120,000€
Ne Rezidencen Henke, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Oka... - 112m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Bedri Karapici

Ne Rezidencen Henke, prane Pallatit me Shigjeta, shitet apartament 1+1, me siperfaqe bruto 112.87 m2 dhe siperfaqe neto 98.41 m2 ne katin e 9 banim te...

45,000€
Okazion Kleringu! Tek Kompleksi Rezidencial Univers Cit... - 65m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Okazion Kleringu! Ne Kompleksin Rezidencial Univers City, Prane QTU, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2...

67,000€
Okazion Kleringu! Tek Univers City, Shitet Apartament 2... - 99m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Okazion Kleringu! Ne Kompleksin Rezidencial Univers City ,Prane QTU Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8...

126,000€
Ne Kompleksin Golden Gate, Shitet Super Apartament 2+1,... - 97m2
Ali Demi - Bajram Curri

Ne Kompleksin Golden Gate, ne Zonen e Ali Demit, shitet apartament 2+1, me siperfaqe bruto 97.31 m2 dhe siperfaqe neto 85.36 m2 ne katin e 6 banim te...

66,500€
Okazion Kleringu! Tek Univers City, Shitet Apartament 2... - 95m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Okazion Kleringu! Ne Kompleksin Rezidencial Univers City ,Prane QTU Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e...

123,500€
Tek Mine Peza Rezidence, Shitet Apartament 1+1, Me Cmi... - 75m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 1+1, Me Cmim Kleringu ne Faze Suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 75 m² dhe siperfaqe neto 62 m², nd...

190,000€

230,000€

Ne Yzberisht, Shitet Lokal Ne Gjendje Pune Me Planimetr... - 124m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Shitet super lokal ne gjendje pune i investuar me 2 veranda. Prona ndodhet ne nje zone shume te zhvilluara me shume levizje, e investuar me ambIente k...

350,000€
Cmim i diskutueshem

370,000€

Prane Xhamllikut, Shitet Super Ambjent Komercial Buze... - 100m2
Xhamlliku - Rruga Hoxha Tasim

Ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ne rrugen Hoxha tasim, buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan). Ambienti ndodhet ne katin zero, me...

90,000€
Tek Shkolla Kuqe, Shitet Apartament 1+1, Mundesi E Mire... - 57m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Dervish Hekali

Tek Shkolla Kuqe, Shitet Apartament 1+1, Mundesi Ideale Per Investim. Apartamenti me siperfaqe totale 57 m2 dhe siperfaqe neto 50 m2, ndodhet ne kati...

30,000€ / muaj
Ne Rrugen Nacionale Tirane-Rinas, Jepet Me Qira Objekt... - 4600m2
Kashar - Rinas

Ne Autostraden Tirane-Durres, ne aksin Tirane-Rinas, Jepet Me Qira Super Godine Industriale e investuar per ekspozitor, per cdo lloj aktiviteti tregta...

140,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 1+1, Total... - 81m2
Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit, Shitet Super Apartament 1+1, Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te je...

130,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Ap... - 101m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Te Rregullt!! Ne ndertim te ri, super apartamenti 2+1 ka planimetri...

75,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Njesi Biznesi, Me Cmim Super... - 59m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni I Thate, shitet Njesi Biznesi, me super cmim dhe mundesi mjaft te mire per tu pershtatur ne apartament. Ambienti ndodhet ne katin zero, me...

178,000€
Cmim i diskutueshem

180,000€

Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Super Apartament 2+1+2, T... - 90m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Super Apartament 2+1+2 , Totalisht i Investuar dhe me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 90 m2, ndodhet n...

220,000€
Cmim i diskutueshem

250,000€

Ne Zonen E Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, T... - 125m2
Tirana e Re - Bajram Curri Boulevard

Ne Zonen e Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht E Investuar. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te mire, persa i perket nivelit te...

104,000€

110,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, Ideal Per... - 68m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, si nje mundesi ideale investimi. Apartamenti me siperfaqe 68 m2 ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi ekzi...

145,000€
Cmim i diskutueshem

150,000€

Tek Rruga E Durresit, Shitet Apartament 2+1, Totalisht... - 80m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Tek Rruga e Durresit, Shitet Super Apartament 2+1, totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 5-katesh ekzistues me sip...

