77,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollsh... - 106m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme! Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati ndertim i ri me ashensor. Apartam...

88,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire!! - 117m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, Shitet Apartamet 2+1+2 I Sapo Investuar Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ka siperfaqe totale 117 m2 dhe neto 108 m2 dhe ndodhet ne k...

53,000€
Ne Ali Dem, Prane Shkolles "Kushtrimi Lirise" Shitet Ap... - 64m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem, Prane Shkolles "Kushtrimi Lirise" Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim. Apartamenti ka siperfaqe 63.7 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te n...

E RE
105,600€

107,600€

Ne Don Bosko, Tek Tirana Trio Towers Residence Shitet A... - 105m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Tek Tirana Trio Towers Residence Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion Per Vetem 1020 euro m2. Apartamenti ka nje siperfaqe totale pre...

145,000€

150,000€

Prane Mozaikut Te Tiranes, Shitet Apartament 3+1 Me Hap... - 125m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Vëllezërit Manastirli

Prane Mozaikut te Tiranes shitet apartament 3+1+2 me hapsira te bollshme me orientim perfekt jug-lindje. Apartamenti ka siperfaqe totale 125 m2 ndodhe...

918,000€
Ne Rrugen E Elbasanit, Tek 'Lion Park Residence' Shitet... - 262m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit, Tek 'Lion Park Residence' Shitet Super Apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat...

67,600€
Tek "Aura Complex", Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazi... - 68m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek "Aura Complex", Ne Laprake, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te njeres prej godinave te kompleksit ne faze...

103,700€
Tek "Aura Complex", Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazi... - 104m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek "Aura Complex", Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te njeres prej godinave te kompleksit qe momen...

380€ / muaj
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Apartament 1+1 M... - 65m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne rrugen 'Dritan Hoxha' prane kullave Hawai, jepet me qira apartament 1+1 me hapesira te bollshme me siperfaqe 65 m2 ne katin e 3 te nje ndertimi 6...

330€ / muaj
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I... - 65m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne rrugen 'Dritan Hoxha' prane kullave Hawai, jepet me qira apartament 1+1 me hapesira te bollshme me siperfaqe 65 m2 ne katin e 3 te nje ndertimi 6 k...

53,700€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Organizim Perfekt, M... - 72m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit shitet Apartament 1+1 me organizim perfekt, ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te nje kompleksi o...

350€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tualete Me Hap... - 106m2
Astir - Rruga Gjergj Elez Alia

Ne Astir, prane fabrikes se miellit, jepet me qira apartament 2+1+2 i investuar me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje palla...

160,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesi... - 111m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek bulevardi i ri, ne nje kompleks te ri dhe cilesor shitet apartament 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme dhe me orientim perfekt. Apartamenti ndo...

123,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndert... - 65m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga e Barrikadave, prane shkolles 9-Vjecare "Lidhja e Prizrenit" shitet apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ban...

170,000€
Tek Blloku I Ambasadave, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hap... - 122m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Skënderbeg

Prane 'Bllokut te Ambasadave' shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte nje pallati pese katesh ekzistues d...

650€ / muaj
Prane Kopshtit Zoologjik, Jepet Me Qira Super Apartamen... - 100m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zoologjik, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete, me hapesira te bollshme dhe me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te n...

E RE
147,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1+3 Me Hapsira Te Bollshm... - 155m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir prane Njesise Bashkiake nr 14, shitet apartament 3+1+3 tualete me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertimi 9 kat...

E RE
121,000€
Ne Rezidencen "Kopshti Botanik", Shitet Apartament 2+1+... - 105m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Ne Rezidencen "Kopshti Botanik" ne rrugen Kodra e Diellit, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe bruto 105.4 m2 dhe neto 91.6 m2, ne katin e 5 banim te...

700,000€
Tek Turquoise Marine, Ne Gjirin E Lalzit Shitet Super V... - 772m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Shitet super vilë tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me...

E RE
320,000€
Tek Lake View, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Lokacio... - 165m2
Liqeni Artificial - Rruga Kristo Luarasi

Tek Liqeni i Tiranes, ne Rezidencen Lake View, shitet super apartament 3+1+2, me siperfaqe totale 166m2 nga te cilat 124m2 jane siperfaqe e banimit, 2...

131,200€
Tek San Pietro Rezidence, Ne Gjirin E Lalzit Shitet Sup... - 82m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Tek San Pietro Rezidence, Ne Gjirin e Lalzit, Shitet Super Apartament 1+1 me nje siperfaqe totale 82 m2 dhe neto 75.4 ne katin dyte te nje godine 3-ka...

E RE
90,000€
Prane Shkolles Deshmoret E Lirise, Shitet Apartament 2+... - 87m2
Sheshi Wilson - Rruga Zef Jubani

Prane shkolles "Deshmoret e Lirise" shitet apartament 2+1 me siperfaqe 87.1m2, ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne...

E RE
40,000€

48,000€

Tek Oxhaku, Shitet Ambient Biznesi Per Investim !! - 30m2
Oxhaku - Rruga Belul Hatibi

Tek Oxhaku, prane Xhamise, Shitet Ambient Biznesi Per Investim!! Ambienti ndohet ne katin 0 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Siperfaqja e ketij ambi...

1,200€ / muaj

1,500€ / muaj

Prane Shkolles "Petro Nini Luarasi", Jepet Me Qira Supe... - 157m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Shkolles "Petro Nini Luarasi", jepet me qira super apartament 3+1+2 ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartamenti nd...

118,000€
Cmim i diskutueshem

125,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 Mundesi Sh... - 103m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, buze unazes se madhe, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 103 m2 97 m2 neto ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh i mireadm...

2,100€ / muaj
Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 256m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Prane Martenitetit Jepet Me Qira Ambient Biznesi. Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te mirembajtur te vitit 2004...

