900€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kosovareve, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 120m2
Rr. e Kosovareve - Rruga e Kosovarëve

Ne nje nder zonat me eskluzive te Tiranes, tek Rruga Kosovareve, jepet me qira super apartament 2+1+2, se bashku me garazhd, me mobilim teper cilesor...

68,000€
Tek Kristal Center, Shitet Apartament 1+1, Super I Inve... - 40m2
Komuna e Parisit - Rruga Ndrek Luca

Tek Kristal Center, shitet apartament i pershtatur ne 1+1, teresisht i investuar. Apartamenti nodhet ne katin e 3 te njeres prej godinave te Kompleksi...

E RE
155,000€

160,000€

Tek Lulishtja Ne Komunen E Parisit, Apartament I Rralle... - 120m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna e Parisit, shitet apartament 2+1 super i investuar dhe me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, teper t...

E RE
80,000€

87,000€

Tek Galeria, Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Njesi Bizn... - 60m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Qendra Tregtare Galeria, ne Rrugen e Barrikadave, shitet njesi biznesi me siperfaqe 60 m/2 dhe cmim okazion. Njesia ndodhet ne katin e 2 te qendre...

115,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Ambient Per Zyra, Me Cmim... - 62m2
Qender - Rruga Qemal Stafa

Ne Qender, prane 9-katsheve, shitet ambient per zyra, me cmim nen referencen e zones. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese, te profilizuar pe...

53,000€
Ne Tufine, Shitet Apartament 2+1 Teresisht I Investuar... - 75m2
Tufine - Rruga Myslym Keta

Ne Rrugen Myslym Keta, Tufine, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri i pajisur me ashensor edhe me punime mjaft cilesore. Eshte i organizuar si me p...

90,000€
Prane Hotel Diplomat, Shitet Super Apartament 1+1, Tota... - 80m2
Tirana e Re - Rruga Irfan Tomini

Prane Hotel Diplomat, shitet super apartament 1+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne kati e 6-te te nje pallati te mireadministruar. Organi...

100,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Ambient Per Zyra, Me Cmim... - 55m2
Qender - Rruga Qemal Stafa

Ne Qender, prane 9-katsheve, shitet ambjent per zyra, me cmim nen referencen e zones. Ambjenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese, te profilizuar pe...

E RE
400€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 71m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 1+1 me siperfaqe 71 m2. Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte cilesuar si kom...

600€ / muaj

700€ / muaj

Prane Qendres Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Gar... - 95m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Prane "Qendres" se Tiranes, jepet me qira super apartament 2+1, me Garazhd, teresisht i mobiluar ! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te...

248,000€

255,000€

Okazion Kleringu! Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit... - 292m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi i Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Verande. Rezidenca Kodra Diellit, karakterizohet per cilesine e punimeve, infrastruk...

120,000€

129,000€

Tek Mine Peza, Shitet Apartament 3+1+2, Me Strukture Dh... - 105m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Mine Peza, prane Prokurorise se Tiranes, shitet apartament 3+1+2 , me siperfaqe 106 m/2 , ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe te mireadministrua...

145,000€

150,000€

Ne Myslym Shyr Shitet Super Apartament 3+1, Me Cmim Tre... - 133m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 3+1+2 tualete , me siperfaqe 120 m/2 , ne katin e katert te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka s...

150,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 202m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruges Rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1+2, ne katin e 10 te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe me as...

210,000€

220,000€

Prane Qendres, Ne Rrugen Fortuzi Shitet Dyqan Buze Rrug... - 55m2
Qender - Rruga Fortuzi

Prane Qendres se Tiranes, ne Rrugen Fortuzi shitet dyqan buze rruge, si nje mundesi ideale investimi. Dyqani ka nje siperfaqe prej 55 m/2, i vendosur...

