77,000€
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per In... - 57m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12 katesh te mireadministruar dh...

77,000€
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per In... - 54m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12 katesh te mireadministruar dh...

61,500€
Cmim i diskutueshem

68,000€

Okazion!!! Ne Tufine, Shitet Penthouse 3+1 + Verande Pe... - 138m2
Tufine - Rruga Myslym Keta

OKAZION!!! Ne Tufine, Shitet Penthouse 3+1 + Verande Per Vetem 490 euro/m2! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte (te fundit) te nje pallati te ri te...

68,000€

75,000€

Ultra Okazion Per Vetem 880 Euro/m2 !!! Tek Kopshti Bot... - 77m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

OKAZION!!! Te Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 I Pa Banuar Me Pare! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri gjashte katesh, i m...

E RE
51,800€

56,000€

Okazion! Shitet Apartament 1+1 Ne Kompleksin Rezidencia... - 73m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

OKAZION! Shitet Apartament 1+1 Ne Kompleksin Rezidencial Mangalem 21!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ashens...

E RE
41,800€

45,000€

Okazion! Shitet Apartament 1+1 Ne Kompleksin Rezidencia... - 59m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

OKAZION! Shitet Apartament 1+1 Ne Kompleksin Rezidencial Mangalem 21!!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te pajisur me ashen...

73,300€
Okazion!!! Te Farmacia 10 Shitet Apartament 1+1 Me Pamj... - 73m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

OKAZION!!! Te Farmacia 10 Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Spektakolare! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe tot...

69,500€

71,000€

Prane Maternitetit Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Me S... - 79m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Me Shume Diell!!! Apartamenti ndodhet ne nje nderttim te ri gjashte katesh i sapo perfunduar me cil...

99,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim !! - 51m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i pajisur me as...

59,000€
Ne Bllok, Shitet Garsoniere Ideale Per Investim !! - 30m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, Shitet Garsoniere Ideale Per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i pajisur me ashen...

116,660€
Okazion!!! Te Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1+2 Me Pa... - 123m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe totale prej 122.8 m2 dhe organizohet ne koridorin hyres i cili ben shpernd...

170,000€

189,000€

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 I S... - 100m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar dhe i...

76,000€

80,000€

Ne Autostrade Pas Veko, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapoi... - 118m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Ardeno

Ne Autostrade Pas VEKO, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mobilim Cilesor!!! Apartamenti ndodhet ne rrugen Ardeno ne zonen industriale pas VEKO ne katin e tr...

250€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Mobiluar!... - 100m2
Astir - Rruga Stefan Shundi

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1 i Sapo Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i pajisu...

152,500€

160,000€

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perf... - 103m2
Qender - Rruga Çerçiz Topulli

Prane Qendres, Ne Rrugen Cerciz Topulli, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p...

139,500€
Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 87m2
Qender - Rruga Zenel Baboçi

Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne proces ndertimi i c...

850€ / muaj

950€ / muaj

Prane Zogut Zi, Jepet Me Qera Ambjent Open Space Per Zy... - 186m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me a...

E RE
250€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Astir! - 95m2
Astir - Sheshi Astiri

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor, dhe ka nje siperfaqe 95m2. E...

E RE
87,500€
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+... - 76m2
Ish Parku - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept modern t...

E RE
1,600€ / muaj
Ne Zemer Te Tiranes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+... - 110m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Zemer Te Tiranes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Ultra Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te Qendres multifunksionale Turd...

150,000€

160,000€

Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Arr... - 124m2
Liqeni Artificial - Rruga Shyqyri Brari

Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Arredim Modern Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti Ndodhet Ne Zonen Me Te Mire Ne Tirane, Nderm...

E RE
98,000€
Okazion!!! Tek Kopshti Botanik Shitet Apartament 2+1 I... - 103m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

OKAZION!!! Te Kopshti Botanik Shitet Apartament 2+1 I Pa Banuar Me Pare! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri gjashte katesh, i mi...

E RE
107,000€

129,000€

Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Super Apartament 2... - 117m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume Drite Dhe Pamje Fantastike Nga Bulevardi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 (...

67,000€

70,000€

Ne Yzberisht Shitet Super Aparatament 2+1 I Mobiluar Dh... - 98m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, perball Eco Market, Shitet Super Aparatament 2+1 I Mobiluar Dhe Me Shume Drite!!!. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri...

99,000€

119,000€

Ne Rrugen Gjergj Legisi, Shitet Super Apartament 2+1 !... - 120m2
Laprake - Rruga Gjergj Legisi

Ne Laprake Ne Rrugen Gjergj Legisi, Shitet Super Apartament 2+1 ! Apartamenti ndodhet ne pallatin me te mire te zones i perfunduar ne vitin 2018 i st...

72,000€

78,000€

Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 I Investuar Dhe Me Shu... - 108m2
Yzberisht - Rruga Besim Alla

Ne Yzberisht, ne rrugen Besim Alla, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ashen...

400€ / muaj
Rruga E Elbasanit, Jepet Super Apartament Me Qira - 150m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Jepet me qira apartament 1+1 me 70 m2 verande. Apartamenti ndodhet te rruga e Elbasanit, prane ish "7 xhuxhave", nje zone e zhvilluar urbane, qe i pe...

E RE
93,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri tete katesh te sapoperf...

E RE
114,500€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo... - 118m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri tete katesh te sapope...

E RE
800€ / muaj

1,000€ / muaj

Te Prokuroria, Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambien... - 125m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Te prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qera Ambient Per Zyra Pjeserisht I Mobiluar! Zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadm...

86,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+... - 75m2
Ish Parku - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!!! Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Plan...

145,500€
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+... - 127m2
Ish Parku - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Cilesi Punimesh!!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept m...

68,400€
Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 1+1 Me Cmim Oka... - 72m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 1+1 Me Cmim Okazion!!! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2...

57,000€
Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 1+1 Me Cmim Oka... - 60m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 1+1 Me Cmim Okazion!!! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2...

E RE
55,000€

60,000€

Te Rruga E Kavajes Shitet Dyqan Me Cmim Okazion!!! - 30m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Te Globe Ne Rrugen e Kavajes, Ne Nje Zone Strategjike, Shitet Ambjent Komercial Per Biznes! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 12 katesh...

E RE
325,000€
Ne Zemer Te Tiranes Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Ul... - 110m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Zemer Te Tiranes Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Ultra Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te Qendres multifunksionale Turdiu Cente...

E RE
66,000€
Te Unaza E Re Shitet Super Apartament 2+1 I Mobiluar!!! - 75m2
Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Te Unaza e Re Shitet Super Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri pjese e nje kompleski me punime nga...

75,000€
Okazion Shitet Apartament 2+1+2 Per Vetem 730 Euro/m2... - 103m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Te Ish Fusha E Aviacionit, Te Garden Rezidence Turdiu, Shitet Super Apartament 2+1+2 PER VETEM 730 EURO/M2!!! Apartamenti ndodhet ne nje nga kompleks...

78,000€
Shitet Super Apartament 3+1+2 Ne Misto Mame Super I Inv... - 123m2
Yzberisht - Rruga Misto Mame

Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Misto Mame super i investuar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te mirembajtur. Apartam...

E RE
300€ / muaj
Te Fusha E Aviacionit Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mo... - 90m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Grigor Gjirokastriti

Ne nje nga zonat me te kerkuara Te Fusha E Aviacionit Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te...

83,500€
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+... - 76m2
Ish Parku - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept modern t...

101,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 Me Plan... - 112m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri tete katesh te sa...

83,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+... - 76m2
Ish Parku - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept modern...

119,000€

125,000€

Te Stacioni I Trenit Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume D... - 107m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Stacionit te Trenit, ne nje nga komplekset me te kerkuara ne Tirane sic eshte dhe USLLUGA. Ne katin e 11 me ashensor...