87,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 Buze Rrug... - 88m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, prane Big Market shitet apartament 2+1+2 Me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 88 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pall...

115,000€
Tek Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 Me Hapes... - 120m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri Boulevard

Tek Pallati me Shigjeta, shitet apartament 2+1 me hapesire te bollshme buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe neto 100 m2 dhe 20 m2 verande nd...

650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Gjimnazi ''petro Nini Luarasi", Jepet Me Qira Apart... - 105m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Tek Gjimnazi ''Petro Nini Luarasi" prane supermarket Spar jepet me qira super apartament 2+1 totalisht i investuar me shume drite dhe hapesira te boll...

62,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt... - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi ne rrugen "Idriz Dollaku" prane Xhamise shitet apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh...

50,000€
Prane Xhamllikut, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te... - 55m2
Xhamlliku - Rruga Gjolek Kokona

Prane Xhamllikut tek Restorant Alteo Shitet apartament 1+1 me hapesira te bolleshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5-katesh ekzis...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 112m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Tek Bulevardi i Ri i Yzberishtit, prane Gega Oil, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 9-kate...

95,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 110m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi ne rrugen "Idriz Dollaku" prane Xhamise shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-kate...

58,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Hotel Diplomat 2, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per... - 63m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Prane Hotel Diplomat 2, ne rrugen "Irfan Tomini" shitet apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh...

70,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1+2 Ballkone, Buze Rrug... - 94m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne rrugen "Dritan Hoxha" tek kryqezimi i Laprakes shitet apartament 2+1+2 Ballkone buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe bruto 94 m2 dhe 85 m...

65,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamlliku, Shitet Apartament 2+1+ Studio Buze Rruge... - 81m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Tek Xhamlliku, prane Bar Trinity shitet apartament 2+1+Studio buze rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh nder...

93,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion! Tek Atsh, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fanta... - 96m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

Tek ATSH, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet n...

450€ / muaj
Tek Piazza, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investu... - 86m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Pas Piazzes, ne rrugen "Sulejman Pasha" Jepet me qira super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-ka...

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 75m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Dervish Hatixhe

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtatshem Dhe Per Ambjent Biznesi!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te m...

79,000€
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt... - 87m2
Porcelan - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Porcelan, ne rrugen "Kongresi i Manastirit", prane bar Alehandro, shitet apartament me orientim perfekt Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e...

122,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosco, Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !... - 109m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosco, Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri 8 katesh te mireadministruar m...

E RE
60,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite !... - 51m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen "Kongresi i Lushnjes" prane Supermarket Spar shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n...

415€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 !! - 120m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues me shkalle dhe administrim shume te mire. Apa...

E RE
400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Gjimnazi "ismail Qemali", Jepet Me Qira Apartament... - 88m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Ne rrugen "Tefta Tashko" prane Gjimnazit "Ismail Qermali" jepet me qira apartament 2+1 I mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati...

E RE
350€ / muaj
Prane Sheshit Willson, Jepet Me Qira Ambient Komercial... - 50m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

Prane Sheshit Willson, pas Supermarket Xhangollit jepet me qira ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 8-kateshe ndertim...

E RE
99,000€
Cmim i diskutueshem

107,000€

Prane Shkolles Se Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 Me Su... - 102m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles Se Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 Me Super Planimetri !! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri te mireadministru...

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Stacioni I Trenit, Shitet Apartament 2+1+2 Me H... - 116m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish-Stacioni I Trenit, prane Gjykates se Krimeve te Renda shitet apartament 3+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katine 8...

85,000€
Cmim i diskutueshem

95,000€

Ne Fresk, Shitet Super Papafingo 3+1+2 Me Hapesira Te B... - 158m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, ne Rrugen "Muhamet Deliu" prane Furre Buke "Melisa" Shitet super papafingo 3+1+2 tualete me hapesira te bollshme dhe me verande. Papafingo m...

60,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inv... - 59m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, prane "Bocca Caffe" shiten dy apartamente 1+1 te pershtatur ne nje apartament 3+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te...

1,500€ / muaj
Tek Air Albania, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 M... - 158m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Ne zonen me te preferuar te Tiranes tek Stadiumi "Air Albania" Prane Pasticeri Venezia jepet me Qira super apartament 3+1+2 tualete me pamje fantastik...

350€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 79m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Tek Liqeni i Thate ne rrugen e "Ullishtes" jepet me qira apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 5-katesh te...

52,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komercial Ideal Pe... - 29m2
Komuna e Parisit - Rruga Komuna e Parisit

Ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Komuna e Parisit prane Lulishtes shitet ambient komercial ideal per investim. Ambienti ndodhet ne kat...

63,000€
Tek News 24, Shitet Apartament 2+1+2 I Pa Banuar Me Par... - 115m2
Shkozë - Rruga Ali Shefqeti

Ne Shkoze prane "NEWS 24" ne rrugen "Ali Shefqeti" shitet apartament 2+1+2 tualete i pa banuar me pare. Apartamenti me siperfaqe 115.5 m2 ndodhet ne k...