148,000€
Okazion Kleringu! Tek Rruga E Kosovareve, Shitet Aparta... - 90m2
Rr. e Kosovareve - Rruga e Kosovarëve

Afer Liqenit Artificial, tek Rruga e Kosovarve, ne nje nga zonat me elitare te qytetit, ne pallat te vitit 2021, Shitet Apartament 2+1, me pamje dhe o...

127,000€

130,000€

Ne Rrugen E Durresit, Shitet Dyqan Buze Rruge, Mundesi... - 47m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen e Durresit, buze rruges kryesore shitet dyqan me siperfaqe 47 m/2. Realisht eshte nje mundesi mjafte e mire investimi, duke marre parasysh f...

125,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Nderti... - 97m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 2+1+2, me organizim dhe orientim perfekt. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime b...

E RE
105,000€

116,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 116m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruges "Bulevardi Gjergj Fishta" shitet apartament 2+1+2, ne katin e 3 te nje pallati 9 katesh, te mireadministruar...

E RE
150,000€

160,000€

Prane Vasil Shantos, Shitet Penthouse, Me Pamje Fantast... - 208m2
Vasil Shanto - Rruga Ibrahim Dervishi

Prane bllokut "Vasil Shanto", shitet Penthouse, me pamje dhe orientim te mrekullueshem. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, ne formatin e nje Penth...

130,000€

135,000€

Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Plani... - 108m2
Kompleksi Magnet - Rruga Ndre Mjeda

Tek Kompleksi Magnet shitet super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te njeres prej godinave 10-kateshe te K...

E RE
78,000€

80,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2, Totalisht I Mobiluar... - 99m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, prane Alpha bank shitet apartament 2+1+2 tualete me pamje te lire dhe orientim fantastik. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati...

E RE
300,000€

325,000€

Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Super Apartament 2+1+2 Gar... - 195m2
Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Ne Rrugen e Kavajes, vetem pak minuta larg qendres se Tiranes, shitet super apartament 2+1+2 Garazhde, me mobilim bashkohor dhe si nje mundesi mjafte...

E RE
1,400€ / muaj

1,700€ / muaj

Tek Twin Towers, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra - 135m2
Blv. Deshmoret e Kombit - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tek Twin Towers jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 135 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillte te orientuar vetem...

850€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Per Zyra, Plus D... - 120m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, jepet me qira apartament 3+1, plus 2 poste parkimi, i pershtatshem per zyra, me nje lokacion fantastik, prane Baroneshes. Apartamenti perbeh...

E RE
67,000€
Prane Shkolles Baletit, Shitet Super Apartament 1+1,... - 59m2
Shkolla e Baletit - Rruga Vath Koreshi

Prane Shkolles se Baletit, shitet super apartament 1+1 i i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 2-te te nje pallati te te mireadministru...

E RE
380€ / muaj

400€ / muaj

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qera Super Apartament 1+1, To... - 66m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori jepet me qira, super apartament 1+1 i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 11-te te nje pallati te ri te mireadministru...

500€ / muaj
Tek Mozaiku Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 96m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Frederik Shiroka

Te Mozaiku i Tiranes Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe...

87,000€

90,000€

Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1, Me Verande D... - 150m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Shitet Super Aparatament 2+1, Me Verande Dhe Pamje Fantastike! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministruar...

50,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Fantas... - 65m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane karburant Anel shitet apartament 1+1, me orientim fantastik dhe strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pal...

210,000€

245,000€

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, Si Mundes... - 125m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, si mundesi ideale investimi per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati mjaft te miremb...

E RE
50,000€
Super Okazion! Tek Zirkon Residence, Shitet Apartament... - 60m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Super Okazion! Tek Zirkon Residence, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Fantastik. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re...

350€ / muaj
Jepet Me Qira Per Zyra, Apartament 2+1 , Prane Hilton,... - 116m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Hilton, buze rruges "Bulevardi Gjergj Fishta" jepet me qira per zyra apartament 2+1+2, ne katin e 2 te nje pallati 9 katesh, te mireadministruar...

