Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 me Super Planimetri, Ne Ndertim te Ri !!! - 110m2

E pa mobiluar
133,000€

  • Rruga Idriz Dollaku
  • 264
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS197200 - Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje godine banimi dhe sherbimi 5,6,7,8 dhe 9 kate dhe me 2 kate parkimi nentoke. Apartamenti ka orientim Jug. Ka siperfaqe bruto 110.51 m², siperfaqe neto 95.90 m². Apartamenti organizohet si me poshte: korridori shperndares, salloni ku ndodhet ambienti i ndenjes dhe kendi gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh dhe tualeti qendror. Materialet qe po perdoren dhe teknologjite e reja te ndertimit, si ne realizimin e rifiniturave ashtu edhe ne realizimim e shtresave hidro-izoluese, realizimin e murit dopio qe ndan apartamentet midis tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike te markave cilesore, vetratat cilesore, sistemi i kondicionimit multisplit bejne qe cilesia e ndertimit te jete maksimale. Ndertimi aktualisht eshte ne faze karabina. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobilare The RightDeal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Idriz Dollaku
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Fasade Xhami Pronë Rezidenciale

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmin...

E RE
131,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Mundesi Pagese Me Kes... - 114m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Apartament 2+1 me organizim perfekt dhe mundesi pagese me keste...

E RE
143,000€
Tek Kompleksi F10 , Ne Rrugen E Dibres Shitet Apartamen... - 84m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi F10, ne rrugen e Dibres shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te dhe ka siperfaqe totale 84m² dhe siperfaqe neto 71.8m...