Prane Pallatit Te Brigadave, Shitet Apartament 3+1+2 I Investuar Ideal Per Banim!!! - 153m2

E pa mobiluar
383,000€

  • Rruga Herman Gmeiner
  • 221
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES527051 - Prane Pallatit Te Brigadave, Shitet Apartament 3+1+2 I Investuar Ideal Per Banimi. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim cilersor ku vihet re fasada e ventiluar,punimet cilesore dhe hapesira e gjelberuar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 153m2 bruto dhe 126m2 neto dhe ndodhet ne katin e 3 te banimit. Hyrja organizohet ne nje sallon te bollshem dhe me drite te orientuar nga jugu ,nje kuzhine e vecuar nga salloni, 3 dhoma gjumi nje prej te cilave matrimoniale,dhe dy tualete nje prej te cilave me dritare. Vlen per tu theksuar investimi i ngurte superior qe eshte bere ne apartament, parketi cilesor dyert e brendshme instalime elektrike dhe instalimet hidraulike, punimet me gips spotet dhe punimet me led, tualete te investuara me firmat me te mira ne treg, gjithashtu dhe kondicionimi multi split i Firmes Mitsubishi. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone elitare per banim fale qetsise dhe ajrit te paster qe te fal natyra. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 153m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga Herman Gmeiner
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 3

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
257,500€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacio... - 101m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion dhe Orientim Perfekt!!! Prona eshte e ndare ne apartament 2+1 dhe garsoniere, secila me hyrje...

770,000€
Cmim i diskutueshem

795,000€

Tek Downtown One, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pamj... - 220m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Ne Kryqezimin e Rruges se Elbasanit Me Bulevardin Bajram Curri, Ne Zemer Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete + Depo + Dy Ballkone Tek Do...

227,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me... - 168m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Viena

Tek Kompleksi Xheluks, ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Austriake shitet super apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaq...