Ne Selite, Shitet Vile 4 Kateshe Me Papafingo Ne Nje Zone Ne Zhvillim E Siper!!! - 673m2

Furnished
730,000€

  • Selitë, Tirana
  • 105

Property Description

REFED676638 - Tek Selita Shitet Vile 4 kate Plus Papafingo Ne Nje Zone Ne Zhvillim e Siper !!! Vila ka kater kate dhe nje papafingo , siperfaqja bruto eshte 720m2 . Organizohet nga: - Bodrum. 100 m2 ; - Kati 1, i parregulluar , me siperfaqe 125 m2; Kati 2 i mobiluar, me siperfaqe 125 m2 , Sallon, tre dhoma, 2 banjo, 2 ballkone ; Kati 3 i mobiluar, 125 m2. Sallon, 3 dhoma, 2 banja, 2 ballkone; Kati 4, i mobiluar. 125 m,2. Sallon, 3 dhoma, 2 banja, 2 ballkone ; Papafingo, 125 m2. nga e cila 2/3 e mbuluar me cati. dhe 1/3 e zbuluar. Rreth viles ka hapesire toke e cila mund te shfrytezohet ne menyra te ndryshme si p.sh kopesht te vogel .Vila ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara te Tiranes , me akses ne disa nga zonat me te rendesishme. Perbehet nga 10 dhoma ,5 tualete ,4 ballkone dhe mundesi parkimi .Vila ofron qetesine e periferise dhe pse eshte ne nje lagje qyteti e cila te ofron komoditet jetese. Orientimin e ka Jug -Lindje -Veri -Perendim .Zona në të cilën ndodhet vila ofron një shumëllojshmëri facilitetesh për një jetesë sa më komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 673m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 5
Zone Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Street Selitë, Tirana
Construction Year 2012
Total Building Floors 5

Features

Garage Balcony Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation Attic View Window screens Parking post Mortgage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

400,000€
Ne Selite, Shitet Vile 3 Kateshe E Mobiluar Me Pamje Fa... - 355m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Rruga Ilia Dilo Sheperi

Ne Selite Shitet Vile 3 Kateshe Me Pamje Fantastike Te Qytetit !!! Vila organizohet ne 3 kate , oborr i sistemtuar me peme frutore dhe peme dekorativ...

699,000€

730,000€

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Vile Fantastike... - 491m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkua...