E RE
3,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Ambient Komercial, Buze Rr... - 310m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu i Zi, buze rruges dytesore dhe shume afer me Unazen, jepet me Qira Ambient Komercial (aktualisht funksionon si Lokal me klientele te rregullt...

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Per... - 68m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen e Myslym Shyrit, ne rrugen "Him Kolli", shitet apartament 1+1, me orientim perfekt dhe i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nj...

E RE
1,500€ / muaj
Ne Kombinat, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatshem Per B... - 350m2
Kombinat - Rruga Jorgo Panajoti

Ne zonen e Kombinatit, buze rruges "Jorgo Panajoti", jepet me qira ambient ne katin 0 me hapesire te brendshme 350 m2 dhe siperfaqe oborri para 640 m2...

95,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Me Super Investim Dhe... - 95m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, ne fund te rruges Muhamed Deliu Shitet Apartament2+1, me super investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te, te nje pallati 6-katesh ndert...

193,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Prokurorise Se Pergjithshme, Shitet Apartament... - 102m2
Qender - Rruga Qemal Stafa

Ne Qender, perballe Prokurorise se Pergjithshme, shitet super Apartament 2+1, me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste teknik dhe...

145,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Komisariatit Nr.2, Shitet Apartament 4+1, Me Orient... - 100m2
21 Dhjetori - Rruga Ylbere Bylykbashi

Tek 21 Dhjetori, pas Komisariatit nr. 2, shitet Apartament 4+1, shume afer Unazes!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues 5 kat...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Inxhinerise Se Ndertimit, Shitet Apartament 2+... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek 21 Dhjetori, Perballe Inxhinerise Se Ndertimit, Shitet Apartament 2+1, I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 3+1,... - 190m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet me Qira Apartament 3+1, Totalisht I Mobiluar!! Apartamenti me siperfaqe totale 190 m2, ndodhet ne katin e 8 dhe eshte...

120,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Dinamo, Shitet Aparatment 2+1 Me Hapesira... - 80m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Grigor Heba

Tek Kompleksi Dinamo, ne fillim te Rruges Grigor Heba, shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 80 m/2 , ne katin e pare te nje pallati te ndertuar...

249,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Joy Rezidence, Shitet Super Apartament 1+1, Totalis... - 113m2
TEG - Rruga Vilave

Ne Rezidencen me luksoze ne Tirane "Joy Rezidence", shitet super apartament 1+1, ne katin e pare te nje prej godinave te kompleksit. Organizimi i apar...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Atsh, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Pamje Fantast... - 96m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

Tek ATSH, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organi...

175,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Apartament... - 135m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti me siperfaqe bruto 135 m...

160,000€
Cmim i diskutueshem

180,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Super I Inve... - 120m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, pa shkuar tek Eleonora, Shitet Apartament 2+1 me shume hapesire, super investim i sapo perfunduar!!! Apartmenti ndodhet ne katin e...

199,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Wilson, Shitet Ambient Komercial, Me Hapesir... - 63m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Tek sheshi Wilson, ne rrugen Sulejman Delvina, tek qendra tregtare Olimpia, shitet Ambient Komercial (per zyre) ne katin e pare te nje pallati te ri m...

120,000€
Cmim i diskutueshem

125,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartamenti 2+1, Me Orientim... - 102m2
Liqeni i Thate - Rruga Ullishtes

Tek Liqeni i Thate, tek rruga e Ullishtes, shitet Apartament 2+1, me punime cilesore. Apartamenti me siperfaqe totale 102 m2, ndodhet ne katin e dyte...

82,000€
Cmim i diskutueshem

98,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Inves... - 45m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, Shitet Ambjent Komercial (per zyre) ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Aktualisht ambjenti...

195,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Apartament 3+1, Su... - 120m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni i Trenit, tek "Kompleksi Usluga", ne rrugen "Reshit Petrela", jepet me Qira Apartament 3+1+2 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete tekn...

