Tek Mbikalimi i Komunes se Parisit, Shitet Apartament 2+1, me Planimetri Perfekte & i Investuar Totalisht - 105m2

E mobiluar
210,000€

  • Rruga Frang Bardhi
  • 118
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057225 - Tek Mbikalimi I Komunes Parisit, Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe 105 m2 ndodhet ne katin e 3, te nje ndertimi te ri te mirembajtur dhe me ashensor, fare prane Kopshtit Botanik dhe Liqenit te Tiranes. Organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi te bollshme, ku njera nga te cilat ka ballkon i cili eahte i mbyllur, tualeti dhe nje ambjent tjeter qe perdoret si lavanteri, por qe mund te behet edhe tualet i dyte. Orientimi i apartamentit eshte Lindje cka i mundeson ndricim natyral gjate pjeses me te madhe te dites. Apartamenti eshte i investuar nga e para, duke perfshire instalimet elektrike, hidraulike, mobilim modern, kondicionim inverter, parket Ac5, vetrata termike etj. Apartamenti eshte dhe nje mundesi e mire investimi pasi mund te jepet me qira deri ne 700 euro/muaj. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Frang Bardhi
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmin...

210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rrethrrotullimi I Zogut Te Zi, Shitet Super Apartam... - 95m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi, ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane, shitet super apartament 2+1, i investuar se fundmi shume mire, duke filluar...