Ne Kompleksin "Olive Park", ne Sauk, Shitet Super Vile !!!! - 390m2

E pa mobiluar
580,000€

  • Rruga Sauku
  • 72

Përshkrimi i pronës

REFAK087282 - Tek Rezidenca "Olive Park” ne Sauk, shitet Vile me cmim okazion ne faze suvatimi !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje vendndodhje shume te mire, ne mes te gjelberimit dhe ajrit te paster. Kompleksi rezidencial modern ndodhet ne Sauk, buze rruges se “Elbasanit”, shume prane Liqenit Artificial.Vila organizohet ne 2 kate mbi toke dhe 1 kat nentoke, ku siperfaqe parcele eshte 389.5m² nga te cilat siperfaqe totale e viles 295m² ,me pishine ne pjesen e pasme te viles dhe parkim jashte ne oborr.Vila ka orientim Jug-Lindje dhe organizohet si me poshte; Kati -1 me siperfaqe 95m² ka ambient per kantine, palester ose studio, etj, depo, dhome teknike per vilen, dhome teknike per pishinen, tualet. Kati 0 me siperfaqe 93.1m² ka sallonin me 3 ambiente, gatimi+ngrenie+ndenjie me fasade qe akseson nga pishina, dhome gjumi dhe tualet. Kati 1 me siperfaqe 106.9m² ka korridor,dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi te tjera me ballkon me vete dhe nje tualet te dyte. E gjitha taraca e Viles eshte e shfrytezueshme me sip 106.9 m/2 e rrethuar me xham te temperuar ne lartesine 1.20m2. Po ashtu vila ka 2 poste parkimi mbi toke. Rezidenca eshte unike bashkekohore ne llojin e saj, ku gjelberimi, kopshtet dhe hapesirat publike zene nje perqindje te konsiderueshme te siperfaqes se truallit. Rezidenca Olive Park do te ofroje punime shume cilesore, arkitekture moderne, me drite natyrale gjate gjithe dites fale orientimit shume te mire Jug-Lindje, standart te larte jetese, komoditet, ambiente rekreative si fushe tenisi dhe futboll/basketboll, siguri dhe administrim 24 ore, sherbime mirembajtjeje etj. Projekti eshte projektuar ne harmoni me natyren e cila ju jep mundesi banoreve te jetojne shendetshem ne privatesi dhe te shijojne peisazhet dhe oborret e gjelberuara. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 390m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Sauku
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 2

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

494,000€
Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okaz... - 291m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cil...

300,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba, ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshe me 2...

4,300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Total... - 900m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Collaket

Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! Vila eshte e organizuar ne 4 kate, me siperfaqe totale ndertimi 400 m2 dhe...