2,800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Spitalit Ushtarak, Jepen Me Qira Dy Kate Ambient... - 720m2
Laprake - Rruga Azem Galica

Prane Spitalit Ushtarak, ne rrugen Azem Galica, jepen me qira 2 kate ambient biznesi ne nje godine 5 kateshe. Ambientet ndodhen buze rruge ne nje godi...

112,000€

115,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapsira Te Bollsh... - 118m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, prane rruges kryesore shitet apartement 2+1+2 i investuar dhe me orientim perfekt. Apartamenti ka siperfaqe totale 118 m2 dhe ndodhet ne kat...

E RE
102,500€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 108m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1+2 me cmim okazion per vetem 950 euro m2. Garden Residence Turdi...

E RE
129,000€
Tek Kthesa Kamzes, Shitet Apartament 4+1+2 Me Shume Ha... - 177m2
Kthesa e Kamzes - Rruga Kastriotet

Tek Kthesa Kamzes Shitet Apartament 4+1+2 Me Hapesira Te Bollshme! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me ash...

E RE
350€ / muaj
Prane Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 46m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Prane Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Buze Rruge. Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje godine 2 kateshe te rikonstruktuar dhe organiz...

1,750€ / muaj
Ne Yzberisht Tek Rrethrrotullimi, Jepet Me Qira Dyqan B... - 115m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Te Rrethrrotullimi ne Yzberisht, jepet me qira ambient me siperfaqe neto 115 m2 ne katin 0 te nje pallati 10 katesh te mireadministruar. Njesia organi...

120,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Verande... - 116m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 3+1+2 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim ose kati i 2 teknik te nje pallati 5 katesh te vitit 2...

175,000€
Tek Kopshti Botanik, Shitet Super Duplex 2+1+3 Me Pamje... - 161m2
Kopshti Botanik - Rruga Kodra e Diellit

Te Kopshti Botanik shitet super dublex 2+1+3 me pamje fantastike, me siperfaqe totale 161 m2 e cila ndodhet ne kati e 5-6 te nje pallati te ri me ashe...

150,000€

178,000€

Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore Shitet Apartament, Mund... - 81m2
Laprake - Rruga Lord Bajron

Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore Shitet Apartament, Mundesi Ideale Investimi Per Biznes !! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzistues 4 kates...

E RE
105,000€
Cmim i diskutueshem

110,000€

Tek Shkolla Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim... - 72m2
Shkolla e Baletit - Rruga Mihal Grameno

Prane Shkolles se Baletit, shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 71.5 m2 ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh i mireadministruar pa ashensor, nderti...

E RE
78,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 106m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, Prane Anna Market, Shitet Apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe bruto 105.88 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 7 katesh i mireadminis...

160,000€
Ne Laprake, Tek Kompleksi E-88, Shitet Apartament 2+1+2... - 110m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Shitet Apartament 2+1+2, tek Kompleksi E-88, ne Laprake. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt, ndodhet ne katin e pare banim te nje pallat...

1,500€ / muaj
Tek "Joy Residence", Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 147m2
TEG - Lundër 1

Tek Joy Rezidence, prane Qëndrës Tregtare TEG, Jepet me qira super apartament 2+1+2 e sapo investuar dhe e pa banuar me pare, pjese e nje nga rezidenc...

89,900€
Prane Xhamllikut, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te... - 75m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Prane Xhamllikut, shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 74.82 m2 dhe neto 64.41 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 8 katesh i mireadministruar...

136,400€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Ok... - 85m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna e Paristi, Objekti White Tower, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Kleringu, Per Vetem 1600 Euro/m². Apartamenti me siperfaqe bruto 85.2 m² dhe...

165,000€
Tek Rruga Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira... - 117m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Nasi Pavllo

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 117 m2, tek Rruga Elbasanit, prane Drejtorise se Higjenes. Apartementi ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues....

130,500€

139,500€

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 2+1... - 127m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Zallit

Te Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe bruto 126.79 m2 dhe neto 106.54 m2 ne katin e 2-te te nje pallati 4 kates...

181,000€
Tek Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim T... - 117m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !! Gardenia, Rezidencë e re, tepër cilësore, me vendodhje e cila është vetëm 6 minuta larg...

E RE
700€ / muaj

800€ / muaj

Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 136m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zoologjik, jepet me qira apartament 3+1+2 tualete, me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati 4 kat...

200,000€
Tek Garden Building, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planim... - 110m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Dhe Strukture Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e 18 dhe eshte i organizuar n...

68,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me P... - 71m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 1+1 me planimetri te rregullt . Garden Residence Turdiu eshte...

500€ / muaj
Tek Selvia, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 110m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Tek Selvia, Prane Supermarket Spar, jepet me qira apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati shum...

60,000€

63,000€

Tek Kompleksi Grand, Shitet Ambient Biznesi Per Investi... - 42m2
kompleksi Grand - Rruga Todi Shkurti

Tek Kompleksi Grand, Shitet Ambient Biznesi !! Ambienti eshte i organizuar nga nje hapesire e vetme openspace dhe 1 tualet. Ambienti ka fasade xhami,...

94,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartamenti 2+1 Me Hapesira T... - 88m2
Rruga Fortuzi - Rruga Fortuzi

Te Rruga Fortuzi, prane shkolles Jeronim De Rada, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 88 m2 ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh i mireadminsitruar pa...

94,000€
Cmim i diskutueshem

96,000€

Ne Qytet Studenti, Tek Rezidenca Ana Shitet Ambient Biz... - 65m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Ne Qytet Studenti, Tek Rezidenca Ana, Shitet Ambient Biznesi !! Ambienti eshte i organizuar nga nje hapesire e vetme openspace dhe 1 tualet. Ambienti...