Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

E RE
94,000€
Prane Rrethrrotullimit Te Shkozes, Shitet Apartament 1+... - 78m2
Shkoze - Kodra e Priftit - Rruga Ali Shefqeti

Prane Rrethrrotullimit te Shkozes, Shitet Apartament 1+1 ne Kompleks Super Modern !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje kompleksi te ri te sapo p...

E RE
103,000€
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura Shitet Apartament 1+1 Me... - 66m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje nga godinat dhe organizohet nga k...

E RE
450€ / muaj
Tek Brraka, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Pe... - 75m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Brraka, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, pa ashensor dhe ka nje siper...

E RE
229,000€
Cmim i diskutueshem
Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1 Me Shume Dr... - 127m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 7 katesh i sapo perfunduar i pajisur me...

E RE
79,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Urban Gate, Ne Astir Shitet Apartament 1+1 Ideal Pe... - 66m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Te Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 65.9 m2 dhe siperfaqe neto 55.3 m2, ndodhet ne...

224,500€
Ne Kompleksin Me Luksoz Square 21, Shitet Apartament 2+... - 102m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Kompleksin Me Luksoz Square 21, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 102 m2 dhe siperfaqe neto 87 m2, ndodhet...

E RE
550€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 115m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh, me 2 ashensor....

133,000€
Okazion Kleringu! Tek Golden Park 3, Shitet Apartament... - 111m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Bedri Karapici

Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri dhe organizohe...

E RE
136,000€
Cmim i diskutueshem
Te Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 1+1 Me Planimet... - 70m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Te Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte Ideal Per Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri i paj...

E RE
198,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Stacioni Trenit, Shitet Apartament 2+1 Me Organizim... - 104m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Petrela

Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 2+1+2, Nje Mundesi Ideale Investimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 , ne pallat te mireadministrua...

E RE
1,500€ / muaj
Ne Fillim Te Rruges Se Durresit, Jepet Me Qira Super Am... - 120m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Fillim Te Rruges Se Durresit, Jepet Me Qira Super Ambient Biznesi !! Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje m...

E RE
258,000€
Ne Rrugen E Durresit, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 117m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen E Durresit, Perballe Colosseut, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!! Apartementi ndodhet ne katin e 3-te banim te nje ndertimi 10-kate...

E RE
215,000€
Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Kubature... - 126m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Prane Kompleksit Fiori Di Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 125.8 m2, neto 10...

285,000€
Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hap... - 111m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendi...

650€ / muaj
Tek Mozaiku Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 96m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Frederik Shiroka

Te Mozaiku i Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe...

E RE
138,000€
Te Bulevardi Ri, Kompleksi Ndregjoni Shitet Apartament... - 89m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 89m² dhe siperfaqe neto 76.7m²....

E RE
219,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Kleringu! Tek Liqeni I Tiranes, Shitet Apartame... - 119m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Liqeni Thatë

Okazion Kleringu! Tek Liqeni i Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme Dhe Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3...

E RE
1,000€ / muaj
Prane Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Lokal I Sapoin... - 130m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Lluke Kacaj

Prane Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Lokal I Sapoinvestuar!!! Lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Prona organizohet ng...

E RE
300€ / muaj
Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!! - 65m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor dhe organizohet nga korridori shpernda...

E RE
500€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion... - 100m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Rexhep Shala

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt! Apartamenti ndodhet ne katin 7 (jo i fundit) te nje pallati me ashensor dhe ka nje si...

E RE
152,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1 Ne Objekt Te Sapo... - 108m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1 Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, me ashensor. Prona ka nj...

230,000€
Cmim i diskutueshem

240,000€

Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Super Apartament 3+1+2,... - 153m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Andrea Kushi

Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Super Apartament 3+1+2, Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e nente banim te nje ndertimi te ri te p...

E RE
800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me... - 122m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Ne Zonen me te mire, ne Komunen e Parisit, jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe te m...

E RE
145,000€
Cmim i diskutueshem
Te Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 1+1 Me Planimet... - 72m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Te Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte, Ideal Per Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri i pa...

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. The Right Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me The Right Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.