137,000€
Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri... - 113m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Te ish Parku i Autobuzave, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, shitet Apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne...

95,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen "endri Keko", Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 101m2
Materniteti i Ri - Rruga Endri Keko

Ne Rrugen "Endri Keko" prane Furre Buke "Balliu" shitet apartament 2+1 me dy ballkone me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje...

E RE
88,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !! - 104m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, ne kompleksin Alb Edil, shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri teper cilesor. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te...

63,000€

72,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te L... - 55m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni I Thate ne Rrugen "Peti" shitet apartament 1+1 me pamje te lire. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pall...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 I... - 107m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Ures se Delijorgjit shitet apartament 3+1+2 tualete i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pall...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Super Apartament 1+1 Tot... - 57m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Zef Jubani

Prane Stadiumit Dinamo, ne rrugen "Zef Jubani" Shitet super apartament 1+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati...

E RE
80,000€
Cmim i diskutueshem

85,000€

Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te... - 90m2
Rruga Fortuzi - Rruga Fortuzi

Tek Rruga "Fortuzi" prane Shkolles "Jeronim De Rada" shitet Apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje palla...

110,000€
Cmim i diskutueshem

117,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !... - 113m2
21 Dhjetori - Rruga Emil Legrand

Tek 21 Dhjetori, prane Postes shitet apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje ndertese 4-kateshe ndertim i vitit 20...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Blloku, Jepet Me Qira Apartament 3+1 I Pershtat... - 60m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Tek Ish Blloku, Jepet Me Qira Apartament 3+1 I Pershtatshem Per Zyre!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit te nje pallati ekzistues i vitit...

700€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Biznesi !! - 70m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Tek Myslym Shyri, Prane Drejtorise Se Policise Jepet Me Qira Ambient Biznesi! Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge. Ambi...

E RE
170,000€

200,000€

Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2 Ideal Per Investim!! - 155m2
Blloku - Rruga Dora D'Istria

Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2 Ideal per Investim !! Planimetria e rregullt e apartamentit ben te mundur adoptimin ne dy hyrje 2+1 dhe 1+1 !! Apart...

440,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Air Albania, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje... - 158m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Ne zonen me te preferuar te Tiranes tek Stadiumi "Air Albania" Prane Pasticeri Venezia shitet super apartament 3+1+2 tualete me pamje fantastike nga P...

52,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 89m2
Fresku - Rruga Aleksander Konda

Mes zones se Freskut dhe Shkozes ne rrugen "Aleksander Konda" shitet apartament 2+1 me hapesire te bollshme ne ndertim te ri. Apartamenti me siperfaq...

600€ / muaj

700€ / muaj

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 141m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ka nje siperfaqe te madhe dhe nje ballkon me pamje nga...

109,000€
Tek Kompleksi Fiore Di Bosco, Shitet Apartament 2+1 Me... - 105m2
Don Bosko - Don Bosco

Tek Kompleksi Fiori Di Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te nje pallati te ri me ashensor. Apa...

150,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 4+1 Me Hapesira Te Boll... - 188m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, prane Viva Market, Shitet Apartament Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati 8 katesh ndertim i 5 v...

139,700€
Cmim i diskutueshem

150,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale I... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues buze rruge me pamje fantastike. Apartamenti org...

62,000€
Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Boll... - 110m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Tek Fresku, Prane shkolles "17 Shkurti" shitet Apartamnet 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 7-...

72,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Oxhaku Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshm... - 90m2
Oxhaku - Rruga Zihni Sako

Tek Oxhaku Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !! Lokacioni i apartamentit ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentura te Tiranes, tek kthesa...

E RE
80,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen Asim Vokshi, Shitet Apartament 2+1 Prane Rrug... - 85m2
Harry Fultz - Rruga Asim Vokshi

Tek Rruga "Asim Vokshi" prane Bankes Credins, shitet apartament 2+1 me shume drite prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje...

160,000€
Cmim i diskutueshem

167,000€

Tek Nisharaku, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 139m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Tek Nisharaku, Shitet Super Apartament 3+1 !! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe lidhet lehtesisht me segmentin e...

200,000€

250,000€

Tek Gjimnazi ''petro Nini Luarasi", Shitet Super Aparta... - 155m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Tek Gjimnazi ''Petro Nini Luarasi" prane supermarket Spar shitet super apartament 3+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti n...

93,000€
Ne Yzberisht, Shitet Super Papafingo 2+1 Me Pamje Te L... - 121m2
Yzberisht - Rruga Astrit Losha

Ne Yzberisht, prane Kompleksit Molla shitet super papafingo 2+1 me pamje te lire. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje palllati 9-katesh te mi...

99,000€
Tek Kompleksi Rezidencial Fiore Di Bosco, Shitet Aparta... - 96m2
Don Bosko - Don Bosco

Tek Kompleksi Fiori Di Bosko, Shitet Apartament 2+1 !! Fare pranë qëndrës së kryeqytetit, e arritshme nga tre akse rrugësh kryesore, por maksimalisht...