Ne Selite, Shitet Vile 4 Kateshe Me Papafingo Ne Nje Zone Ne Zhvillim E Siper!!! - 673m2

E mobiluar
730,000€

  • Selitë, Tirana
  • 105

Përshkrimi i pronës

REFED676638 - Ne Selite, Shitet Vile 4 Kateshe Ne Nje Zone Ne Zhvillim E Siper !!! Vila ka kater kate dhe nje papafingo me nje siperfaqje totale te nderteses 673m2. Siperfaqe trualli 270m2 nga i cili 104.7m2 siperfaqe ndertimore. Vila organizohet nga bodrumi me nje siperfaqe 98.6 m2, kati perdhe i saj me nje siperfaqe prej 104.7 m2. Kati i pare i mobiluar, me nje siperfaqe prej 125.8m2 i organizuar ne: sallon, tre dhoma, dy tualete, dhe dy ballkone. Kati i dyte i viles eshte i mobiluar, me nje siperfaqe prej 125.8 m2 i organizuar ne: sallon, tre dhoma, dy tualete, dy ballkone. Kati i trete i viles me nje siperfaqe prej 125.8 m,2 i organizuar ne: sallon, tre dhoma, dy tualete, dy ballkone. Kati i katert dhe i fundit i viles organizohet si papafingo me nje siperfaqe prej 92m2 nga e cila 2/3 e mbuluar me cati, dhe 1/3 e zbuluar. Rreth viles ka hapesire toke e cila mund te shfrytezohet ne menyra te ndryshme si p.sh: kopesht i vogel. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara te Tiranes, me akses ne disa nga zonat me te rendesishme. Perbehet nga 10 dhoma ,8 tualete ,4 ballkone dhe mundesi parkimi. Vila ofron qetesine e periferise dhe pse eshte ne nje lagje qyteti e cila te ofron komoditet jetese. Zona në të cilën ndodhet vila ofron një shumëllojshmëri facilitetesh si : shkolla, kopshte, linja transporti urban etj., për një jetesë sa më komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 673m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 5
Zona Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Rruga Selitë, Tirana
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 5

Tipare

Garazh Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Papafingo Pamje Fasade Xhami Post Parkimi Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

400,000€
Ne Selite, Shitet Vile 3 Kateshe E Mobiluar Me Pamje Fa... - 355m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Rruga Ilia Dilo Sheperi

Ne Selite, Shitet Vile 3 Kateshe E Mobiluar Me Pamje Fantastike Te Qytetit!!! Vila organizohet ne 3 kate oborr i sistemtuar me peme frutore dhe peme d...

699,000€

730,000€

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Vile Fantastike... - 491m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkua...