show... - 3100m2
Kamez - Bulevardi Blu

Ne Kamez, Buze "Rruges Bulevardi Blu" Jepet Me Qira Kapanon + Show Room I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi. Toka ku shtrihet kapanoni dh...