103,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Mundes... - 75m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet apartament i investuar 1+1, si mundesi mjaft e mire per investim. Kompleksi ku ndodhet apartament...

E RE
660€ / muaj
Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Dyqan, Per Cdo L... - 55m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Ne Kompleksin Square 21, ndertim i sapo perfunduar me infrastruture moderne, bashkohore, jepet me qira Dyqan i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti....

E RE
1,250€ / muaj
Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Dyqan, Per Cdo L... - 102m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Ne Kompleksin Square 21, ndertim i sapo perfunduar me infrastruture moderne, bashkohore, jepet me qira Dyqan i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti....

700€ / muaj

800€ / muaj

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 160m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender te Tiranes, pas 15-katshit jepet me qira super apartament 2+1+Garazhd, ne katin e 9 te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Apartamenti str...

E RE
203,000€

207,000€

Prane" Petro Nini Luarasi", Shitet Super Apartament 3+1... - 155m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Shkolles "Petro Nini Luarasi", shitet super apartament 3+1+2, teresisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe te kerk...

E RE
800€ / muaj
Tek Stadiumi Qemal Stafa, Jepet Me Qira Super Apartamen... - 115m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Nenje nder zonat me eskluzive te Tiranes, tek Stadiumi Qemal Stafa, jepet me qira super apartament 2+1, me mobilim teper cilesor. Apartamenti ndodhet...

87,500€
Ne Kompleksin Square 21, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim... - 76m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Ne Kompleksin Square 21, shitet apartament 1+1 me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te fazes se pare te kompleksit, me orientim jug-peren...

E RE
400€ / muaj
Tek Uet, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht... - 69m2
UET - Rruga Sali Butka

Tek UET, Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, sal...

600€ / muaj
Prane Rtsh-Se, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 ! - 120m2
RTSH - Rruga Themistokli Gërmenji

Pranë RTSH-se, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me arredim cilesor dhe komod. Apartamenti ndodhet në katin e 3 në një pallat te ri i vitit...

73,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Me... - 86m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 1+1 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone....

121,000€
Okazion Kleringu! Prane Selvise Shitet Apartament 2+1,... - 105m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Okazion Kleringu ! Prane Selvise, Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazion Kleringu. Ndertimi dallohet per punime cilesore...

130,000€
Tek Mine Peza Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim... - 102m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek Mine Peza Residence, shitet apartament 2+1, me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 4, te nje nder godinave multifunksionale me terheqese...

100,000€

103,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2, M... - 111m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 2+1+2 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone...

74,000€
Okazion Klerigu! Prane Qsut, Shitet Apartament 2+1+2, M... - 93m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion Kleringu 800 Euro/m2. Ndertimi dallohet per punime...

38,000€
Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartam... - 67m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 1+1. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi , vetrata...

1,300,000€
Okazion! Ne Autostrade Shitet Super Godine Tregtare, Pe... - 2200m2
Autostrada Tirane-Durres - Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4

Shitet Godinë Buzë Autostradës Tiranë-Durrës 180 000 Euro Nën Treg. Godina ka cilesi superiore ndertimi dhe vemendje deri ne detaj. Fasada eshte me xh...

6,000€ / muaj
Ne Autostrade Jepet Me Qira, Super Godine Tregtare, Per... - 2200m2
Autostrada Tirane-Durres - Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4

Ne Autostraden Tirane-Durres, Jepet Me Qira Super Godine e investuar per ekspozitor, per cdo lloj aktiviteti tregtar. Godina eshte e perbere nga 4 kat...

E RE
93,000€

103,000€

Prane Sheshit Wilson, Shitet Ambjent Komercial, Mundesi... - 31m2
Sheshi Wilson - Rruga Zef Jubani

Prane "Sheshit Wilson", shitet ambient komercial si mundesi investimi. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, me pozicionim mjaft te mire,...