Tek "Lake View" Residence, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Poste Parkimi, Per Zyra!!! - 197m2

E pa mobiluar
1,650€ / muaj

  • Rruga Kristo Luarasi
  • 45
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG167286 - Tek "Lake View" Residence, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Poste Parkimi, I Pershtatshem Per Zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te njeres prej godinave te Kompleksit me pamje nga Kopshti Botanik dhe Parku Olimpik. Strukturohet ne 4 ambiente, 2 tualete dhe nje verande. Njekohesisht ka ne dispozicion dhe dy poste parkimi, te perfshira ne cmim. Apartamenti mund te shfrytezohet per zyra te profileve nga me te ndryshmet(arkitekturore, klinike, kompani te profileve te ndryshme etj.). Aksesi ideal prane Liqenit Artificial dhe zonave qendrore te Tiranes e ben atraktive per tu shfrytezuar ne formatin e nje zyre. Cmimi i Qirase eshte 1650 Euro/Muaj Neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 197m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Kristo Luarasi
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 17

Tipare

Verandë Garazh Ashensor I Pa mobiluar Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

479,000€
Tek Lake View Residence, Shitet Apartament 3+1+2 Me Ver... - 214m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Lake View Residence, Shitet Apartament 3+1+2 Me Verande, Me Super Pamje Dhe Orientim Perfekt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te banim te nje...

507,000€
Prane Fakultetit Juridik, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Nd... - 130m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Dora D'Istria

Prane Fakultetit Juridik, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Super Cilesor !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 5 katesh te mirad...

320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garda, Shitet Apartament 3+1, Me Location Perfekt!!... - 103m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, ne rrugen Lidhja e Prizrenit, shitet apartament 3+1, me siperfaqe totale ne certifikate 103 m/2 , ne katin e trete te nje pallati ekzistues...