Ne Rrugen Siri Kodra, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Verande Dhe I Mobiluar!!! - 123m2

E mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Siri Kodra
  • 204
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK086560 - Ne Rrugen Siri Kodra, Brenda Unazes se Vogel, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Verande Dhe I Mobiluar!!! Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe mobiluar me cilesi. Organizohet ne nje korridor qe ndan hapesirat ne nje sallon te madh me oxhak funksional, ne nje ambjent te vecuar gatimi ngrenie, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te perfshire dhe garderobe, 2 dhoma gjumi te tjera dhe nje tualet dite ne korridor. Ka sistem qendror kondicionimi Daikin. Te gjitha ambjentet kane ballkone dhe po ashtu taraca siper eshte e kthyer ne verande qe aksesohet nga apartamenti. Orientohet lindje-veri-perendim. Ka pamje dhe drite. Zona eshte mjaft e mire me shume sherbime prane. Aksesohet direkt nga rruga kryesore. Cmimi i qerase mujore i referohet vleres neto te saj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 123m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Rruga Rruga Siri Kodra
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 3+1, Me... - 124m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Ne Zonen me te mire, ne Komunen e Parisit, jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe te...