Tek Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 3+1, me Location Perfekt!!! - 124m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Medar Shtylla
  • 97
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK057049 - Ne Zonen me te mire, ne Komunen e Parisit, jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar me orientim Jug- Lindje duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 124m² dhe ndodhet buze rruge duke patur shume afer linjat e urbaneve dhe facilitetet e tjera. Organizohet ne nje korridor te bollshem, dhoma e ndenjes bashke me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku njera ka edhe tualet te dedikuar si dhe nje tualet tjeter. Aktualisht pronaret kane bere rikonstruksion te apartamentit si tualetin plotesisht, dritaret, dyshemene, muret, instalimet hidraulike dhe elektrike. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane per te jetuar duke qene shume afer liqenit artificial dhe parkut te madhe. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 124m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

650€ / muaj

700€ / muaj

Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 110m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit...

1,000€ / muaj
Prane Qendres Kristal, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 160m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Ne zonen e Komunes se Parisit, prane qendres Kristal jepet me qira apartament 3+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pall...

650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobi... - 120m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Bollshem!!! Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mob...