Find the property you are looking for.

Search
or

New Properties

E RE
39,000€
Ne Kombinat, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rre... - 59m2
Kombinat - Rruga Hamdi Cenojmeri

Ne Kombinat, prane shkolles Myslym Keta shitet apartament 1+1 me siperfaqe 59 m2 ne nje katin e 3 te nje pallati 5 katesh parafabrikat te mirembajtur....

800€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Toptani Shopping Center, Jepet Me Qira Super Apar... - 110m2
Parlamenti - Rruga Myrtezim Këlliçi

Prane Toptani Shopping Center jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2 ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh me dy ashensore ndertim i vitit 20...

350€ / month
Prane Hipotekes, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 95m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Prane Hipotekes, Ne Rrugen Jordan Misja, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadmin...

63,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregul... - 81m2
Astir - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 81 m2 ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh te mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2008. Apartam...

128,000€

150,000€

Prane Ministrise Se Drejtesise, Shitet Apartament 3+1 M... - 111m2
Rruga Fortuzi - Rruga Fortuzi

Tek Rruga "Fortuzi" prane Hotel "Comfort" shitet apartament 3+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 9-te katesh me...

98,000€

99,750€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim T... - 94m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit ne "Rrugen e Zallit" Shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5-katesh ne ndert...

114,000€

118,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2, M... - 114m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 2+1+2 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone...

350€ / month
Tek Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !... - 115m2
Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit te nje pallati te ri e te mireadministruar me...

93,000€

97,000€

Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Super Apartament 2+1 I... - 102m2
Yzberisht - Boulevard Kashar

Ne Bulevardin e Ri te Kasharit shitet super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti gjendet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh te mireadministr...

88,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 123m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, prane Bar Bosfor shitet apartament 3+1 me siperfaqe 123 m2 ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh te mireadministruar me ashensor, ndertim i v...

E RE
700€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 125m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok, prane Ambasades Daneze, jepet me qira apartament 2+1+2, ne katin e peste te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe te pajisur me sistem...

79,000€
Tek Restorant Fresku, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim... - 115m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Prane Restorant Freskut, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 banim ne nje pallati 9 katesh ndertim i vitit 2009 te mirembajtur dhe me ashenso...

71,000€
Tek Kompleksi Oasis, Shitet Super Apartament 1+1 Me Pla... - 79m2
Astir - Rruga Nexho Konomi

Tek kompleksi OASIS, shitet super apartament 1+1, me planimetri dhe orientim fantastik. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te mirea...

400€ / month
Tek Liqeni Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 118m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe ka o...

E RE
41,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Njesi Biznesi Me Cmim Okazion !!! - 50m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, prane rruges Muhamet Deliu shitet njesi biznesi me sipefaqe bruto 50.4 m2 dhe siperfaqe neto 45.2 m2 ne katin 0 te nje pallati 7 katesh nder...

E RE
206,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Me Hapesira Te Bolls... - 148m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Prane Big Market shitet njesi biznesi me siperfaqe bruto 148 m2 dhe neto 124 m2 ne katin 0 te nje pallati 8 katesh ndertim i vitit 2013....

E RE
650€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Jepet Super Apartament 2+1 Me Qira !! - 115m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Bllok, prane Hotel Metro, jepet me qira nje super apartament 2+1+2, ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe te pajisur me...

350€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 !! - 70m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartame...

850€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Zyre Buze Rruges... - 95m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Tek rruga e Elbasanit, ne fillim te rruges prane Alpha Bank jepet me qira zyre e mobiluar buze rruges kryesore. Zyra ndodhet ne katin e 3-te te nje pa...

66,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 91m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Tek Fresku, ne rrugen Muhamet Deliu shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te mirembajtur ndertim i vitit 2016. Apartamenti ka organizim si...

62,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Se Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Veran... - 55m2
Rr. e Kavajes - Rruga Shefqet Musaraj

Prane Rruges se Kavajes, shitet apartament 1+1 me verande ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka siperfaqe 55 m2 dhe nje verande te shf...

E RE
850€ / month
Ne Linze, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Me Pamje... - 239m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i lar...

78,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfe... - 104m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Perballe KMY-se shitet apartament 2+1+2 tualete me orientim perfekt Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 8-k...

E RE
177,100€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Tek Scanderbeg Residence, Shitet Apartament... - 77m2
Myslym Shyri - Rruga Reshit Çollaku

Tek Scanderbeg Residence, Shitet Apartament 1+1 !! Scanderbeg Residence eshte konceptuar si residence multifunksionale e cila ofron apartamente dhe am...

Agjentet Tane

Looking to sell your property?

Contact now

Blog

You are in safe hands

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet blandit turpis, nec hendrerit tellus. Aenean feugiat, augue vel tempor gravida, nunc quam sollicitudin quam, nec feugiat risus urna in nisi. Vestibulum rhoncus lacus nisi, at ullamcorper metus hendrerit sodales.

How much is your property worth?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.