Tek Liqeni Tiranes, Lake View Residence ,Shitet Apartament 2+1, Me Super Pamje Dhe Orientim Perfekt! - 150m2

E pa mobiluar
422,000€

  • Rruga Kristo Luarasi
  • 1881
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG164404 - Tek Liqeni i Tiranes, ne Rezidencen Lake View, shitet super apartament 2+1+2, me pamje te mrekullueshme nga Liqeni. Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te njeres prej godinave te kompleksit, i cili karakterizohet nga nje cilesi superiore ne te gjithe aspektet e ndertimit. Strukturohet ne nje sallon teper te bollshem ndenje me pamje spektakolare dhe i rrethuar nga veranda, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe veranda. Orientohet totalisht nga jug-perendimi element qe e ben te ndricuar dhe te ngrohte ne menyre natyrale edhe pse cilesia e izolimit eshte superiore e rrethuar me vetrata super triplex. Zona eshte elementi kryesor qe i jep vleren me te madhe kesaj prone, vetem 50 m ne vije ajrore me liqenin dhe parkun e tij. Gjithcka persa i perket investimit te ngurte perfshihet ne cmim, materiale te nje cilesie shume te larte, parketi, hidrosanitaret, vetratat etj. Ne funksion te ketij apartamenti eshte dhe nje post parkimi me cmim ekstra prej 22,000 eurosh. Per vizite ne prone dhe informacione te metejshme na telefononi ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 150m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 13
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Kristo Luarasi
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 17

Tipare

Verandë Garazh Ashensor Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

312,500€
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt Per Investim!... - 115m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor....

420,000€
Tek "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim... - 120m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ndertesa Multifunksionale "Ekspozita Building" , Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi 24 kat...

800€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Li... - 145m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe...