E RE
400€ / muaj
Tek Ishparku I Autobusave, Jepet Me Qira Apartament 1+... - 60m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku I Autobusave Jepet Me Qira Apartament 1+1, Bosh Per Zyra. Apartamenti ka siperfaqe 60m² dhe organizohet ne 2 ambiente, nje korridor dhe...

450,000€
Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Duplex, Me Super Vendodhje... - 172m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne ZemerTe Bllokut Shitet Duplex, i pershtatshem per banim por edhe per investim, per dhenie me qira per zyra etj. Duplexi ka siperfaqe te hipotekuar...

500€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Biznesi, Openspac... - 55m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyri ne nje pallat te ri dhe cilesor prane Albtelecom, jepet ambient biznesi me qira per zyra ose aktivitet te ndryshme. Ambienti ndodhet n...

337,000€
Ne Zemer Te Pazarit Te Ri, Shitet Duplex, Super Mundesi... - 225m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Ne zemer te Pazarit te Ri Shitet Duplex me mundesi shume te mira per investim. Duplexi ndodhet ne katin e 3 dhe kati i 4 eshte papafingo e shfrytezues...

195,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim... - 89m2
Qender - Rruga Mine Peza

Ne Qender te Tiranes, prane kafe "Flora" ne nje ndertim ne faze perfundimtare shitet apartament 2+1, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ndodh...

900€ / muaj
Tek Rezidenca Quartum, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me... - 89m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Rezidenca Quartum prane Hipotekes, jepet me qira super apartament 2+1 bashke me post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti me siperfaqe total...

220,000€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 2+1, Me S... - 110m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Garden Building, "Rruga e Kavajes" Shitet Apartament 2+1, ne Faze Perfundimtare. Apartamenti ndodhet ne katin e 20-te dhe ka nje super pamje te l...

105,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Shitet Apart... - 76m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Nuçi Naçi

Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ne zonen e "Irfan Tominit" midis Diplomat 2 dhe A...

127,000€
Cmim i diskutueshem

130,000€

Ne Misto Mame, Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I... - 120m2
Misto Mame - Rruga Besim Alla

Ne rrugen "Besim Alla" prane "Helios Gastomi", shitet super apartament 2+1 ne katin e 6 banim te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe to...

300€ / muaj
Tek Kompleksi Mangalem, Jepet Me Qira Apartament 1+1, N... - 58m2
Ali Demi - Ali Demi

Tek Kompleksi Mangalem ne Ali Dem, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe totale 58m². Or...

280,000€

300,000€

Okazion!! Prane Oxhakut, Shitet Shtepi 3 Kateshe, Super... - 400m2
Oxhaku - Rruga Aleksandër Moisiu

Prane Xhamise Xhura, shitet Shtepi me 3 kate banimi, me cmim Okazion. Shtepia eshte e ndertuar me cilesi, muret te veshur me sistem kapot, ka sistem h...

370,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Shtepi Private, Ne Lokacion Perfekt!... - 250m2
Ali Demi - Ali Demi

Prane BKT ne Ali Dem Shitet shtepi private, 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me a...

144,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Grand Park Rezidence, Ish Fusha E Aviacionit, Shite... - 115m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Simon Gjoni

Te Kompleksi Grand Park Residence te Fusha e Aviacionit ne faze perfundimtare ndertimi shitet super apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartame...

623,000€
Tek Ish Stacioni I Trenit, Shitet Njesi Biznesi, Me Pla... - 208m2
Bulevardi i Ri - Rruga Reshit Petrela

Ne Nje Nga Zonat Elitare Te Tiranes, Tek ish Stacioni I Trenit, prane SPAK shitet ambient biznesi Ne nje Objekt Ne Ndertim!! Ambienti ndodhet ne kati...

114,800€
Tek Rezidenca "Iris", Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim... - 104m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne nje kompleks te ri ne ndertim “Rezidenca Iris” ne zonen e “Oxhakut”, rruga “Xhenfize Keko” prane “Colombo 2” shitet super apartament 2+1 ne ndertim...

210,000€
Prane Kopshtit Botanik, Shitet Apartament 3+1 Me Planim... - 150m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Prane Kopshtit Botanik ne zonen e Xhamise, shitet super apartament 3+1 me strukture shume te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje nder...

600€ / muaj
Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Gara... - 130m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Ne zonen e Liqenit te Thate, rr. Hamdi Sina prane Bar Liqeni jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti...

800€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent Per Biznes !! - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen e Bllokut, prane sheshit Willson jepet me qira apartament i cili shfrytezohet si ambjent biznesi me siperfaqe neto 106m². Apartamenti ndodhet...

99,000€
Cmim i diskutueshem

112,000€

Te Tregu Cam, Shitet Garsoniere E Pershtashme Per Njesi... - 38m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Te Tregu Cam, shitet garsoniere me siperfaqe neto 38 m2 ne katin 0 te nje pallati ekzistues 5 katesh mireadministruar, ndertim i vitit 1984. Garsonier...

100,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Te Rregul... - 95m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne zonen e Freskut, rruga e Dajtit prane Auto Kalaja shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 95m². Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati...

127,000€

133,000€

Ne Bllok, Shitet Apartamet 2+1 Me Strukture Te Rregullt... - 76m2
Blloku - Rruga Dora D'Istria

Ne zonen e Bllokut, prane Fakultetit te Drejtesise Shitet apartamet 2+1 me strukture te rregullt dhe plot drite. Apartamenti me siperfaqe totale 76 m2...

950€ / muaj
Perballe Amerikan 3, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Open... - 146m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Ne nje kompleks perballe Amerikan 3, jepet me qira ambient biznesi openspace. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 146.3 m² dhe siperfaqen neto 133 m...

55,000€
Ne Bllok, Shitet Gjysem Bodrum I Pershtatshem Per Inves... - 32m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne zonen zonen e Bllokut, ne rrugen e farmaci Dajes prane Unazes, shitet gjysem- bodrum 32m2. Ambienti eshte shume i pershtatshem per biznes dhe inves...

3,850€ / muaj
Ne Kombinat, Jepet Ambient Me Qira Buze Rruges Kryesore... - 1100m2
Kombinat - Rruga Llazi Miho

Ne dalje te Kombinatit buze rruges kryesore jepen me qera hapsira komerciale. Godina eshte e re me ndertim cilesore. Pajisur me ashensor te madh 2.5 m...

260,000€
Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 3+1 Ne... - 200m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Ne Nje Nga Zonat Elitare Te Tiranes ,Tek Stacioni I Trenit Shitet Apartament 3+1 + Gatimin me Vehte Ne Objekt Ne Ndertim!! Apartamenti ndodhet ne kati...

550€ / muaj
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 60m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Zyra!!! Apartamenti ka siperfaqe 60m ² dhe organizohet ne hapesiren e ndenjes, gatimit dhe...

1,000€ / muaj
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 170m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga E Barrikadave Jepet Me Qira Apartament 3+1 Per Zyra Ose Banim! Apartamenti ka siperfaqe 170m² dhe organizohet ne hapsiren e ndenjes, gatim...

2,160€ / muaj
Ne Kombinat, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruges Kryesore... - 270m2
Kombinat - Rruga Llazi Miho

Ne dalje te Kombinatit buze rruges kryesore jepet me qera dyqan ne katin 0 me hapsire 270m. Godina ne te cilen ndodhet eshte e re me ndertim cilesore...

800€ / muaj
Prane Ambasades Gjermane, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 107m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Xhezmi Delli

Prane Ambasades Gjermane, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje koridor, hapesira ne e...

99,000€
Prane Myslym Shyrit, Shitet Ambient I Pershtatshem Per... - 40m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Prane Rruges Myslym Shyri shitet njesi bisnesi ne katin 0 te nje pallati 9 katesh. Ambienti eshte i pershtatshem per sherbime te ndryshme si parukeri,...

1,300€ / muaj
Ne Fillim Te Rruges Se Kavajes, Jepet Me Qira Zyre Ne N... - 138m2
Qender - Kavaja Street

Ne fillim te rruges se Kavajes, jepet me qira per zyra super apartament 2+1 me siperfaqe 138 m². Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te 2021 dhe...

