Ne Fresk, Shitet Ambient Komercial Per Investim !! - 44m2

E pa mobiluar

57,000€

55,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 89

Përshkrimi i pronës

REFUR574576 - Tek Fresku, ne rrugen "Muhamet Deliu", prane Supermarket Spar 2 shitet ambient komercial i pershtatshem per nje shumllojshmeri biznesesh. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 6-katesh ndertim i vitit 2005. Ambienti eshte Open-Space me fasade xhami cka ju jep mundesine per brandimin e biznesit tuaj. Ambienti disponon dhe dy Garazhde te mbyllur me siperfaqe neto nga 13 m2 me cmim extra 10000 euro secili (opsionale). Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 44m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Garazh Orientimi Perendim Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

120,000€
Cmim i diskutueshem

130,000€

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Shitet Ambient Kome... - 85m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Shitet Ambient Komercial Open Space . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 7-katesh dhe organizohet nga n...

105,000€

110,000€

Ne Fresk , Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per... - 186m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk,Afer Bar Dion, Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per Investim !! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 6 katesh te miradminist...

57,000€
Prane 21- Dhjetorit, Shitet Ambient Biznesi !! - 38m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frosina Plaku

Te rruga Frosina Plaku, prane shkolles Naim Frasheri shitet njesi biznesi. Dyqani eshte i organizuar nga nje ambjent te vetem openspace i cili eshte m...