197,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Apartament... - 152m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti me siperfaqe bruto 152 m...

154,700€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Apartament... - 119m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti me siperfaqe bruto 119 m...

139,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ures Se Tabakeve, Shitet Apartament 2+1+2, Me Ori... - 97m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Ures Se Tabakeve, Shitet Apartament 2+1+2, shume afer Unazes!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues 5 katesh. Apartament...

500€ / muaj
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me O... - 115m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Fillimi i Kodres se Diellit, ne Rrugen Frank Bardhi, jepet me QIra Apartament 2+1+2, super i investuar ne katin e 3 banim te nje pallati te miread...

86,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen E Dajtit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fant... - 118m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Rrugen e Dajtit, shitet apartament 2+1 ne katin e 2 banim te nje pallatI te ndertuar ne vitin 2012. Apartamenti ka siperfaqe totale 118 m/2 dhe si...

187,000€
Cmim i diskutueshem
Buze Unazes Se Vogel, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim... - 37m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, tek Stacioni i Trenit, ne rrugen "Reshit Petrela", buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan), ne katin zer...

300,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Garazhd... - 149m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna Parisit, ne rrugen "Medar Shtylla", shitet Apartament 3+1+2, ne nje pallat te vitit 2002, me ashensor dhe i mireadministruar. Apartamenti k...

110,000€
Tek Rruga E Kavajes, Brenda Qendres Tregtare, Shitet Am... - 80m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek rruga e Kavajes, ne nje Qender Tregtare, shitet Ambient, ne katin e dyte te nje pallati te ri, me siperfaqe 80 m2 per cdo lloj biznesi. Fakti qe n...

180,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Shitet Ambienti Bar-Kafe, Mundesi Idea... - 86m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Ne rrugen "Frosina Plaku", shitet ambient komercial "Bar Kafe', buze rruge, mundesi Ideale Investimi. I gjithe ambjenti eshte i arreduar dhe i kuruar...

299,000€
Cmim i diskutueshem

310,000€

Tek 5 Majit, Shitet Vile 2 Kate Totalisht E Investuar!! - 263m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne zonen e 5 Majit, ne super pozicion, Shitet nje Vile Dy Kateshe. Vila shtrihet ne truall 246 m² me gjurme ndertimi rreth 130 m² per kat, duke e be...

242,000€
Tek Mozaiku I Tiranes, Shitet Apartament 2+1, Me Orient... - 119m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Tek Mozaiku i Tiranes, ne rrugen "Naim Frasheri", Shitet Super Apartament 2+1, ne ndertim te ri te vitit 2022, ku ka filluar dhe banimi. Apartamenti k...

130,000€

135,000€

Prane Liqenit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Jug-Pe... - 107m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

Prane Liqenit Artificial ne zonen me te mire te Tiranes, shitet apartament 2+1 ideal per te jetuar ose per investim. Apartamenti ndodhet midis 3 zonav...

20,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Godine 6 Kateshe E Pe... - 2500m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Prane Liqenit te Thate, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Godine e Pershtatshme Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!. Ambienti ka siperfaqe totale prej...

95,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Pediatria, Shitet Ambjent Komercial I Investuar Si... - 52m2
Pediatria - Rruga Besim Zyma

Tek Pediatria, ne rrugen Besim Zyma, Shitet Ambjent Komercial ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Aktualisht ambjenti sherben si bar-kafe ka si...

299,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Ne Kodrat E Saukut, Shitet Vile 4 Kate Me Super Pamje !... - 504m2
Sauk - Rruga Grigor Cilka

Ne Kodrat e Saukut, ne super pozicion, shitet nje vile kater kateshe. Vila shtrihet ne truall 420m² me gjurme ndertimi rreth 126m² per kat duke e bere...

450,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Ambient Komercial Me Verande! - 165m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ndermjet Gjykates se Shkalles se Pare dhe Rruges Myslym Shyri, Shitet Ambient Komercial se bashku me Veranden prej 65 m2, e cila eshte me certifikate...

240,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Ambient Komercial Open Space! - 98m2
Laprake - Rruga Riza Çuka

Ne Laprake, shume afer me spitalin Amerikan, Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin zero dhe organizohet nga nje ambient openspace si dhe...

164,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Dyqan Mundesi Ideale Investimi... - 47m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, shume afer me rrugen kryesore, shitet dyqan, me siperfaqe neto 47 m2. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzistues dhe organiz...

135,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Shitet Dyqan Ne Katin Zero Buze Rruge! - 58m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek zona e 21 Dhjetorit, ne Rrugen Frosina Plaku, shitet dyqan me siperfaqe 58 m2, ne katin zero te nje pallati te ri buze rruge. Prona ndodhet ne nje...

520,000€
Cmim i diskutueshem
Afer Teg-Ut, Shitet Vile 3 Kateshe Ne Kompleks Vilash! - 368m2
TEG - Rruga Xhaferr Shaba

Tek nje nga Rezidencat me te mira qe po ndertohet tek kodrat e Saukut, perball me Teg-un, tek Primavera Rezidence, shitet Vile fantastike ne nje nga z...

249,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Liqenit Te Thate, Shitet Apartament 3+1 Me Pamje... - 143m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Ndermjet Kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate, shitet Apartament 3+1, me punime cilesore dhe super pamje nga liqeni Artificial dhe Parku i Madh. A...

129,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 121m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir, tek rruga "Mikel Maruli", prane Bar Univers, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pal...

600€ / muaj
Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 100m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 100 m²,i pozicionuar...

130,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Atsh, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike!! - 96m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

Tek ATSH, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet n...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 9 Kateshet, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Per Zyra... - 110m2
9 kateshet - Rruga Kostandin Kristoforidhi

Shume afer qendres, tek 9 kateshet, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, jepet me qira apartament 2+1+2 per zyra, me siperfaqe 110m2. Apartamenti ndodhe...

499,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Durresit, Shitet Ambjent Komercial Ne Katin... - 204m2
Rruga Durresit - Rruga Mihal Duri

Tek Rruga e Durrsit, mbrapa Ministrise se Arsimit, ne rrugen Mihal Duri, Shitet Ambjent Komercial ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ak...

259,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Ambjent Komercial Ne Katin... - 130m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, shume afer me Unazen e Madhe, ne rrugen Shkelqim Fusha, Shitet Ambjent Komercial ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor...

399,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Qendres Se Qytetit, Shitet Vile+Truall Me Lokaci... - 320m2
ATSH - Rruga Norbert Jokl

Shume afer qendres se qytetit, mbrapa Atsh-se, ne super pozicion Shitet Vile nje kateshe + Truall. Vila shtrihet ne truall prej 320 m² me gjurme ndert...

350,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Duplex Me... - 170m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, shitet Super Duplex 2+1 me pamje fantastike nga kodrat e Selites dhe me orien...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Joy Residence, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 B... - 94m2
TEG - Rruga Rezervat e Shtetit

Tek Joy Residence, nje nga rezidencat me te mira ne zonen e Teg-ut si per cilesine e ndertimit ashtu dhe per dizajnin e vecante, jepet me qira apartam...

225,000€
Tek Etc-Ja, Shitet Dyqan - 67m2
Qender - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa "Piramides" Shitet nje Amb...

320,000€
Shitet Ambjent Komercial Ne Durres - 130m2
Durres - Rruga Taulantia

Ne rrugen Taulantia, tek zona e Vollges, ne Durres, shitet Ambient Komercial ne katin e pare. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e...

205,000€

230,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Ambjent-Lokal Buze Rruge - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne Rrugen Hamdi Garunja, shitet Ambjent-Njesi me cmim Tregu, me siperfaqe totale 110 m2. Ambjenti ndodhen ne katin zero te nje pal...