2,600€ / muaj

3,000€ / muaj

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Vile 3-Katshe Per Bi... - 500m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Fillim Te Rruges Se Kavajes, Perballe Xhamise Jepet Me Qira Vile 3-katshe Per Biznes. Vila organizohet ne tre kate, kati i pare, ka korridorin shpe...

4,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Teg, Jepet Me Qira Vile 3 Kateshe Totalisht E Mob... - 500m2
TEG - Rruga Xhaferr Shaba

Prane Teg,Jepet Me Qira Vile 3 Kateshe Totalisht E Mobiluar Per Banim!!! Vila ndodhet ne nje zone me shume qetesi, relaks, privatesi dhe ne qofte se d...

450,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion!!! Ne Farke Shiten Tre Vila Me Pamje Fantastike... - 1000m2
Farke - Rruga Pjeter Budi

OKAZION!!! Ne Farke Shiten Tre Vila Me Pamje Fantastike + 1350 M2 Truall! Vilat ndodhen ne zonen e Farkes, prane liqenit, zone e cila karakterizohet n...

2,000€ / muaj
Ne Yrshek, Jepet Me Qira Vile Per Biznes!!! - 360m2
Yrshek - Rruga Ali Pashë Gucia

Ne Yrshek jepet Vile me Qera. Vila eshte 3 kate dhe ka siperfaqe toke prej 860m². Cdo kat ka siperfaqe banimi prej 120m². Kati pare ka 4 ambjente dhe...