300,000€
Ne Bllok, Shitet Bodrum Me Super Lokacion!!!! - 95m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne zonen e Bllokut, prane Lanes shitet bodrum me hyrje buze rruges kryesore me siperfaqe 95.1 m neto te matura dhe 41.2 m2 te reflektuara ne certifika...

418,000€
Ne Astir, Shitet Ambient Biznesi Buze Rruges Kryesore!!... - 182m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne zonen e Astirit ne nje nga rruget me te frekuentuara shitet ambient biznesi ne katin 0, buze rruges kryesore. Ambienti ka siperfaqe totale 182 m2 d...

900€ / muaj
Prane Atsh, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra 200M2! - 200m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

Prane Atsh jepet me qera per zyra ambient rreth 200m2 ne katin e dyte te nje vile me akses shume te mire! Hapesira eshte e ndare ne 5 ambiente zyrash...

270,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Amerikan 3, Shitet Ambient Biznesi Open Space!... - 146m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Ne nje kompleks perballe Amerikan 3, shitet ambient biznesi open space. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 146.3 m² dhe ndodhet ne katin zero te n...

195,000€
Ne Fillim Te Myslym Shyrit, Shitet Ambient Komercial !! - 39m2
Myslym Shyri - Rruga Reshit Çollaku

Prane Albtelekom, ne rrugen “Myslym Shyri” shitet ambient biznesi me siperfaqe 38.55m² ne katin zero te nje pallati te ri. Ambienti ka fasade te madhe...

417,500€
Ne Myslym Shyr, Prane Albtelekom, Shitet Ambient Biznes... - 84m2
Myslym Shyri - Rruga Reshit Çollaku

Prane Albtelekom, ne rrugen “Myslym Shyri” shitet ambient biznesi me siperfaqe 83.5m² ne katin zero te nje pallati te ri. Ambienti aktualisht eshte i...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Selvise, Shitet Ambient Biznesi !! - 44m2
Selvia - Rruga Siri Kodra

Prane Selvise, ne rrugen “Siri Kodra” shitet ambient bisnesi me siperfaqe neto 43.5 m². Hapesira eshte open space me nje tualet dhe me fasaden ballore...

350,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Domje, Shitet Vile 3 Kateshe Me Mbi 1000M2 Hapesire... - 340m2
Domje - Domje Tirane

Ne Domje Koder, prane autostrades shitet nje vile tre kateshe e rrethuar me 1020m² toke e sistemuar me gjelberim dhe pemetari duke e bere nje ambjent...

1,500€ / muaj
Ne Bulevardin Zogu I, Jepet Me Qira Apartament Per Ambi... - 155m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Ne fund te Blv. “Zogu I” ne nje zone mjaft optimale per biznes jepet me qira apartament per ambjent komercial. Prona ndodhet ne katin e pare mbi dyqan...

800€ / muaj
Ne Qender, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Totalish... - 96m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender te Tiranes, jepet super apartament 2+1 me qera! I mobiluar totalisht me cdo gje qe ju nevojitet! I sapo investuar me kapot te brendeshme, e...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Vilat Gjermane, Jepet Me Qira Kati I Pare I Nje Vile... - 177m2
Vilat Gjermane - Rruga Vilat Gjermane

Tek Vilat Gjermane, jepet me qira kati i pare i nje vile me hyrje te dedikuar. Siperfaqja e banuar eshte prej 177m2 dhe organizohet ne nje sallon pri...

215,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 I Pershtatur Per Biznes... - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Zonen e Bllokut, prane sheshit Willson, shitet apartament 3+1 i cili shfrytezohet si ambient biznesi me siperfaqe neto 106m². Apartamenti ndodhet n...

2,000€ / muaj
Ne Yrshek, Jepet Me Qira Vile Per Biznes!!! - 360m2
Yrshek - Rruga Ali Pashë Gucia

Ne Yrshek jepet Vile me Qera. Vila eshte 3 kate dhe ka siperfaqe toke prej 860m². Cdo kat ka siperfaqe banimi prej 120m². Kati pare ka 4 ambjente dhe...

105,000€
Shitet Ambient Komercial Ne Bllok! - 35m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen “Sami Frasheri”, shitet ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje godine 5-kateshe. Investimet ne ambient jane mjaft cileso...