Prane Stadiumit Dinamo, Jepet me Qira Apartament 3+1 per zyra/biznes!!!! - 95m2

E pa mobiluar

800€ / muaj

700€ / muaj

  • Rruga Margarita Tutulani
  • 79
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK087025 - Prane ish-Shushices tek Stadiumi Dinamo jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me orientim Jug- Lindje dhe Perendim duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 95m² dhe ndodhet buze rruge duke mundesuar lehtesisht reklamimin e bisnesit. Organizohet ne nje korridor te bollshem, dhoma e ndenjes me dalje ne ballkon, nje hapesire sa nje dhome me vete per gatim dhe ngrenie, dy dhoma gjumi te tjera ku njera ka edhe depo. Aktualisht pronaret kane bere rikonstrusion te apartamentit si tualetin plotesisht, dritaret, dyshemene, muret, instalimet hidraulike dhe elektrike. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane prane Kompleksit Dinamo, Rruges se Kosovareve, Liqenit dhe Stadiumit Dinamo. Kjo e ben nje mundesi shume te mire per tu shfrytezuar per shume tipologji biznesi si klinika te ndryshme dentare dhe mjeksore, qendra estetike, zyra te ndryshme etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Margarita Tutulani
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
507,000€
Prane Fakultetit Juridik, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Nd... - 130m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Dora D'Istria

Prane Fakultetit Juridik, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Super Cilesor !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 5 katesh te mirad...

E RE
320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garda, Shitet Apartament 3+1, Me Location Perfekt!!... - 103m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, ne rrugen Lidhja e Prizrenit, shitet apartament 3+1, me siperfaqe totale ne certifikate 103 m/2 , ne katin e trete te nje pallati ekzistues...

800€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qira apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti ndo...