600€ / muaj
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Jepet Me Qira Apartame... - 125m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, jepet me qira apartament 2+1+2, totalisht i mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 125 m2, ndodhet ne katin e tret...

320,000€
Cmim i diskutueshem

350,000€

Ne Peze, Shitet Vile 2 Kateshe, E Shfrytezueshme Edhe P... - 800m2
Peze-Helmes - Peze e Vogel

Ne Periferi Te Tiranes, Shitet Vile Me Kopesht Te Mrekullueshem! Vila ndodhet ne zonen e Peze se Vogel vetem 15-20 minuta ne distance nga Tirana, zon...

183,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Apartament 3+1+... - 141m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Te zgjatimi i Kodres se Diellit 1, shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe bruto 141 m/2 dhe siperfaqe neto 120.5 m/2 ne katin e 3 te nje ndertimi te ri...

275,000€
Prane Ambasades Amerikane, Shitet Super Ambient Biznesi... - 83m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Amerikane, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 82 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh lokacionin,...

160,000€
Cmim i diskutueshem
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Idea... - 103m2
21 Dhjetori - Rruga Sali Butka

Prane 21 Dhjetorit, shitet apartament 2+1, me kubature te rregullt, si mundesi ideale investimi. Apartamenti me siperfaqe totale 103 m2, eshte i orga...

165,000€
Prane Gjimnazit "Petro Nini", Shitet Apartament 2+1, Me... - 92m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Ymer Kurti

Prane Gjimnazit "Petro Nini Luarasi", shitet apartament 2+1, me kubature te rregullt, si mundesi ideale investimi. Apartamenti me siperfaqe totale 92...

115,000€

123,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Mun... - 79m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Kompleksit Delijorgji, shitet apartament 1+1, i pershtatshem per biznes(klinike dentare, zyra etj). Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pall...

175,000€
Cmim i diskutueshem

180,000€

Super Okazion! Ne Kompleksin "Selvia Luxury Living", Sh... - 120m2
Selvia - Rruga Abdulla Keta

Ne kompleksin "Selvia Luxury Living",prane Qendres shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri me strukture 4,6,8, 10 kate banim, 3 kate parkim nentokesore...

210,000€
Tek Stacioni Trenit, Shitet Apartament 3+1+2, Me Planim... - 160m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni i Trenit, ne Kompleksin Usluga, shitet apartament 3+1+2, me planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te kompleksit, shume...

140,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Orbital Apartaments",... - 108m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion Kleringu. Apartamenti me siperfaqe brut...

110,000€
Cmim i diskutueshem

115,000€

Okazion! Tek Condor Center Shitet Dyqan, Mundesi Ideale... - 60m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, tek Condor Center, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 60 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh...

120,000€

125,000€

Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Mobiluar... - 82m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji shitet apartament 2+1, totalisht i mobiluar. Apartamenti me siperfaqe totale 82 m2, eshte i organizuar me korridorin qe ben shperndarjen ne...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Bar-Kafe, Mundesi Ideale Investim... - 90m2
Don Bosko - Rruga Hasan Ceka

Ne Don Bosko shitet ambient komercial "Bar Kafe' , mundesi Ideale Investimi, aktualisht i dhene me 700 Euro qera ne muaj.I gjithe ambjenti eshte i arr...

260,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 3+1, I P... - 199m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Ne Nje Nga Zonat Elitare Te Tiranes, Tek Stacioni I Trenit Shitet Apartament 3+1, E pershtatshme Dhe Per Biznes!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te...

125,000€
Tek "Aura Complex", Shitet Apartament 2+1, Me Super Pla... - 104m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek "Aura Complex", Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1 Me Super Planimetri!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te njeres prej godinave te kompleksit dhe...

90,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Dyqan Si Mundesi Ideale Investim... - 30m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, shitet dyqan me siperfaqe 30 m/2. Realisht eshte nje mundesi mjafte e mire investimi, duke marre parasysh faktin se prej 20 vitesh amb...

3,000€ / muaj
Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Magazine Gjigante, Per Cdo... - 1130m2
Misto Mame - Rruga Llazi Miho

Ne Misto Mame, Jepet me Qira Magazine Gjigande. Objekti ndodhet ne nje zone shume te favorshme per cdo lloj aktiviteti, afer hyrjeve dhe daljeve kryes...

130,000€
Ne Komunen E Parisit, Shitet Apartament 2+1, I Pershtat... - 90m2
Komuna e Parisit - Skender Luarasi

Ne Komunen e Parisit, prane Lulishtes shitet apartament 2+1, i pershtatshem per biznes(klinike dentare, zyra etj).Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati...

500€ / muaj

550€ / muaj

Pas Ambasades Gjermane, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 110m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Frederik Shiroka

Pas Ambasades Gjermane, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2 ne katin e 3 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim...

203,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ambasades Amerikane, Shitet Apartament 4+1, Per Z... - 156m2
Ambasada Amerikane - Rruga Drago Siliqi

Prane Ambasades Amerikane, Tek Shkolla "Osman Myderizi", Shitet Apartament 4+1, Me Shume Hapesire. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati...

215,000€
Ne Komunen E Parisit, Shitet Apartament 2+1+2, Me Struk... - 137m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, prane Lulishtes shitet apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe strukture shume te rregullt. Apartamenti eshte i organizuar m...

3,000€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Komercial, Buze R... - 170m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, buze rruges kryesore jepet me qira ambient komercial. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruges kryesore. Ka nje siperfaq...

940,000€

990,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Ambient Komercial Buze Rruges Kr... - 165m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, buze rruges kryesore shitet ambjent komercial, aktualisht i dhene me qera per Bar. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rru...

140,000€

145,000€

Ne Rrugen E Durresit, Shitet Dyqan Buze Rruge, Mundesi... - 47m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen e Durresit, buze rruges kryesore shitet dyqan me siperfaqe 47 m/2. Realisht eshte nje mundesi mjafte e mire investimi, duke marre parasysh f...

190,000€
Cmim i diskutueshem
Te Kodra E Diellit, Prane Eleonora, Shitet Apartament 4... - 181m2
Kodra e Diellit - Rruga Mustafa Matohiti

Te Kodra e Diellit,Prane Eleonora,Shitet 4+1+2 Me Shume Hapesire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh i vitit 2010 i mireadm...

1,300,000€
Okazion! Ne Autostrade Shitet Super Godine Tregtare, Pe... - 2200m2
Autostrada Tirane-Durres - Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4

Shitet Godinë Buzë Autostradës Tiranë-Durrës 180 000 Euro Nën Treg. Godina ka cilesi superiore ndertimi dhe vemendje deri ne detaj. Fasada eshte me xh...

175,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Orbital Apartaments" S... - 145m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Cmim Okazion Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

660,000€
Cmim i diskutueshem

685,000€

Tek Luminor Rezidence, Shitet Vile E Rralle Me Cmim Oka... - 696m2
TEG - Lundër 1

Ne Luminor Rezidence, nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte, me...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Apartament 3... - 148m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ndodhet ne katin...

550,000€

590,000€

Okazion !! Ne Myslym Shyr, Buze Rruges Kryesore Shitet... - 105m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan). Ambienti ndodhet ne katin zero, me...

295,000€
Cmim i diskutueshem
Ne "Rezidencen Palazzina", Shitet Super Apartament 3+1+... - 140m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Ne "Rezidencen Palazzina", shitet super apartament 3+1+2, me cmim kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te njeres prej godinave te kompleksit. Ha...

400€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 112m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, tek Future Home Rezidence, jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 11 kate...

325,000€
Ne Astir, Shitet Ambient Komercial Per Cdo Lloj Aktivit... - 225m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Shitet Ambient Komercial Per Cdo Lloj Aktiviteti !! Ambienti me siperfaqe 225 m/2, organizohet ne dy ambjente openspace. Ambienti ne pjesen...

230,000€
Tek Emerald Center, Shitet Super Apartament 3+1, Me Cmi... - 205m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek Emerald Center, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Planimetri Shume te Rregullt dhe Cmim Okazion Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje o...