72,000€
Cmim i diskutueshem

75,000€

Ne Fresk, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 103m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, tek Kompleksi Lugano Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-katesh te mireadmin...

E RE
165,000€
Tek Rruga Bogdaneve, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesir... - 102m2
Blloku i Ambasadave - Rruga e Bogdanëve

Tek Rruga Bogdaneve, prane Supermaket Spar, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 8 kate...

E RE
750€ / muaj

900€ / muaj

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Super Apartame... - 70m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu I Pare, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 I Investuar !! Apartamenti strukturohet...

136,500€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1 Me Pamj... - 105m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Tek Liqeni Thate, ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike, shitet super apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti ka planimetri pe...

121,200€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal... - 93m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike, shitet super apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti ka planimetri per...

E RE
1,500€ / muaj
Ne Tufine, Jepet Me Qera Vile Fantastike !!! - 220m2
Tufine - Rruga Myslym Keta

Ne Tufine, jepet me qera vile fantastike ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i...

225,000€

240,000€

Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me... - 102m2
RTSH - Rruga Mustafa Matohiti

Tek Rruga E Elbasanit, prane Liceut Artiskit, shitet apartament 2+1 me 2 tualete ne nje nga pallatet me te mira te zones. Apartamenti ndodhet ne katin...

71,500€
Ne Xhamllik, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 75m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Shitet apartament 1+1 me planimetri perfekte dhe hapesira te bollshme ne nje kompleks rezidencial ne Xhamllik, prane Ish Profarmes. Apartamenti ndodhe...

800€ / muaj
Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Super Apartament 2... - 102m2
RTSH - Rruga Mustafa Matohiti

Tek Rruga E Elbasanit, prane Liceut Artiskit, jepet me qira apartament 2+1 me 2 tualete ne nje nga pallatet me te mira te zones. Apartamenti ndodhet...

E RE
139,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 1+1 Me Verande... - 111m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjetër Budi

Tek Rruga e Elbasanit, prane "Mullirit Te Vjeter", Shitet Apartament 1+1 Me Verande Me Super Pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9...

134,000€
Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim T... - 90m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri ! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri, ka siperfaqe totale prej 89.26m2...

E RE
157,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 1+1+Gar... - 100m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjetër Budi

Tek Rruga e Elbasanit, prane "Mullirit Te Vjeter", Shitet Apartament 1+1+garderob me verande, i sapo mobiluar dhe shume i investuar. Apartamenti ndodh...

65,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 118m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku, ne "Rrugen e Dajtit" Shitet Apartament 2+1 Me Pamje te Lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje palllati 7-katesh te mireadministr...

500€ / muaj
Prane Atsh, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatshem Per Zy... - 140m2
ATSH - Bajram Curri Boulevard

Prane Atsh jepet me Qira Ambient I Pershtatshem Per Zyra! Ambienti ka siperfaqe 140 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim (kati i dyte teknik) cka e be...

95,000€
Tek Tregu Elektrik, Shitet Apartament 1+1 Super I Inves... - 71m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, Shitet Apartament 1+1 Super e Investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartame...

85,000€
Tek Ali Demi , Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!!... - 90m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne rrugen Ali Demi , shume prane fushave shitet apartament 2+1+2 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me 5 kate . Apartamenti eshte i investuar se fu...

185,000€
Te Pazari Ri, Shitet Ambient I Pershtatshem Per Zyra 3+... - 142m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Te Pazari Ri ne rrugen Tefta Tashko Koco shitet apartament 3+1+2 tualete ne katin e 2-te banimi ne nje pallat 9-katesh me ashensor ndertim i vitit 201...

E RE
185,000€
Shitet Apartament 2+1 Me Super Verande, Ne Zemer Te Tir... - 125m2
Parlamenti - Rruga Jeronim De Rada

Tek Parlamenti, shitet super apartament me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te sapo perfunduar dhe mireadministruar...

E RE
75,000€

82,300€

Tek Rruga E Kavajes, Shitet Ambient Komercial !! - 24m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes shitet ambient ne katin 0 te nje ndertese 8 kateshe ndertim i vitit 2015. Ambienti eshte openspace me fasade xhami e cila ka munde...

E RE
72,500€

75,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 I Investuar!!! - 76m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori prane "Hotel Mondial "shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ka nje siperfaqe prej 76m2 me dokumentac...

500€ / muaj
Jepet Apartament Me Qira Tek Parari I Ri 2+1+2, Me Obor... - 130m2
Pazari i Ri - Pazari i Ri

Tek Pazari I Ri jepet me qira super apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne nje vile luksoze. Apartamenti ka stukture te rregullt dhe organizohet ne ko...

126,000€

128,000€

Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje Ideal Per In... - 122m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Ne zonen e 21 Dhjetorit, prane rruges kryesore shitet apartament 3+1, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje palla...

165,000€
Prane Ambasades Amerikane Shitet Apartament 3+1+2 Ideal... - 164m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Te Rruga e Elbasanit prane Ambasades Amerikane shitet super apartament 3+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh te mireadminist...

E RE
300,000€
Shitet Apartament Tek Park Gate Super I Investuar Me Po... - 146m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Tek Park Gate, shitet apartament 2+1+2 i shfrytezuar per zyra, me nje lokacion fantastik ne nje nga ndertimet me cilesore ne Tirane. Apartamenti organ...

1,500€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 4+1 Per Biznes... - 170m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok ,ne nje nga zonat me te preferuara per biznese jepet me qira super apartament 4+1 per biznes. Ambjenti eshte i arganizuar ne nje siperfaqe 17...

130,000€
Tek Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira... - 100m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perballe Policise Bashkiake, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe vendndodhje te mire. Apartamenti ndodhet ne katin...

Tek Vilat Gjermane Jepet Me Qira Super Vile !! - 774m2
Rr. e Elbasanit - Rruga 3 Vëllezërit Kondi 3

Tek "Vilat Gjermane" jepet me qera vile fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i...

E RE
1,800€ / muaj
Tek Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Super Ambient Openspa... - 90m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjin Bue Shpata

Tek Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient openspece ne katin 0 te nje pallati 5 katesh. Ambienti ka lartesi, fasade xhami me mundesi brandimi dhe mund...

E RE
104,000€
Ne Komunen E Parisit, Shitet Ambient Biznesi Per Cdo Ll... - 52m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Ne Komunen e Parisit shitet ambient ne katin 0 te nje ndertese 8 kateshe ndertim i vitit 2004. Ambienti eshte openspace me fasade xhami e cila ka mund...

E RE
580,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Super Vile 3 Kateshe Per Banim O... - 319m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori shitet nje vile me tre kate me siperfaqe trualli 319m2. Vila eshte e rrethuar me oborr dhe ka hapsira parkimi per 4-6 makina. Cdo kate...

E RE
2,100€ / muaj
Tek 21 Dhjetori Jepet Me Qira Super Vile Per Banim Ose... - 319m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori shitet nje vile me tre kate me siperfaqe trualli 319m2. Vila eshte e rrethuar me oborr dhe ka hapsira parkimi per 4-6 makina. Cdo kate...

290€ / muaj
Tek Ufo Ne Qender Te Tiranes Jepet Me Qira Ambjent Per... - 47m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Maliq Muço

Tek Ufo Ne Qender Te Tiranes Jepet Me Qira Ambient Per Zyra! Zyra ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues i cili pozicionohet ne nje zone mjaft...

480€ / muaj
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 100m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perballe Policise Bashkiake, Jepet me Qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe vendndodhje te mire. Apartamenti ndodhet ne...

1,000€ / muaj
Tek 21 Dhjetori,jepet Ambient Me Qira Me Mundesi Brandi... - 230m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori ne Rrugen Naim Frasheri,jepet ambjent me qira me mundesi brandimi.Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme n...

250,000€
Tek Galeria Shitet Super Apartament 2+1 Me Garazhd Të P... - 100m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender te Tiranes, prane Galerise, Shitet Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te banimit te nje pallati te ri, te pajisur me 2 a...