78,000€
Mundesi Pagese Me Keste- Prane Sheshit Shqiponja Shitet... - 65m2
Dogana - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, ne rezidencen "Akses Tirana" Shitet Apartament 1+1, Mundesi Pagese me Keste! Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës,...

E RE
203,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+... - 169m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Zallit

Ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane, tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet super apartament 3+1+3. Apartamenti me siperfaqe totale 169.51 m2,...

123,000€
Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 1+1, I Sapo... - 76m2
Liqeni Artificial - Rruga Eduard Mano

Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 1+1, I Sapo Investuar!! Apartamenti me siperfaqe totale 76 m2, ndodhet ne nje pallat te mire administruar...

75,000€
Tek "Aura Complex", Ne Laprake, Shitet Apartament 1+1,... - 75m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek "Aura Complex", Ne Laprake, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te njeres prej godinave te kompleksit dhe o...

199,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planim... - 116m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna e Paristi, Objekti White Tower, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Apartamenti ka siperfaqe bruto 116 m2 dhe siperfaqe neto 96.7 m²....

130,000€
Tek "Aura Complex", Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 113m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek "Aura Complex", Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 113 m2, ndodhet ne katin e 2-te banim...

165,000€
Prane Kopshtit Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orga... - 106m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Prane Kopshtit botanik dhe Rezidences kodra e diellit shitet apartament 2+1+2 me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne nje zone ideale per banim,...

119,350€
Mundesi Pagese Me Keste- Prane Sheshit Shqiponja Shitet... - 109m2
Dogana - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 2+1+2, Me Mundesi Pagese Me Keste! Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës, pozicioni I “Akses Tira...

89,000€
Tek Kompleksi Univers City Prane Qtu, Shitet Apartament... - 116m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City prane QTU Shitet Apartament 3+1+2 Me Super Planimetri!! Apartamenti me siperfaqe bruto 116 m2 dhe siperfaqe neto 98 m2, ndo...

810,000€

890,000€

Ne Rrugen E Elbasanit, Tek 'Lion Park Residence' Shitet... - 255m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit, Tek 'Lion Park Residence' Shitet Super Apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallat...

128,000€

140,000€

Mundesi Pagese Me Keste- Prane Sheshit Shqiponja Shitet... - 128m2
Dogana - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 3+1+2, Me Mundesi Pagese Me Keste! Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës, pozicioni I “Akses Tira...

195,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Super Apartament 2+1 Me V... - 126m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Prane 21 Dhjetorit, tek Kompleksi Kontakt shitet super Apartament 2+1 me Verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te parafundit te nje pallati te ri...

132,000€
Tek Unaza E Re, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Vije Te Pare... - 107m2
Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Tek Unaza e Re Shitet Apartament 2+1+2, Ne vije te pare. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te mireadministruar. Organizimi i...

315,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 105m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Faik Konica

Tek Rruga e Elbasanit, prane Juvenilja Castello shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ndertimi te ri shume cilesor...

190,000€
Ne Hamallaj, Prane Turquoise Marine Shitet Vile 3 Kate... - 363m2
Hamallaj - Rruga Bregdeti

Ne Hamallaj, Prane Turquoise Marine Shitet Vile 3 Kate Me Oborr dhe Kopsht! Vila ndodhet vetem 700 meter larg kompleksit Turquoise Marine dhe eshte e...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 + P... - 120m2
Ministria e Jashtme - Rruga Spiro Moisiu

Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 + Post Parkimi Per Zyra!!! Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati 10-katesh me as...

210,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ish Parkut Te Autobuzave, Shitet Njesi E Pershtat... - 92m2
Ish Parku - Rruga Stavri Themeli

Prane Ish Parkut Te Autobuzave , ne rrugen Stavri Themeli shitet njesi biznesi me siperfaqe neto 92 m2 ne katin 0 te nje pallati 8 katesh i mireadmini...

1,000€ / muaj
Te Oxhaku, Jepet Me Qira Ambient Openspace Me Fasade Xh... - 113m2
Oxhaku - Rruga Zihni Sako

Prane kryqezimit te Oxhakut, jepet me qira njesi biznesi me siperfaqe neto 113 m2 ne katin 0 te nje ndertimi 8 katesh i mireadministruar me ashensor,...

185,000€
Cmim i diskutueshem

220,000€

Prane Prokurorise, Shitet Ambient Komercial, Bar-Kafe !... - 120m2
Brake - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Prokurorise, Shitet Ambient Komercial, i investuar si Bar-Kafe. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri shume prane rruges kryesore. Organizimi i...

1,000,000€
Në Kompleksin Akacia Hills 2, Shitet Vilë Madhështore E... - 541m2
TEG - Rruga Xhaferr Shaba

Në Kompleksin Akacia Hills 2, Shitet Vilë Madhështore E Super Investuar! Ndodhet në kompleksin më të preferuar në Tiranë dhe rrethohet nga gjelbërimi...

1,500€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! - 150m2
Blloku - Rruga Gjin Bue Shpata

Ne Bllok jepet me qira super ambient i pershtatshem per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m2 neto dhe eshte i ndare ne tre dhoma, nje depo, ken...

450,000€
Ne Rrugen Ndre Mjeda, Tek Kompleksi Star Shitet Ambient... - 195m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Ne Rrugen Ndre Mjeda, tek kompleksi Star shitet ambient komercial me cmim Okazion. Ambienti ka nje siperfaqe neto prej 195 m2 dhe mund te perdoret per...

1,650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Ndre Mjeda, Jepet Me Qira Ambient Komercial M... - 140m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Prane Ish Parkut jepet me qira super ambient komercial. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 140 m2 dhe mundesi shfrytezimi te ambientit te jas...

330,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Teg, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande, Kopesht... - 169m2
TEG - Rruga Vilave

Prane TEG Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande, Kopesht dhe 2 Poste Parkimi ne Rezidencen Halisof. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore...

350,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Prane Vila L, Shitet Ambient Komercial Shume... - 139m2
Astir - Rruga Stefan Shundi

Ne Astir, Prane Vila L, Shitet Ambient Komercial Shume Prane me Rrugen Kryesore. Ambienti ndodhet ne kendin e nje pallati dhe ka nje fasade lehtesish...

900,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Vile Ideale Per Investim... - 216m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Sotir Kolea

Prane rruges se Elbasanit, ne hyrje te Qytet Studentit shitet vile dy kate totalisht e investuar. Vila ndodhet ne nje zone shume te pershtatshme dhe m...

600,000€
Ne Fresk Shitet Ambient Komercial, Plus 12 Poste Parkim... - 740m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk shitet Super ambient komercial openspace bashke me 12 poste parkimi me cmim super okazion! Ambienti ndodhet ne zonen kryesore te freskut atje...

4,000€ / muaj
Ne Kinostudio Jepet Me Qira Godine 5 Kate Me Cmim Okazi... - 2500m2
Kinostudio - Pjetër Dungu

Ne Kinostudio Jepet me Qira Godine 5 kate me Cmim Okazion ! Objekti ndodhet ne nje zone shume te favorshme pasi shume prane eshte projektuar te kaloje...

279,000€
Tek Materniteti I Ri Shitet Ambient Komercial, Aktualis... - 135m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Te Ri Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne zone shume te kerkuar dhe aktualisht eshte i dhene me qira per klinike okulisti...

135,000€
Ne Don Bosko Brenda Kompleksit E Vizion Plus, Shitet Nj... - 53m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Don Bosko, ne Kompleksin e Vizion Plus, shitet njesi komerciale me siperfaqe 53 m². Ambienti ndodhet ne katin 0, c'ka e ben lehtesisht te aksesuesh...