OKAZION !! Ne Myslym Shyr, Buze Rruges Kryesore Shitet Ambient Biznesi !! - 105m2

Pjesërisht e mobiluar

590,000€

550,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 588

Përshkrimi i pronës

REFRG163809 - Ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan). Ambienti ndodhet ne katin zero, me siperfaqe totale 105 m2 dhe eshte i pozicionuar shume mire ne nje zone me intensitet te konsiderueshem komercial, me pamje te plote nga rruga kryesore, e cila ka trafik te larte kembesoresh dhe makinash. Fasada e xhamit dhe vendodhja perfekte buze rruge ku ka fluks te madh e bejne kete ambjenti komercial te pershtatshem per shume biznese te ndryshme. Momentalisht eshte i dhene me qira 1200 euro/muaj (bruto) prej disa vitesh. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 1960
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

450,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri, Shitet Dyqan, Buze Rruge!!! - 50m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambjent Komercial (Dyqan), ne katin zero, me siperfaqe totale 50 m...

1,600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Perballe Drejtorise Se Policise, Jepe... - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Sami Frashëri

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Sami Frasheri, perballe Drejtorise se Policise, Jepet me Qira Super Dyqan, buze rruges kryesore !!! Ambienti ndodhet ne ka...

110,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Dyqan Si Mundesi Ideale Investim... - 30m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, shitet dyqan me siperfaqe 30 m/2. Realisht eshte nje mundesi mjafte e mire investimi, duke marre parasysh faktin se prej 20 vitesh amb...