E RE
125,000€
Te Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1, Me Hape... - 76m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1, Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 76 m2, dhe siperfaqe neto 64 m2, ndodhet ne...

125,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1, Me Post Parkimi Te... - 115m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, tek Eco Market, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar Dhe Me Post Parkmi Te Perfshire Ne Cmim!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 1...

83,000€
Perballe Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+,1... - 53m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri Boulevard

Perballe Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti, ndodhet ne katin e 1 banim ose i 3 nga toka te nje pallati...

98,000€
Perballe Me Spitalin Amerikan 3, Shitet Apartament 2+1,... - 82m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Perballe Me Spitalin Amerikan 3 Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!! . Apartamenti ka siperfaqe bruto 81.63 m2 dhe siperfaqe neto 70.49m2, dhe ndo...

75,000€

81,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Te Lire!!! - 81m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fillim Te Freskut, Prane Njesise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti me siperfaqe neto 72 m2 dhe siperfaqe bruto 81 m...

112,000€

120,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!... - 104m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu", Prane Deges Se Thesarit Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 104 m2...

155,000€
Tek Ish Parku, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bol... - 115m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Te Ish Parku, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh ndertim ekzistues i mireadminis...

105,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Invest... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Prane 21 Dhjetorit, shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 85 m2 ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh ekzistues i mireadministruar, ndertim i vitit 1...

70,000€
Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Or... - 53m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe totale 53 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekz...

E RE
700€ / muaj
Ne Rrugen E Dibres, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, Me... - 110m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri, Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim!! Apartamenti me siperfaqe bruto 103.75 m2 d...

73,000€

75,000€

Te Kthesa E Kamzes, Shitet Apartament 1+1+Verande, Me O... - 117m2
Kthesa e Kamzes - Rruga Kastriotet

Te Kthesa E Kamzes, Shitet Apartament 1+1+Verande, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe totale 117 m2 dhe siperfaqe neto 103 m2, ndodhet ne...

450€ / muaj
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem... - 65m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Te Kodra E Diellit, jepet me qira dyqan i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi!! Ambienti me siperfaqe totale 65 m2, ndodhet ne katin e pa...

170,000€
Tek Liqeni Thate, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira... - 122m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Tek Liqeni Thate Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti me siperfaqe bruto 122 m2 dhe siperfaqe neto 113 m2, ndodhet ne katin...

60,000€

69,000€

Tek Drejtoria E Policise Se Tiranes, Shitet Ambient Biz... - 22m2
Drejtoria e Policise - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Drejtoria E Policise , Shitet Ambient Biznesi, I Investuar Si zyre!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9-katesh te mireadministruar. Ambi...

400€ / muaj
Ne Rrugen "Siri Kodra", Jepet Me Qira Apartament 2+1, M... - 100m2
Frigoriferi - Rruga Siri Kodra

Ne Rrugen "Siri Kodra" Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe bruto 100 m2 dhe siperfaqe neto 90 m2, ndodhet ne...

125,000€

134,000€

Ne Misto Mame, Shitet Apartament 3+1+2 Me Planimetri Te... - 134m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, prane pallateve Derveni shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 125 m2 dhe bruto 134 m2 ne katin e 1 banim te nje ndertimi 8 katesh i m...

80,000€

90,000€

Tek Sheshi Willson, Shitet Ambient Per Zyra Openspace!... - 39m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Te Sheshi Willson Shitet Ambient Per Zyra Openspace!! Ambienti ndodhet ne katin e dyte te qendres Olympia dhe organizohet si nje ambient i vetem opens...

105,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 106m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, Prane Anna Market, Shitet Apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe bruto 105.88 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 7 katesh i mireadminis...

700€ / muaj
Prane Prokurorise Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per... - 130m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Hapesira Te Bollshme!! Ambienti me siperfaqe totale 130 m2, ndodhet ne katin e 3 dhe t...

170,000€
Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Hapesir... - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallai 8-katesh te mireadministruar me...

1,000€ / muaj
Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Jepet Me Qir... - 200m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bajram Curri Boulevard

Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re Jepet Me Qira Lokal Me Klientele Te Rregullt. Lokali ndodhet prane ures se re te kompleksit delijorgji dhe a...

120,000€
Tek Pazari I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te B... - 80m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Tek Pazari I Ri Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe totale 80 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati pese k...

109,000€
Cmim i diskutueshem

115,000€

Ne Fresk,Prane Restorant Qesaraka,Shitet Apartament 2+1... - 118m2
Fresku - SH54

Ne Fresk,Prane Restorant Qesaraka,Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt!! Apartamenti me siperfaqe bruto 119m² dhe 110m² neto ne kat...

700€ / muaj

800€ / muaj

Prane Sheshit Selvia, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshe... - 121m2
Selvia - Rruga Gjon Buzuku

Prane Sheshit Selvia, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! Dyqani me siperfaqe totale 121 m2, ndodhet ne katin 0 te...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesi... - 111m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek bulevardi i ri, ne nje kompleks te ri dhe cilesor shitet apartament 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme dhe me orientim perfekt. Apartamenti ndo...

92,000€

99,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire!!! - 139m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar. Apartamenti organizohet...

230,000€
Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Me Post Pa... - 109m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar !! Apartamenti ka siperfaqe neto 109 meter dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati...

620€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Mobi... - 125m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ash...

70,000€
Ne Fresk, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 42m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani me siperfaqe totale 42 m2, ndodhet ne fillim te rruges se teleferikut dhe ka fasade xhami nga rru...

68,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! - 69m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh te mireadministruar me ashensor dhe or...

450€ / muaj

500€ / muaj

Prane Gjykates Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Bi... - 40m2
Gjykata - Rruga Nikolla Jorga

Prane Gjykates Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Pershtatshem Per Aktivitete Te Ndryshme ! Ambienti me siperfaqe totale 40 m2, ndodhet ne ka...

108,000€
Cmim i diskutueshem
Te Ali Demi, Prane Xhamise, Shitet Apartament 2+1+2, Me... - 108m2
Ali Demi - Rruga Tomi Kristo

Te Ali Demi, Prane Xhamise, Shitet Apartament 2+1+2, Me Shume Hapesire !! Apartamenti me nje siperfaqe totale bruto 108m² dhe neto 94m², ndodhet ne nj...

102,000€

104,000€

Te Irfan Tomini, Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt Per In... - 118m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Te irfan Tomini, mbas Hotel Diplomat 2, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, ndertim ekzistues. Apartamenti organizohet...

175,000€
Cmim i diskutueshem
Te Nsharaku, Shitet Ambient Biznesi Perfekt Per Investi... - 42m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Isuf Elezi

Te Nisharaku, Ne Rrugen Isuf Elezi, Shitet Ambjent Biznesi I Investuar Si Kancelari. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5-katesh ekzistues, dh...

400€ / muaj
Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Pe... - 80m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe organi...

850€ / muaj
Te Nshraku, Jepet Dyqan Me Qira, Me Fasade Xhami1! - 118m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Sali Butka

Te Nshraku, Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Per Investim! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe organizohet si nje ambien...

78,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!! - 78m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje te ndetimi te ri 8-katesh ne fazen perfundimtare te punimev...

482,000€
Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Ambient Per Zyra, Mundesi I... - 150m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Te Stadiumi Dinamo, Shitet Ambient Per Zyra!! Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje prej pallateve me cilesore te zones dhe organizohet si nje ambie...

95,000€

100,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Investuar !! - 107m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, prane Bar Bosfor shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 107 m2, nga te cilat 58.2 m2 siperfaqe neto, si edhe 40 m2 verande e ndodhur ne...

217,400€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 2+1 Me P... - 114m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt . Objekti ndodhet ne nje zone te perfshire ne pjesen qendrore te qyteti...

118,000€
Prane Unazes Se Madhe Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1... - 118m2
Sauk - Rruga Selim Brahja

Prane unazes se madhe te Tiranes dhe prane Liqenit Artificial shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 118 m2 dhe siperfaqe neto 103 m2, ne katin e 4...

99,000€
Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Shitet Dyqan Perfe... - 80m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Shitet Dyqan Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe organizohet s...

45,000€
Tek 5-Maji, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Perfekt Per Investi... - 50m2
5 Maji - Rruga Gani Strazimiri

Te 5-Maj Shitet Dyqan Ne Katin 0 Perfekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mireadministruar dhe organizohet si nje a...

35,000€

36,500€

Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Shitet Dyqan... - 23m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Aleks Buda

Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati 8-katesh te mireadministrua...

650€ / muaj

800€ / muaj

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Dyqan I Persht... - 130m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati 5-katesh...

96,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 139m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te mireadministruar me ashe...

700,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Shitet Vile 4-Kateshe Totalisht E Mobil... - 105m2
Myslym Shyri - Rruga Islam Alla

Ne Myslym Shyr ,Shitet Vile 4-Kateshe Totalisht E Mobiluar Dhe Me Lokacionin Perfekt!!!Vila ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, me të...

350,000€
Prane Tegut Shitet Vile 3-Kateshe Me Nje Kat Parkimi Ne... - 606m2
TEG - Rruga Xhaferr Shaba

Prane Teg, Ne Mjull Bathore Shitet Vile 3-kateshe Me Nje Kat Parkimi Nentoke. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar qe te ofron qetesine dhe rel...

Te Kodra E Diellit,Shitet Vile Kater Kateshe Me Lokaci... - 499m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Ne zonen e Kodres Se Diellit, prane Big Market, Shitet nje Vile 4 Kateshe. Vila shtrihet ne truall 330 m² me gjurme ndertimi 103 m², duke e bere sip...

270,000€

280,000€

Ne Porcelan, Shitet Njesi Biznesi Bar-Kafe Prane Univer... - 170m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, prane Universitetit Europian Te Tiranes shitet njesi biznesi Bar-Kafe me siperfaqe neto 130 m2 dhe 40 m2 verande ne katin e 2 teknik te n...

Te Mozaiku I Tiranes, Shitet Apartament 4+1 Me Super In... - 311m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Mihal Ciko

Te Mozaiku i Tiranes, shitet apartament 4+1 me siperfaqe neto 311 m2 ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vi...