Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 64m2

E mobiluar
96,000€

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 139
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR577515 - Ne Yzberisht, Tek Bulevardi Migjeni Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 64 m2, Neto 54.34 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim ose per investim pasi zona ofron te gjithe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe gjithashtu eshte nje zone qe ka kerkesa te larta per qira. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 64m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 8
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga 3 Deshmoret
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
350€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Misto Mame, Tek Pallatet Cabej, Jepet Me Qira Aparta... - 55m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Artin Basha

Ne Misto Mame, Tek Pallatet Cabej, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh, me ashen...

E RE
90,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 1+1 Nderti... - 67m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 1+1, Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 67.3 m2, neto 58.2 m2 ndodhet ne kat...

E RE
80,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 60 m2, siperfaqe neto 54 m2 ndodhet ne kati...